Fixtures

Thursday 1 March 2018

Grant-McLellan Youth Cup 17-18 - 1st Round

19:45
Chessington & Hook United
vs
Sutton Common Rovers

Saturday 3 March 2018

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Guildford City
15:00
Camberley Town
vs
Banstead Athletic
15:00
Chertsey Town
vs
Balham
15:00
Farnham Town
vs
Redhill
15:00
Hanworth Villa
vs
Horley Town
15:00
Knaphill
vs
CB Hounslow United
15:00
North Greenford United
vs
Godalming Town
15:00
Sutton Common Rovers
vs
AFC Hayes
15:00
Westfield
vs
Walton & Hersham

Division One

15:00
Ash United
vs
AC London
15:00
Bagshot
vs
Eversley & California
15:00
Cove
vs
Bedfont & Feltham
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Cobham
15:00
Frimley Green
vs
Raynes Park Vale
15:00
Kensington Borough
vs
Sheerwater
15:00
South Park Res
vs
Farleigh Rovers
15:00
Staines Lammas
vs
Chessington & Hook United
15:00
Worcester Park
vs
Badshot Lea

Monday 5 March 2018

S. Comb. Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Sutton Common Rovers
vs
Walton Casuals

Tuesday 6 March 2018

Premier Division

19:45
AFC Hayes
vs
Colliers Wood United
19:45
Abbey Rangers
vs
Camberley Town
19:45
Balham
vs
Horley Town
19:45
Chertsey Town
vs
Farnham Town
19:45
Epsom & Ewell
vs
CB Hounslow United
19:45
North Greenford United
vs
Banstead Athletic

Division One

19:45
Cobham
vs
South Park Res

Aldershot Senior Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:30
Knaphill
vs
Hartley Wintney

Wednesday 7 March 2018

Premier Division

19:45
Guildford City
vs
Walton & Hersham

Friday 9 March 2018

Division One

19:30
Badshot Lea
vs
Cove

Premier Division

19:30
Balham
vs
Colliers Wood United

Saturday 10 March 2018

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Bedfont Sports
15:00
Banstead Athletic
vs
Redhill
15:00
CB Hounslow United
vs
Farnham Town
15:00
Epsom & Ewell
vs
Camberley Town
15:00
Godalming Town
vs
Abbey Rangers
15:00
Guildford City
vs
North Greenford United
15:00
Horley Town
vs
Spelthorne Sports
15:00
Knaphill
vs
Hanworth Villa
15:00
Walton & Hersham
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Westfield
vs
Chertsey Town

Division One

15:00
Ash United
vs
Kensington Borough
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Bagshot
15:00
Chessington & Hook United
vs
Worcester Park
15:00
Cobham
vs
Sheerwater
15:00
Eversley & California
vs
Farleigh Rovers
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Staines Lammas
15:00
Fleet Spurs
vs
Frimley Green
15:00
Raynes Park Vale
vs
South Park Res

Tuesday 13 March 2018

Premier Division

19:45
AFC Hayes
vs
Walton & Hersham
19:45
Banstead Athletic
vs
Bedfont Sports
19:45
Epsom & Ewell
vs
Balham
19:45
North Greenford United
vs
Camberley Town
19:45
Redhill
vs
CB Hounslow United

Wednesday 14 March 2018

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
vs
Chertsey Town

Division One

19:45
FC Deportivo Galicia
vs
Badshot Lea

Saturday 17 March 2018

Division One

15:00
AC London
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Bagshot
vs
Ash United
15:00
Farleigh Rovers
vs
Fleet Spurs
15:00
Frimley Green
vs
Chessington & Hook United
15:00
Kensington Borough
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Sheerwater
vs
Eversley & California
15:00
South Park Res
vs
Badshot Lea
15:00
Staines Lammas
vs
Raynes Park Vale
15:00
Worcester Park
vs
Cobham

Premier Division

15:00
Bedfont Sports
vs
Camberley Town
15:00
Chertsey Town
vs
AFC Hayes
15:00
Colliers Wood United
vs
Knaphill
15:00
Guildford City
vs
Westfield
15:00
Hanworth Villa
vs
Godalming Town
15:00
Horley Town
vs
Banstead Athletic
15:00
North Greenford United
vs
Epsom & Ewell
15:00
Redhill
vs
Balham
15:00
Spelthorne Sports
vs
Abbey Rangers
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Farnham Town
15:00
Walton & Hersham
vs
CB Hounslow United

Tuesday 20 March 2018

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
vs
Godalming Town
19:45
Farnham Town
vs
Colliers Wood United
19:45
North Greenford United
vs
Westfield

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 17-18 - Semi-Final

19:45
Walton & Hersham
vs
Knaphill

Wednesday 21 March 2018

Premier Division

19:30
Balham
vs
AFC Hayes

Friday 23 March 2018

Division One

19:45
Frimley Green
vs
Badshot Lea

Saturday 24 March 2018

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Guildford City
15:00
Abbey Rangers
vs
Horley Town
15:00
CB Hounslow United
vs
Chertsey Town
15:00
Colliers Wood United
vs
North Greenford United
15:00
Epsom & Ewell
vs
Bedfont Sports
15:00
Farnham Town
vs
Knaphill
15:00
Godalming Town
vs
Spelthorne Sports
15:00
Hanworth Villa
vs
Redhill
15:00
Westfield
vs
Banstead Athletic

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 17-18 - Semi-Final

15:00
Worcester Park
vs
Sutton Common Rovers

Tuesday 27 March 2018

Premier Division

19:45
AFC Hayes
vs
Abbey Rangers
19:45
Banstead Athletic
vs
North Greenford United
15:00
Camberley Town
vs
Sutton Common Rovers

Wednesday 28 March 2018

Premier Division

19:30
Balham
vs
Farnham Town

Friday 30 March 2018

Premier Division

19:45
Epsom & Ewell
vs
Colliers Wood United

Saturday 31 March 2018

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Walton & Hersham
15:00
Banstead Athletic
vs
Balham
15:00
Camberley Town
vs
Westfield
15:00
Hanworth Villa
vs
AFC Hayes
15:00
Horley Town
vs
Guildford City
15:00
Knaphill
vs
Godalming Town
15:00
North Greenford United
vs
CB Hounslow United
15:00
Spelthorne Sports
vs
Farnham Town
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Redhill

Latest news

Preview Sat 24 February 2018
General Preview Sat 24 February 2018

Full Programme scheduled

Preview Sat 17 Feb
General Preview Sat 17 Feb

Just two off

Complete Washout!
General Complete Washout!

All matches off on Tuesday

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe