Confirm your age. Are you 18 or over?

Saturday 30 November 2019

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
2 - 2 Full time
Knaphill
15:00
Balham
1 - 4 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Camberley Town
0 - 2 Full time
Colliers Wood United
15:00
Frimley Green
3 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
Hanworth Villa
0 - 2 Full time
Egham Town
15:00
Redhill
3 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Sheerwater
1 - 5 Full time
Raynes Park Vale

Division One

15:00
Eversley & California
0 - 2 Full time
Fleet Spurs
15:00
AFC Hayes
4 - 2 Full time
Westside
15:00
Ash United
2 - 1 Full time
Kensington and Ealing Borough
15:00
British Airways
2 - 0 Full time
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Cove
2 - 1 Full time
Tooting Bec
15:00
FC Deportivo Galicia
2 - 4 Full time
Bagshot
15:00
Godalming Town
0 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Jersey Bulls
4 - 0 Full time
Farnham Town
15:00
Sandhurst Town
2 - 5 Full time
Bedfont & Feltham

The Buildbase FA Vase 19-20 - 3rd Round

15:00
Corinthian
2 - 1 Full time
Ascot United
15:00
Deal Town
2 - 0 Full time
Southall
15:00
Lancing
3 - 3 Full time
Sutton Common Rovers
2-2 90 mins, 3-3 AET

Tuesday 26 November 2019

ALDERSHOT SENIOR CUP 19-20 - 2nd Round

19:45
Camberley Town
P - P
Alresford Town

Surrey Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Egham Town
P - P
Frimley Green
19:45
Molesey
P - P
AFC Wimbledon
19:45
Raynes Park Vale
P - P
Leatherhead

Surrey Premier Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Ash United
2 - 1 Full time
Dorkinians

Monday 25 November 2019

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
12 - 1 Full time
CB Hounslow United

Saturday 23 November 2019

Premier Division

15:00
CB Hounslow United
1 - 3 Full time
Cobham
15:00
Colliers Wood United
4 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Egham Town
4 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Hanworth Villa
0 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Knaphill
4 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
Molesey
1 - 0 Full time
Camberley Town
14:00
Raynes Park Vale
1 - 4 Full time
Abbey Rangers
15:00
Sheerwater
4 - 2 Full time
Ascot United
15:00
Southall
2 - 2 Full time
Frimley Green

Division One

15:00
Bedfont & Feltham
1 - 1 Full time
Godalming Town
15:00
Epsom & Ewell
2 - 2 Full time
Dorking Wanderers Reserves
Att. 52
Farnham Town
0 - 1 Full time
AFC Hayes
Att. 25
Fleet Spurs
2 - 0 Full time
British Airways
15:00
Jersey Bulls
7 - 0 Full time
Cove
15:00
Tooting Bec
3 - 0 Full time
Ash United

Wednesday 20 November 2019

Surrey Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:30
Colliers Wood United
3 - 4 Full time
Badshot Lea

Tuesday 19 November 2019

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
1 - 1 Full time
CB Hounslow United
19:45
Molesey
2 - 0 Full time
Southall

Division One

19:45
Eversley & California
2 - 2 Full time
Godalming Town
15:00
Ash United
2 - 1 Full time
Westside

Surrey Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Ashford Town (Middlesex)
1 - 1 Full time
Guildford City
Guildford City win 3 - 4 on penalties.

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Abbey Rangers
1 - 0 Full time
Raynes Park Vale

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Walton & Hersham
1 - 0 Full time
AFC Hayes

Berks & Bucks Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Ascot United
2 - 3 Full time
Beaconsfield Town

Berks & Bucks Senior Trophy 19-20 - 3rd Round

19:45
Cookham Dean
0 - 3 Full time
Sandhurst Town

Monday 18 November 2019

Premier Division

15:00
Sutton Common Rovers
2 - 0 Full time
Cobham

Saturday 16 November 2019

Premier Division

15:00
Ascot United
3 - 2 Full time
CB Hounslow United
15:00
Badshot Lea
0 - 2 Full time
Molesey
15:00
Banstead Athletic
2 - 0 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Cobham
2 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Egham Town
3 - 0 Full time
Abbey Rangers
15:00
Guildford City
0 - 1 Full time
Southall
15:00
Redhill
4 - 0 Full time
Hanworth Villa
15:00
Spelthorne Sports
0 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Sutton Common Rovers
3 - 0 Full time
Sheerwater

Division One

Att. 45
AFC Hayes
3 - 0 Full time
Eversley & California
15:00
British Airways
3 - 3 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Dorking Wanderers Reserves
1 - 1 Full time
Cove
15:00
FC Deportivo Galicia
4 - 1 Full time
Fleet Spurs
15:00
Jersey Bulls
2 - 0 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Walton & Hersham
3 - 4 Full time
Bedfont & Feltham

Berks & Bucks Senior Trophy 19-20 - 3rd Round

13:30
Cookham Dean
P - P
Sandhurst Town

Wednesday 13 November 2019

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 1st Round

19:45
FC Deportivo Galicia
2 - 9 Full time
AFC Hayes

Tuesday 12 November 2019

Premier Division

19:45
Egham Town
1 - 0 Full time
Badshot Lea
19:45
Spelthorne Sports
3 - 1 Full time
Redhill

Division One

19:45
Tooting Bec
2 - 1 Full time
Epsom & Ewell
19:45
Walton & Hersham
2 - 2 Full time
Sandhurst Town

ALDERSHOT SENIOR CUP 19-20 - 1st Round

19:45
Cove
0 - 3 Full time
Midhurst & Easebourne

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Bedfont & Feltham
1 - 5 Full time
Knaphill
19:45
CB Hounslow United
P - P
Balham
19:45
Camberley Town
P - P
Colliers Wood United
19:30
Hanworth Villa
2 - 3 Full time
Jersey Bulls

The Buildbase FA Vase 19-20 - 2nd Round Replay

19:45
Ascot United
7 - 0 Full time
Abbey Rangers

Middlesex Senior Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Southall
P - P
Bedfont Sports

Saturday 9 November 2019

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
2 - 3 Full time
Badshot Lea
15:00
CB Hounslow United
1 - 4 Full time
Redhill
15:00
Camberley Town
1 - 4 Full time
Egham Town
15:00
Cobham
3 - 2 Full time
Balham
15:00
Colliers Wood United
2 - 3 Full time
Ascot United
15:00
Frimley Green
1 - 3 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Guildford City
0 - 4 Full time
Knaphill
15:00
Molesey
1 - 3 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Southall
5 - 1 Full time
Sheerwater

Division One

15:00
Ash United
1 - 4 Full time
Walton & Hersham
13:00
Bedfont & Feltham
0 - 3 Full time
Jersey Bulls
15:00
Chessington & Hook United
2 - 4 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Dorking Wanderers Reserves
2 - 5 Full time
AFC Hayes
15:00
Fleet Spurs
2 - 1 Full time
Westside
15:00
Godalming Town
2 - 1 Full time
British Airways
15:00
Tooting Bec
3 - 1 Full time
Kensington and Ealing Borough

Tuesday 5 November 2019

Surrey Premier Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Ash United
12 - 0 Full time
AFC Croydon Athletic Dev

The Buildbase FA Vase 19-20 - 2nd Qualifying Round

19:45
Abbey Rangers
2 - 2 Full time
Ascot United
AET
19:45
Christchurch
2 - 1 Full time
Badshot Lea

Southern Combination Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Bedfont & Feltham
1 - 1 Full time
Hanworth Villa
Hanworth Villa win 1 - 2 on penalties.
19:45
Spelthorne Sports
0 - 0 Full time
Raynes Park Vale
Raynes Park Vale win 3 - 4 on penalties.

Sunday 3 November 2019

The Buildbase FA Vase 19-20 - 2nd Round

15:00
Southall
3 - 1 Full time
Seaford Town

Saturday 2 November 2019

Premier Division

15:00
Balham
3 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Hanworth Villa
2 - 3 Full time
Cobham
15:00
Knaphill
0 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Sheerwater
1 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Spelthorne Sports
2 - 2 Full time
Egham Town

Division One

15:00
Bagshot
2 - 1 Full time
Tooting Bec
15:00
FC Deportivo Galicia
1 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Farnham Town
3 - 1 Full time
Ash United
15:00
Jersey Bulls
5 - 0 Full time
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Walton & Hersham
6 - 3 Full time
Epsom & Ewell

The Buildbase FA Vase 19-20 - 2nd Round

15:00
Binfield
3 - 1 Full time
Redhill
15:00
Raynes Park Vale
0 - 4 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Welling Town
3 - 1 Full time
Bedfont & Feltham
AET

Latest news

Farnham Town Seek New Manager
General Farnham Town Seek New Manager

Applications required by the end of June

Sad News
General Sad News

RIP Ted and Mike

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe