Saturday 5 January 2019

Premier Division

15:00
Badshot Lea
vs
Cobham
15:00
Balham
vs
AFC Hayes
15:00
Banstead Athletic
vs
Redhill
15:00
Guildford City
vs
Colliers Wood United
15:00
Hanworth Villa
vs
Camberley Town
15:00
Knaphill
vs
Horley Town
15:00
Raynes Park Vale
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Spelthorne Sports
vs
Southall

Division 1

15:00
Bedfont & Feltham
vs
Sheerwater
15:00
Chessington & Hook United
vs
Frimley Green
15:00
Cove
vs
Epsom & Ewell
15:00
Eversley & California
vs
Tooting Bec
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Ash United
15:00
Farnham Town
vs
Kensington Borough
15:00
Godalming Town
vs
Bagshot

Buildbase FA Vase 18-19 - 4th Round

15:00
Bearstead
vs
Abbey Rangers
15:00
Chertsey Town
vs
AFC St. Austell

Tuesday 8 January 2019

Middlesex Charity Cup 18-19 - 2nd Round

19:30
AFC Hayes
vs
Cockfosters
19:45
Ashford Town (Middx)
vs
Southall

Berks & Bucks Senior Trophy 18-19 - 3rd Round (QF)

19:45
Burnham
vs
Sandhurst Town
PROVISIONAL DATE

S. Comb. Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
Walton Casuals
vs
Bagshot

Saturday 12 January 2019

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Raynes Park Vale
15:00
Abbey Rangers
vs
Balham
15:00
CB Hounslow United
vs
Horley Town
15:00
Camberley Town
vs
Banstead Athletic
15:00
Colliers Wood United
vs
Spelthorne Sports
15:00
Guildford City
vs
Knaphill
15:00
Hanworth Villa
vs
Chertsey Town
15:00
Redhill
vs
Walton & Hersham
15:00
Southall
vs
Badshot Lea
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Cobham

Division 1

15:00
Bagshot
vs
Bedfont & Feltham
15:00
British Airways
vs
Farnham Town
15:00
Cove
vs
Fleet Spurs
15:00
Dorking Wanderers Reserves
vs
Eversley & California
15:00
Epsom & Ewell
vs
Ash United
15:00
Frimley Green
vs
Sandhurst Town
15:00
Sheerwater
vs
Godalming Town

Tuesday 15 January 2019

Premier Division

19:45
Raynes Park Vale
vs
Southall

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 18-19 - 3rd Round

19:30
AFC Hayes
vs
Bedfont & Feltham
19:45
Chertsey Town
vs
Abbey Rangers
19:45
Epsom & Ewell
vs
Godalming Town
19:45
Knaphill
vs
Fleet Spurs
19:45
Sheerwater
vs
Banstead Athletic
19:45
Spelthorne Sports
vs
Hanworth Villa

Wednesday 16 January 2019

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 18-19 - 3rd Round

19:45
FC Deportivo Galicia
vs
Sutton Common Rovers
19:45
Guildford City
vs
CB Hounslow United

Saturday 19 January 2019

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Spelthorne Sports
15:00
Badshot Lea
vs
Raynes Park Vale
15:00
Balham
vs
Redhill
15:00
Banstead Athletic
vs
CB Hounslow United
15:00
Chertsey Town
vs
Camberley Town
15:00
Cobham
vs
Guildford City
15:00
Horley Town
vs
AFC Hayes
15:00
Southall
vs
Colliers Wood United
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Hanworth Villa
15:00
Walton & Hersham
vs
Knaphill

Division 1

15:00
Bedfont & Feltham
vs
Fleet Spurs
15:00
Chessington & Hook United
vs
Kensington Borough
15:00
Epsom & Ewell
vs
Bagshot
15:00
Eversley & California
vs
Cove
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Sandhurst Town
15:00
Farnham Town
vs
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Sheerwater
vs
Frimley Green
15:00
Tooting Bec
vs
British Airways

London Senior Trophy 18-19 - 3rd Round (QF)

15:00
Tooting Bec
vs
FC Elmstead 1958

Tuesday 22 January 2019

Premier Division

15:00
CB Hounslow United
vs
Chertsey Town

Esoteric Records Division One Challenge Cup 18-19 - 3rd Round (QF)

19:45
Bedfont & Feltham
vs
Epsom & Ewell
19:45
Tooting Bec
vs
Frimley Green

S. Comb. Cup 18-19 - 3rd Round

19:30
Hanworth Villa
vs
Eversley & California

Wednesday 23 January 2019

Esoteric Records Division One Challenge Cup 18-19 - 3rd Round (QF)

19:45
FC Deportivo Galicia
vs
Godalming Town

Saturday 26 January 2019

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Abbey Rangers
15:00
CB Hounslow United
vs
Southall
15:00
Camberley Town
vs
Cobham
15:00
Guildford City
vs
Hanworth Villa
15:00
Horley Town
vs
Balham
15:00
Knaphill
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Raynes Park Vale
vs
Chertsey Town
15:00
Spelthorne Sports
vs
Badshot Lea

Division 1

15:00
Ash United
vs
Tooting Bec
15:00
Bagshot
vs
Farnham Town
15:00
British Airways
vs
Eversley & California
15:00
Cove
vs
Sheerwater
15:00
Dorking Wanderers Reserves
vs
Frimley Green
15:00
Fleet Spurs
vs
Chessington & Hook United
15:00
Godalming Town
vs
Epsom & Ewell
15:00
Kensington Borough
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Sandhurst Town
vs
Bedfont & Feltham

Tuesday 29 January 2019

Premier Division

19:45
Chertsey Town
vs
Badshot Lea
19:30
Hanworth Villa
vs
Horley Town
19:45
Southall
vs
Redhill

Latest news

Round-Up Saturday 8 Dec 18
General Round-Up Saturday 8 Dec 18

Chertsey join Abbey in last 32 of the Vase

Venues for Guildford City home matches
General Venues for Guildford City home matches

Well done to Godalming, Westfield and Frimley for their assistance

Ken Huckle's Funeral
General Ken Huckle's Funeral

28 December at Aldershot Crematorium

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe