Tuesday 20 August 2019

Premier Division

19:45
Molesey
vs
Banstead Athletic

Division One

19:45
Epsom & Ewell
vs
Godalming Town

Hampshire Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Cove
vs
Horndean
19:45
Fleet Spurs
vs
Solent University

Saturday 24 August 2019

Premier Division

15:00
Raynes Park Vale
vs
Ascot United

Division One

15:00
Eversley & California
vs
Bagshot
15:00
AFC Hayes
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Ash United
vs
Cove
15:00
British Airways
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Chessington & Hook United
vs
Westside
15:00
Farnham Town
vs
Sandhurst Town
15:00
Walton & Hersham
vs
Kensington and Ealing Borough

Emirates FA Cup 19-20 - Preliminary Round

15:00
Bedfont Sports
vs
Hanworth Villa
15:00
Guildford City
vs
Old Varndeanians
15:00
Knaphill
vs
Fareham Town
15:00
Redhill
vs
Balham

Sunday 25 August 2019

Division One

15:00
Jersey Bulls
vs
Fleet Spurs

Monday 26 August 2019

Premier Division

11:30
Abbey Rangers
vs
Redhill
11:30
Cobham
vs
Raynes Park Vale
11:30
Knaphill
vs
Sheerwater
11:30
Molesey
vs
Egham Town
11:30
Sutton Common Rovers
vs
Banstead Athletic

Division One

11:30
Bagshot
vs
Ash United
11:30
Bedfont & Feltham
vs
AFC Hayes
11:30
Cove
vs
Farnham Town
11:30
Dorking Wanderers Reserves
vs
Chessington & Hook United
11:30
Godalming Town
vs
Walton & Hersham
11:30
Sandhurst Town
vs
Eversley & California
12:30
Westside
vs
Jersey Bulls

Tuesday 27 August 2019

Premier Division

19:45
Badshot Lea
vs
Camberley Town
19:45
Frimley Green
vs
Guildford City
19:45
Southall
vs
CB Hounslow United
19:45
Spelthorne Sports
vs
Hanworth Villa

Division One

19:45
Epsom & Ewell
vs
Tooting Bec
19:45
FC Deportivo Galicia
vs
British Airways

Wednesday 28 August 2019

Premier Division

19:30
Balham
vs
Colliers Wood United

Friday 30 August 2019

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Qualifying Round

19:45
Ascot United
vs
Fleet Town
AT FLEET TOWN FC

Saturday 31 August 2019

Premier Division

15:00
Camberley Town
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Southall
vs
Redhill

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Qualifying Round

15:00
AFC Hayes
vs
Dunstable Town
15:00
AFC Spelthorne Sports
vs
Spelthorne Sports
15:00
Ash United
vs
Badshot Lea
15:00
Balham
vs
Rusthall
15:00
Banstead Athletic
vs
Greenwich Borough
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Lutterworth Athletic
15:00
CB Hounslow United
vs
Beckenham Town
15:00
Clanfield 85
vs
Sandhurst Town
15:00
Cobham
vs
PFC Victoria London
15:00
Cove
vs
Fleet Spurs
15:00
Egham Town
vs
FC Elmstead
15:00
Epsom & Ewell
vs
Kennington
15:00
Farnham Town
vs
Langney Wanderers
15:00
Forest Hill Park
vs
Westside
15:00
Frimley Green
vs
Lydney Town
15:00
Godalming Town
vs
Hailsham Town
15:00
Guildford City
vs
Glebe
15:00
Hanworth Villa
vs
Marston Shelton Rovers
15:00
Hillingdon Borough
vs
Kensington and Ealing Borough
15:00
Holmesdale
vs
Sheerwater
15:00
Lancing
vs
Chessington & Hook United
15:00
Lydd Town
vs
Raynes Park Vale
15:00
Molesey
vs
Greenways
15:00
Rugby Borough
vs
British Airways
15:00
Storrington Community
vs
Knaphill
15:00
Tooting Bec
vs
Walton & Hersham

Latest news

Match Abandoned due to Serious Injury
General Match Abandoned due to Serious Injury

Cove v Walton & Hersham, abandoned soon after half-time

FA Cup Review
General FA Cup Review

Six clubs through, ten to replay

It's FA Cup Time Already
General It's FA Cup Time Already

20 ties involving CCL clubs

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe