Fixtures

Saturday 3 February 2018

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Walton & Hersham
15:00
Abbey Rangers
vs
Knaphill
15:00
Bedfont Sports
vs
Balham
15:00
CB Hounslow United
vs
Horley Town
15:00
Chertsey Town
vs
Hanworth Villa
15:00
Epsom & Ewell
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Farnham Town
vs
Colliers Wood United
15:00
Godalming Town
vs
Banstead Athletic
15:00
North Greenford United
vs
Camberley Town
15:00
Redhill
vs
Spelthorne Sports
15:00
Westfield
vs
Guildford City

Division One

15:00
Badshot Lea
vs
Sheerwater
15:00
Cove
vs
Cobham
15:00
Eversley & California
vs
Chessington & Hook United
14:00
Farleigh Rovers
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Fleet Spurs
vs
South Park Res
15:00
Kensington Borough
vs
FC Deportivo Galicia
14:00
Staines Lammas
vs
Bagshot
14:00
Worcester Park
vs
AC London

Wednesday 7 February 2018

Premier Division

19:30
Balham
vs
AFC Hayes

Friday 9 February 2018

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
vs
Colliers Wood United

Saturday 10 February 2018

Division One

15:00
AC London
vs
Badshot Lea
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Frimley Green
15:00
Chessington & Hook United
vs
Farleigh Rovers
15:00
Cobham
vs
Staines Lammas
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Fleet Spurs
15:00
Raynes Park Vale
vs
Ash United
14:00
Sheerwater
vs
Cove
15:00
South Park Res
vs
Eversley & California
14:00
Worcester Park
vs
Kensington Borough

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Abbey Rangers
15:00
Balham
vs
CB Hounslow United
15:00
Camberley Town
vs
Guildford City
15:00
Chertsey Town
vs
Farnham Town
15:00
Hanworth Villa
vs
Epsom & Ewell
15:00
Horley Town
vs
Bedfont Sports
15:00
Knaphill
vs
Banstead Athletic
15:00
North Greenford United
vs
Westfield
15:00
Spelthorne Sports
vs
Godalming Town
15:00
Walton & Hersham
vs
Redhill

Tuesday 13 February 2018

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
vs
Camberley Town
19:45
Epsom & Ewell
vs
CB Hounslow United

Saturday 17 February 2018

Division One

15:00
AC London
vs
Fleet Spurs
15:00
Ash United
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Bagshot
vs
Sheerwater
15:00
Chessington & Hook United
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Cove
vs
Frimley Green
15:00
Kensington Borough
vs
Badshot Lea
15:00
Raynes Park Vale
vs
Worcester Park
15:00
South Park Res
vs
Cobham
15:00
Staines Lammas
vs
Farleigh Rovers

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Epsom & Ewell
15:00
Banstead Athletic
vs
Walton & Hersham
15:00
Bedfont Sports
vs
Redhill
15:00
CB Hounslow United
vs
Hanworth Villa
15:00
Camberley Town
vs
Spelthorne Sports
15:00
Colliers Wood United
vs
AFC Hayes
15:00
Farnham Town
vs
North Greenford United
15:00
Godalming Town
vs
Horley Town
15:00
Guildford City
vs
Chertsey Town
15:00
Knaphill
vs
Balham
15:00
Westfield
vs
Sutton Common Rovers

Saturday 24 February 2018

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Banstead Athletic
15:00
Balham
vs
Walton & Hersham
15:00
Bedfont Sports
vs
North Greenford United
15:00
CB Hounslow United
vs
Abbey Rangers
15:00
Epsom & Ewell
vs
Knaphill
15:00
Godalming Town
vs
Westfield
15:00
Guildford City
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Hanworth Villa
vs
Farnham Town
15:00
Horley Town
vs
Camberley Town
15:00
Redhill
vs
Chertsey Town
15:00
Spelthorne Sports
vs
Colliers Wood United

Division One

15:00
Badshot Lea
vs
Raynes Park Vale
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Ash United
15:00
Cobham
vs
AC London
15:00
Eversley & California
vs
Staines Lammas
15:00
Farleigh Rovers
vs
Bagshot
15:00
Fleet Spurs
vs
Kensington Borough
15:00
Frimley Green
vs
South Park Res
15:00
Sheerwater
vs
Chessington & Hook United
15:00
Worcester Park
vs
Cove

Wednesday 28 February 2018

Premier Division

19:00
Balham
vs
Hanworth Villa

Latest news

Very Sad News
General Very Sad News

Tony Ford, Vice-Chairman, CCL

FA Vase Day
General FA Vase Day

12 CCL clubs involved

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe