Saturday 3 November 2018

Division 1

15:00
AC London
vs
Sandhurst Town
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Chessington & Hook United
vs
British Airways
15:00
Epsom & Ewell
vs
Frimley Green
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Bagshot
15:00
Farnham Town
vs
Tooting Bec
15:00
Fleet Spurs
vs
Eversley & California
15:00
Godalming Town
vs
Kensington Borough
15:00
Sheerwater
vs
Cove

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Guildford City
15:00
Camberley Town
vs
Knaphill
15:00
Colliers Wood United
vs
Balham
15:00
Hanworth Villa
vs
Walton & Hersham
15:00
Raynes Park Vale
vs
Cobham

Tuesday 6 November 2018

Division 1

19:45
Ash United
vs
FC Deportivo Galicia
19:30
Eversley & California
vs
Godalming Town
19:45
Tooting Bec
vs
Bedfont & Feltham

Premier Division

19:45
Spelthorne Sports
vs
Balham

Esoteric Records Division One Challenge Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
Epsom & Ewell
vs
Godalming Town
19:45
Sheerwater
vs
Chessington & Hook United

S. Comb. Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
Frimley Green
vs
Molesey
DATE SUBJECT TO CONF.

Wednesday 7 November 2018

Division 1

19:45
Kensington Borough
vs
Bagshot

Surrey Senior Cup 18-19 - Preliminary Round

19:45
Croydon
vs
Redhill

Saturday 10 November 2018

Division 1

15:00
Ash United
vs
Epsom & Ewell
15:00
British Airways
vs
Tooting Bec
15:00
Cove
vs
Bagshot
15:00
Dorking Wanderers Reserves
vs
Frimley Green
15:00
Eversley & California
vs
Chessington & Hook United
15:00
Farnham Town
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Fleet Spurs
vs
Godalming Town
15:00
Kensington Borough
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Sandhurst Town
vs
Sheerwater

Premier Division

15:00
Badshot Lea
vs
Redhill
15:00
Banstead Athletic
vs
Sutton Common Rovers
15:00
CB Hounslow United
vs
Balham
15:00
Colliers Wood United
vs
Hanworth Villa
15:00
Guildford City
vs
Southall
15:00
Horley Town
vs
Abbey Rangers
15:00
Knaphill
P - P
AFC Hayes
b/f to Sat 13/10
15:00
Raynes Park Vale
vs
Camberley Town
15:00
Spelthorne Sports
vs
Chertsey Town
15:00
Walton & Hersham
vs
Cobham

Monday 12 November 2018

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
Sutton Common Rovers
vs
Southall

Tuesday 13 November 2018

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
vs
Colliers Wood United
19:45
Redhill
vs
Spelthorne Sports

Division 1

19:45
Godalming Town
vs
Kensington Borough

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
Badshot Lea
vs
Chessington & Hook United
19:45
Chertsey Town
vs
British Airways
19:45
Cobham
vs
AFC Hayes
19:30
Hanworth Villa
vs
Sandhurst Town

S. Comb. Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
Eversley & California
vs
Horley Town

Esoteric Records Division One Challenge Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
Kensington Borough
vs
FC Deportivo Galicia

Wednesday 14 November 2018

Premier Division

19:30
Balham
vs
Banstead Athletic

Aldershot Senior Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Bagshot
vs
Frimley Green
AT FLEET TOWN FC

Saturday 17 November 2018

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Walton & Hersham
15:00
Balham
vs
Guildford City
15:00
Camberley Town
vs
Horley Town
15:00
Chertsey Town
vs
Banstead Athletic
15:00
Cobham
vs
Badshot Lea
15:00
Hanworth Villa
vs
Raynes Park Vale
15:00
Knaphill
vs
CB Hounslow United
15:00
Redhill
vs
Colliers Wood United
15:00
Southall
vs
Spelthorne Sports
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Abbey Rangers

Division 1

15:00
Bagshot
vs
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Cove
15:00
Chessington & Hook United
vs
AC London
15:00
Epsom & Ewell
vs
Kensington Borough
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Eversley & California
15:00
Frimley Green
vs
Ash United
15:00
Godalming Town
vs
Farnham Town
15:00
Sheerwater
vs
Fleet Spurs
15:00
Tooting Bec
vs
Sandhurst Town

Tuesday 20 November 2018

Middlesex Premier Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Bedfont & Feltham
vs
Park View
19:45
Enfield Borough
vs
British Airways
SUBJECT TO CONFIRMATION
19:45
Kensington Borough
vs
Hanwell Town U23
SUBJECT TO CONFIRMATION

S. Comb. Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
Camberley Town
vs
Ashford Town (Middx)

Wednesday 21 November 2018

Middlesex Premier Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Hendon U23
vs
FC Deportivo Galicia

Saturday 24 November 2018

Division 1

15:00
AC London
vs
Sheerwater
15:00
British Airways
vs
Fleet Spurs
15:00
Cove
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Dorking Wanderers Reserves
vs
Ash United
15:00
Eversley & California
vs
Epsom & Ewell
15:00
Farnham Town
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Godalming Town
vs
Chessington & Hook United
15:00
Kensington Borough
vs
Frimley Green
15:00
Sandhurst Town
vs
Bagshot

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Camberley Town
15:00
Abbey Rangers
vs
Walton & Hersham
15:00
Badshot Lea
vs
Banstead Athletic
15:00
Balham
vs
Knaphill
15:00
CB Hounslow United
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Cobham
vs
Spelthorne Sports
15:00
Guildford City
vs
Chertsey Town
15:00
Horley Town
vs
Colliers Wood United
15:00
Raynes Park Vale
vs
Southall
15:00
Redhill
vs
Hanworth Villa

Tuesday 27 November 2018

Premier Division

19:45
Chertsey Town
vs
Badshot Lea
19:45
Southall
vs
Sutton Common Rovers

Division 1

19:45
Epsom & Ewell
vs
Dorking Wanderers Reserves
19:45
Tooting Bec
vs
AC London

Surrey Senior Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Walton Casuals
vs
Guildford City

Latest news

Seventeen CCL clubs involved in FA Buildbase Vase this weekend
General Seventeen CCL clubs involved in FA Buildbase Vase this weekend

Southall already through after playing Friday evening

A Look at the S. Comb Cup
General A Look at the S. Comb Cup

Eversley and SCR score ten each

Sad News
General Sad News

Andy Vaughan

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe