Confirm your age. Are you 18 or over?

Cups

1st Qualifying Round

1st Qualifying Round Replay

2nd Qualifying Round

2nd Qualifying Round Replay

1st Round

1st Round Replay

2nd Round

2nd Round Replay

3rd Round

3rd Round Replay

4th Round

Fri 30 Aug
3
Ascot United*
3
Fleet Town
AT FLEET TOWN FC
Sat 31 Aug
3
AFC Hayes*
1
Dunstable Town
Sat 31 Aug
1
AFC Spelthorne Sports
4
Spelthorne Sports*
Sat 31 Aug
1
Ash United*
2
Badshot Lea*
Sat 31 Aug
1
Balham*
2
Rusthall
Sat 31 Aug
2
Banstead Athletic*
2
Greenwich Borough
Sat 31 Aug
5
Bedfont & Feltham*
0
Lutterworth Athletic
Sat 31 Aug
2
CB Hounslow United*
3
Beckenham Town
Sat 31 Aug
7
Clanfield 85
3
Sandhurst Town*
Sat 31 Aug
3
Cobham*
2
PFC Victoria London
Sat 31 Aug
0
Cove*
1
Fleet Spurs*
Sat 31 Aug
3
Egham Town*
2
FC Elmstead
Sat 31 Aug
1
Epsom & Ewell*
4
Kennington
Sat 31 Aug
2
Farnham Town*
1
Langney Wanderers
Sat 31 Aug
1
Forest Hill Park
2
Westside*
Sat 31 Aug
3
Frimley Green*
1
Lydney Town
Sat 31 Aug
2
Godalming Town*
1
Hailsham Town
Sat 31 Aug
0
Guildford City*
3
Glebe
Sat 31 Aug
5
Hanworth Villa*
1
Marston Shelton Rovers
Sat 31 Aug
3
Hillingdon Borough
2
Kensington and Ealing Borough*
Sat 31 Aug
2
Holmesdale
1
Sheerwater*
Sat 31 Aug
3
Lancing
2
Chessington & Hook United*
Sat 31 Aug
5
Lydd Town
5
Raynes Park Vale*
Sat 31 Aug
4
Molesey*
3
Greenways
Sat 31 Aug
2
Rugby Borough
1
British Airways*
Sat 31 Aug
0
Storrington Community
1
Knaphill*
Sun 1 Sep
2
Bagshot*
0
Broadbirdge Heath
Sun 1 Sep
2
Tooting Bec*
4
Walton & Hersham*
Tue 3 Sep
1
Fleet Town
3
Ascot United*
Tue 3 Sep
3
Greenwich Borough
2
Banstead Athletic*
Tue 3 Sep
2
Raynes Park Vale*
0
Lydd Town
Fri 13 Sep
5
Broadfields United
1
Hanworth Villa*
AT HAREFIELD UNITED FC
Sat 14 Sep
2
AFC Hayes*
0
London Tigers
Sat 14 Sep
2
Rusthall
1
Godalming Town*
Sat 14 Sep
0
Bedford
2
Bedfont & Feltham*
Sat 14 Sep
6
Beckenham Town
0
Farnham Town*
Sat 14 Sep
2
Cobham*
4
Badshot Lea*
Sat 14 Sep
0
Holmesdale
1
Egham Town*
Sat 14 Sep
2
Malmesbury United
1
Camberley Town*
Sat 14 Sep
4
Milton Keynes Robins
1
Fleet Spurs*
Sat 14 Sep
4
Redhill*
3
Bagshot*
Sat 14 Sep
2
Seaford Town
0
FC Deportivo Galicia*
Sat 14 Sep
2
Knaphill*
2
Tunbridge Wells
Sat 14 Sep
3
Westside*
2
Bexhill United
Sat 14 Sep
0
Frimley Green*
3
Ascot United*
Sat 14 Sep
4
Raynes Park Vale*
1
Walton & Hersham*
Sat 14 Sep
A
Molesey*
A
Greenwich Borough
Sat 14 Sep
3
Peacehaven & Telsocombe
2
Spelthorne Sports*
Tue 17 Sep
0
Molesey*
2
Greenwich Borough
Tue 5 Nov
2
Abbey Rangers*
2
Ascot United*
Tue 5 Nov
2
Christchurch
1
Badshot Lea*
Tue 17 Sep
5
Tunbridge Wells
1
Knaphill*
Fri 11 Oct
1
Sorting Club Thamesmead
5
Ascot United*
Sat 12 Oct
1
AFC Hayes*
3
FC Broxbourne Borough
Sat 12 Oct
3
Bedfont & Feltham*
1
Colliers Wood United
Sat 12 Oct
P
Egham Town*
P
Binfield
Sat 12 Oct
1
Mile Oak
2
Redhill*
Sat 12 Oct
A
Raynes Park Vale*
A
Horndean
Sat 12 Oct
5
Sutton Common Rovers*
1
Snodland Town
Sat 12 Oct
0
Westbury United
1
Badshot Lea*
Sun 13 Oct
4
Southall*
4
Tunbridge Wells
AT ASHFORD TOWN MX FC
Sun 13 Oct
Westside*
Deal Town
AT CHESSINGTON & HOOK UTD FC
Tue 15 Oct
0
Egham Town*
4
Binfield
Tue 15 Oct
2
Raynes Park Vale*
2
Horndean
Wed 23 Oct
3
Westside*
4
Deal Town
Tue 15 Oct
1
Tunbridge Wells
3
Southall*
Tue 22 Oct
1
Horndean
2
Raynes Park Vale*
Sat 2 Nov
3
Binfield
1
Redhill*
Sat 2 Nov
0
Raynes Park Vale*
4
Sutton Common Rovers*
Sat 2 Nov
3
Welling Town
1
Bedfont & Feltham*
Sun 3 Nov
3
Southall*
1
Seaford Town
Tue 12 Nov
7
Ascot United*
0
Abbey Rangers*
Sat 30 Nov
2
Corinthian
1
Ascot United*
Sat 30 Nov
2
Deal Town
0
Southall*
Sat 30 Nov
3
Lancing
3
Sutton Common Rovers*
Sat 7 Dec
1
Sutton Common Rovers*
0
Lancing
Sat 11 Jan
Christchurch
Sutton Common Rovers*

*Cherry Red Records Combinded Counties Football League teams

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe