Cups

1st Qualifying Round

2nd Qualifying Round

2nd Qualifying Round Replay

1st Round

Fri 31 Aug
6
Lingfield
1
Epsom & Ewell*
Fri 31 Aug
0
Bagshot*
5
Sidlesham
AT FLEET TOWN FC
Sat 1 Sep
1
AFC Hayes*
2
Wembley
Sat 1 Sep
5
Binfield
0
Frimley Green*
Sat 1 Sep
5
Brimscombe & Thrupp
1
Ash United*
Sat 1 Sep
1
British Airways*
3
Harefield United
Sat 1 Sep
4
Chertsey Town*
2
Woodley United
Sat 1 Sep
7
Chessington & Hook United*
0
Oakwood
Sat 1 Sep
3
Colliers Wood United*
1
Stansfield
Sat 1 Sep
0
Cove*
2
Fleet Spurs*
Sat 1 Sep
1
Eversley & California*
0
Downton
Sat 1 Sep
3
FC Deportivo Galicia*
2
London Tigers
Sat 1 Sep
4
Guildford City*
0
Rochester City
Sat 1 Sep
5
Hanworth Villa*
1
Bedford
Sat 1 Sep
1
Knaphill*
4
Old Varndeanians
Sat 1 Sep
1
Lydney Town
3
Abbey Rangers*
Sat 1 Sep
0
Raynes Park Vale*
1
Cobham*
Sat 1 Sep
2
Redhill*
0
Holmesdale
Sat 1 Sep
0
Rothwell Corinthians
5
CB Hounslow United*
Sat 1 Sep
1
Sandhurst Town*
2
Kensington Borough*
Sat 1 Sep
1
Seaford Town
0
Tooting Bec*
Sat 1 Sep
3
Sheppey United
1
Balham*
Sat 1 Sep
5
Spelthorne Sports*
3
Northampton ON Chenecks
Sat 1 Sep
2
Wick
1
Godalming Town*
Sat 1 Sep
3
Southall*
2
Reading City
AT UXBRIDGE FC
Sun 2 Sep
2
Sheerwater*
1
Lancing
Sun 2 Sep
2
Westside
4
AC London*
Sat 15 Sep
2
AC London*
3
Erith Town
Sat 15 Sep
0
Amersham Town
1
Hanworth Villa*
Sat 15 Sep
2
Bedfont & Feltham*
0
Winslow United
Sat 15 Sep
3
Bugbrooke St. Michaels
3
Spelthorne Sports*
Sat 15 Sep
5
Chatham Town
1
Camberley Town*
Sat 15 Sep
0
Chessington & Hook United*
5
Sheerwater*
Sat 15 Sep
1
Chipping Sodbury Town
3
Abbey Rangers*
Sat 15 Sep
Cobham*
Gravesham Borough
Walk over for Cobham - Gravesham have folded
Sat 15 Sep
0
Colliers Wood United*
1
Sidlesham
Sat 15 Sep
2
Eversley & California*
1
Lymington Town
Sat 15 Sep
2
Holyport
1
Fleet Spurs*
Sat 15 Sep
2
Potton United
3
CB Hounslow United*
Sat 15 Sep
2
Redhill*
1
Forest Hill Park
Sat 15 Sep
1
Shrivenham
4
Badshot Lea*
Sat 15 Sep
5
Southall*
0
Wembley
Sat 15 Sep
0
Sporting Club Thamesmead
1
Banstead Athletic*
Sat 15 Sep
0
Tadley Calleva
1
Chertsey Town*
Sat 15 Sep
0
Guildford City*
2
Rusthall
Sun 16 Sep
1
Thame Rangers
0
Farnham Town*
Sun 16 Sep
0
Burton Park Wanderers
5
FC Deportivo Galicia*
Tue 18 Sep
2
Spelthorne Sports*
0
Bugbrooke St. Michaels
Fri 12 Oct
6
Southall*
0
Sheerwater*
AT ASHFORD TOWN (MX) FC
Sat 13 Oct
1
Andover Town
4
Badshot Lea*
Sat 13 Oct
1
Bedfont & Feltham*
2
Erith Town
Sat 13 Oct
6
Chertsey Town*
1
Flackwell Heath
Sat 13 Oct
0
Eversley & California*
1
Horndean
Sat 13 Oct
2
Hanworth Villa*
4
Pagham
Sat 13 Oct
0
Horsham YMCA
2
Kensington Borough*
Sat 13 Oct
2
Rayners Lane
3
Abbey Rangers*
Sat 13 Oct
2
Redhill*
3
Peacehaven & Telscombe
Sat 13 Oct
2
Spelthorne Sports*
1
CB Hounslow United*
Sat 13 Oct
1
Steyning Town Community
0
Walton & Hersham*
Sat 13 Oct
2
Sutton Common Rovers*
1
Cobham*
Sun 14 Oct
1
Broadfields United
7
Banstead Athletic*
Sun 14 Oct
1
FC Deportivo Galicia*
2
Irchester United

*The Cherry Red Records Combined Counties Football League teams

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe