Fixtures

Wednesday 23 August 2017

Under 18 Youth Division (North)

19:30
AFC Croydon Athletic
vs
Spelthorne Sports

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
P - P
Guildford City
POSTPONED DUE TO FA CUP REPLAY

Under 18 Youth Division (South)

19:30
Merstham
vs
Lingfield

Division One

19:45
South Park Res
vs
Worcester Park

Thursday 24 August 2017

Under 18 Youth Division (North)

19:30
Raynes Park Vale
vs
Conquest

Friday 25 August 2017

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
vs
Epsom & Ewell

Under 18 Youth Division (South)

19:30
Crowborough Athletic
vs
Horley Town

Saturday 26 August 2017

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Hanworth Villa
15:00
Balham
vs
Banstead Athletic
15:00
CB Hounslow United
vs
North Greenford United
15:00
Chertsey Town
vs
Bedfont Sports
15:00
Farnham Town
vs
Spelthorne Sports
15:00
Godalming Town
vs
Knaphill
15:00
Guildford City
vs
Horley Town
15:00
Redhill
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Walton & Hersham
vs
Abbey Rangers
15:00
Westfield
vs
Camberley Town

Division One

15:00
Badshot Lea
vs
AC London
15:00
Eversley & California
vs
Raynes Park Vale
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Cove
15:00
Farleigh Rovers
vs
Ash United
15:00
Fleet Spurs
vs
Chessington & Hook United
15:00
Frimley Green
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Kensington Borough
vs
Worcester Park
15:00
South Park Res
vs
Sheerwater
15:00
Staines Lammas
vs
Cobham

Monday 28 August 2017

Division One

11:30
AC London
vs
Farleigh Rovers
11:30
Ash United
vs
Frimley Green
11:30
Bagshot
vs
Fleet Spurs
11:30
Bedfont & Feltham
vs
Staines Lammas
11:30
Chessington & Hook United
vs
FC Deportivo Galicia
11:30
Cobham
vs
Kensington Borough
11:30
Cove
vs
Eversley & California
11:30
Worcester Park
vs
Raynes Park Vale

Premier Division

11:30
Abbey Rangers
vs
Chertsey Town
11:30
Banstead Athletic
vs
Epsom & Ewell
11:30
Bedfont Sports
vs
CB Hounslow United
11:30
Camberley Town
vs
Farnham Town
11:30
Godalming Town
vs
Guildford City
11:30
Horley Town
vs
Redhill
13:00
Knaphill
vs
Westfield
11:30
North Greenford United
vs
AFC Hayes
11:30
Spelthorne Sports
vs
Walton & Hersham
11:30
Sutton Common Rovers
vs
Balham

Tuesday 29 August 2017

Under 18 Youth Division (South)

19:30
Cranleigh
vs
Chessington & Hook United

Premier Division

19:30
Hanworth Villa
vs
Colliers Wood United

Wednesday 30 August 2017

Under 18 Youth Division (North)

19:30
Conquest
vs
Spelthorne Sports
19:30
Croydon
vs
AFC Croydon Athletic

Under 18 Youth Division (South)

19:30
Merstham
vs
Crowborough Athletic

Thursday 31 August 2017

Under 18 Youth Division (North)

19:30
Balham
vs
Manorcroft United

Latest news

FA Cup Draw
General FA Cup Draw

Draw for the 1st Qualifying Round of the FA Cup

Four though at first attempt
General Four though at first attempt

FA Cup - 1st Qualifying Round, 6 in the hat.

Guildford City make it 18
General Guildford City make it 18

Three FA Cup matches on Sunday

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe