Saturday 1 April 2017

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Raynes Park Vale
15:00
Abbey Rangers
vs
Westfield
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Spelthorne Sports
15:00
Camberley Town
vs
Epsom & Ewell
15:00
Chertsey Town
vs
Hartley Wintney
15:00
Colliers Wood United
vs
Knaphill
15:00
Farnham Town
vs
CB Hounslow United
15:00
Hanworth Villa
vs
Windsor
15:00
Horley Town
vs
Badshot Lea
15:00
North Greenford United
vs
Bedfont Sports
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Guildford City

Division 1

15:00
Ash United
vs
Dorking
15:00
Banstead Athletic
vs
Redhill
15:00
Cove
vs
Cobham
15:00
Epsom Athletic
vs
Farleigh Rovers
15:00
Eversley & California
vs
Balham
15:00
South Park Reserves
vs
Sheerwater
15:00
Staines Lammas
vs
Worcester Park

Tuesday 4 April 2017

Division 1

19:45
Banstead Athletic
vs
Worcester Park
19:45
Chessington & Hook United
vs
Farleigh Rovers

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
vs
CB Hounslow United
19:45
Chertsey Town
vs
Sutton Common Rovers
19:30
Hartley Wintney
vs
Windsor
19:45
North Greenford United
vs
Camberley Town

Middlesex Charity Cup 16-17 - 3rd Round (QF)

19:45
Wealdstone
vs
Bedfont & Feltham

Wednesday 5 April 2017

Division 1

19:30
Balham
vs
AC London
19:45
South Park Reserves
vs
Cove

Friday 7 April 2017

Grant-McLellan Youth Cup 16-17 - 2nd Round (QF)

19:45
Camberley Town
vs
Bedfont Sports

Saturday 8 April 2017

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Colliers Wood United
15:00
Badshot Lea
vs
Windsor
15:00
CB Hounslow United
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Farnham Town
vs
Horley Town
15:00
Guildford City
vs
Hartley Wintney
15:00
Hanworth Villa
vs
Bedfont Sports
15:00
Knaphill
vs
Epsom & Ewell
15:00
Raynes Park Vale
vs
North Greenford United
15:00
Spelthorne Sports
vs
Chertsey Town
15:00
Walton & Hersham
vs
Camberley Town
15:00
Westfield
vs
Sutton Common Rovers

Division 1

15:00
Bagshot
vs
Balham
15:00
Banstead Athletic
vs
Frimley Green
15:00
Cobham
vs
Farleigh Rovers
15:00
Epsom Athletic
vs
AC London
15:00
Sheerwater
vs
Redhill
15:00
South Park Reserves
vs
Ash United
15:00
Staines Lammas
vs
Cove
15:00
Worcester Park
vs
Eversley & California

Tuesday 11 April 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
vs
Westfield
19:30
Knaphill
vs
Colliers Wood United

Aldershot Senior Cup 16-17 - Semi-Final

19:45
Camberley Town
vs
Hartley Wintney
TIE ON HOLD PENDING INVESTIGATION BY ALDERSHOT FA

Middlesex Senior Cup 16-17 - Semi Final

19:30
Hanworth Villa
vs
Hampton & Richmond Borough

Wednesday 12 April 2017

Division 1

19:45
AC London
vs
South Park Reserves
19:45
Cove
vs
Ash United
19:45
Epsom Athletic
vs
Redhill

Friday 14 April 2017

Premier Division

13:00
Epsom & Ewell
vs
Colliers Wood United

Saturday 15 April 2017

Division 1

15:00
AC London
vs
Frimley Green
15:00
Ash United
vs
Balham
15:00
Epsom Athletic
vs
Worcester Park
15:00
Eversley & California
vs
Dorking
15:00
Redhill
vs
Cove
15:00
Staines Lammas
vs
Cobham

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Knaphill
15:00
Bedfont Sports
vs
Abbey Rangers
15:00
CB Hounslow United
vs
Walton & Hersham
15:00
Chertsey Town
vs
Camberley Town
15:00
Hanworth Villa
vs
Horley Town
15:00
Hartley Wintney
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Raynes Park Vale
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Spelthorne Sports
vs
Farnham Town
15:00
Westfield
vs
Badshot Lea
15:00
Windsor
vs
North Greenford United

Monday 17 April 2017

Division 1

11:30
AC London
vs
Worcester Park
11:30
Cove
vs
Eversley & California
11:30
Farleigh Rovers
vs
Balham
11:30
South Park Reserves
vs
Banstead Athletic

Premier Division

13:00
Abbey Rangers
vs
Chertsey Town
11:30
Badshot Lea
vs
Guildford City
11:30
Bedfont & Feltham
vs
Bedfont Sports
11:30
Camberley Town
vs
Hartley Wintney
11:30
Farnham Town
vs
Westfield
11:30
Horley Town
vs
Epsom & Ewell
11:30
Knaphill
vs
Spelthorne Sports
13:00
North Greenford United
vs
AFC Hayes
11:30
Sutton Common Rovers
vs
Raynes Park Vale
11:30
Walton & Hersham
vs
Windsor

Tuesday 18 April 2017

Premier Division

19:45
CB Hounslow United
vs
Hanworth Villa

Wednesday 19 April 2017

Division 1

19:45
AC London
vs
Redhill

Thursday 20 April 2017

Southern Combination Challenge Cup 16-17 - SEMI-FINAL

19:45
Bedfont & Feltham
vs
Camberley Town

Saturday 22 April 2017

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Badshot Lea
15:00
Bedfont Sports
vs
Knaphill
15:00
Chertsey Town
vs
Farnham Town
15:00
Epsom & Ewell
vs
North Greenford United
15:00
Guildford City
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Hanworth Villa
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Hartley Wintney
vs
Walton & Hersham
15:00
Raynes Park Vale
vs
Horley Town
15:00
Spelthorne Sports
vs
Colliers Wood United
15:00
Westfield
vs
CB Hounslow United
15:00
Windsor
vs
Camberley Town

Division 1

15:00
Balham
vs
Cove
15:00
Banstead Athletic
vs
Ash United
15:00
Eversley & California
vs
Epsom Athletic
15:00
Redhill
vs
Bagshot
15:00
Worcester Park
vs
South Park Reserves

Tuesday 25 April 2017

Division 1

19:45
Bagshot
vs
South Park Reserves

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
vs
Guildford City
19:30
Westfield
vs
North Greenford United

Friday 28 April 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
vs
Spelthorne Sports

Surrey Premier Cup 16-17 - FINAL

19:45
Worcester Park
vs
Banstead Athletic
AT SUTTON UNITED FC

Saturday 29 April 2017

Premier Division

19:45
AFC Hayes
vs
Colliers Wood United
15:00
North Greenford United
vs
Sutton Common Rovers

Division 1

15:00
Bagshot
vs
Cobham
15:00
Cove
vs
Epsom Athletic
15:00
South Park Reserves
vs
Staines Lammas

Latest news

FINES SECRETARY REQUIRED
General FINES SECRETARY REQUIRED

Applications required by 9 April

Cherry Red Records Premier Challenge Cup
General Cherry Red Records Premier Challenge Cup

Date for Final and update on Div One Cup

Round Up Saturday 18 March 2017
General Round Up Saturday 18 March 2017

Courtesy of South London Sport

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe