Confirm your age. Are you 18 or over?

Saturday 4 January 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Hanworth Villa
15:00
Ascot United
vs
Banstead Athletic
15:00
Badshot Lea
vs
Sheerwater
15:00
Camberley Town
vs
Redhill
15:00
Cobham
vs
Guildford City
15:00
Colliers Wood United
vs
Frimley Green
15:00
Egham Town
vs
CB Hounslow United
15:00
Raynes Park Vale
vs
Molesey
15:00
Spelthorne Sports
vs
Southall
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Knaphill

Division One

15:00
Eversley & California
vs
Dorking Wanderers Reserves
15:00
AFC Hayes
vs
Bagshot
15:00
Ash United
vs
Chessington & Hook United
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Walton & Hersham
12:30
Cove
vs
Jersey Bulls
NOTE EARLY KICK-OFF
15:00
Fleet Spurs
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Godalming Town
vs
Sandhurst Town
15:00
Tooting Bec
vs
Farnham Town
15:00
Westside
vs
British Airways

Tuesday 7 January 2020

Division One

19:45
Chessington & Hook United
vs
Walton & Hersham

Middlesex Charity Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Spelthorne Sports
vs
Hanwell Town

Saturday 11 January 2020

Premier Division

15:00
Ascot United
vs
Colliers Wood United
15:00
Balham
vs
Egham Town
15:00
CB Hounslow United
vs
Banstead Athletic
15:00
Camberley Town
vs
Abbey Rangers
15:00
Guildford City
vs
Raynes Park Vale
15:00
Hanworth Villa
vs
Frimley Green
15:00
Knaphill
vs
Spelthorne Sports
15:00
Sheerwater
vs
Molesey
15:00
Southall
vs
Badshot Lea

Division One

15:00
Bedfont & Feltham
vs
Tooting Bec
15:00
Chessington & Hook United
vs
Kensington and Ealing Borough
15:00
Epsom & Ewell
vs
British Airways
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Godalming Town
15:00
Farnham Town
vs
Bagshot
15:00
Sandhurst Town
vs
AFC Hayes
15:00
Walton & Hersham
vs
Cove

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 3rd Round

15:00
Ash United
vs
Westside
15:00
Jersey Bulls
vs
Fleet Spurs
k.o. tba

The Buildbase FA Vase 19-20 - 4th Round

15:00
Christchurch
vs
Sutton Common Rovers

Tuesday 14 January 2020

Division One

19:45
Chessington & Hook United
vs
Epsom & Ewell

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 3rd Round

19:45
Abbey Rangers
vs
Knaphill
19:45
Sandhurst Town
vs
Dorking Wanderers Reserves
19:45
tba
vs
Ascot United
CB Hounslow or Balham but only if CB Hounslow
19:45
tba
vs
Farnham Town
Camberley or Farnham but only if Camberley
19:45
tba
vs
Sheerwater
Banstead or AFC Hayes

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - 3rd Round (QF)

19:45
Godalming Town
vs
Jersey Bulls
19:45
Walton & Hersham
vs
Bedfont & Feltham

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Kensington and Ealing Borough
vs
Eversley & California
VENUE TO BE CONFIRMED

Wednesday 15 January 2020

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 3rd Round

19:30
tba
vs
Farnham Town
Camberley or Colliers Wood but only if Colliers Wood

Saturday 18 January 2020

Premier Division

15:00
Banstead Athletic
vs
Southall
15:00
Colliers Wood United
vs
Abbey Rangers
15:00
Egham Town
vs
Camberley Town
15:00
Frimley Green
vs
Balham
15:00
Guildford City
vs
Ascot United
15:00
Hanworth Villa
vs
Knaphill
15:00
Molesey
vs
Cobham
15:00
Redhill
vs
Raynes Park Vale
15:00
Sheerwater
vs
CB Hounslow United
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Spelthorne Sports

Division One

15:00
Bagshot
vs
Godalming Town
15:00
Eversley & California
vs
Walton & Hersham
15:00
AFC Hayes
vs
Epsom & Ewell
15:00
Ash United
vs
Farnham Town
15:00
British Airways
vs
Tooting Bec
15:00
Cove
vs
Bedfont & Feltham
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Chessington & Hook United
15:00
Kensington and Ealing Borough
vs
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Sandhurst Town
vs
Jersey Bulls
15:00
Westside
vs
Fleet Spurs

Tuesday 21 January 2020

Premier Division

19:45
Ascot United
vs
Molesey
19:45
Cobham
vs
Spelthorne Sports
15:00
Hanworth Villa
vs
Badshot Lea
15:00
Knaphill
vs
Abbey Rangers
15:00
Redhill
vs
Sutton Common Rovers

Division One

19:45
Bagshot
vs
Walton & Hersham
19:45
Epsom & Ewell
vs
Kensington and Ealing Borough
19:45
Fleet Spurs
vs
Eversley & California

Surrey Senior Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
AFC Croydon Athletic
vs
Guildford City

Middlesex Premier Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
AFC Hayes
vs
Cricklewood Wanderers

Wednesday 22 January 2020

Premier Division

15:00
Balham
vs
Southall

Division One

19:45
Westside
vs
Tooting Bec

Saturday 25 January 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Banstead Athletic
15:00
Ascot United
vs
Hanworth Villa
15:00
Badshot Lea
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Balham
vs
Sheerwater
15:00
CB Hounslow United
vs
Camberley Town
15:00
Cobham
vs
Redhill
15:00
Frimley Green
vs
Egham Town
15:00
Raynes Park Vale
vs
Colliers Wood United
15:00
Southall
vs
Guildford City
15:00
Spelthorne Sports
vs
Molesey

Division One

15:00
Bagshot
vs
Fleet Spurs
15:00
Eversley & California
vs
Kensington and Ealing Borough
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Ash United
15:00
Chessington & Hook United
vs
Sandhurst Town
15:00
Dorking Wanderers Reserves
vs
Westside
15:00
Epsom & Ewell
vs
Cove
15:00
Godalming Town
vs
Farnham Town
15:00
Jersey Bulls
vs
AFC Hayes
15:00
Tooting Bec
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Walton & Hersham
vs
British Airways

Monday 27 January 2020

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
vs
Abbey Rangers

Tuesday 28 January 2020

Premier Division

19:30
Hanworth Villa
vs
Colliers Wood United
19:45
Molesey
vs
Knaphill

Division One

19:45
Epsom & Ewell
vs
Sandhurst Town

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - 3rd Round (QF)

19:45
FC Deportivo Galicia
vs
Fleet Spurs

Wednesday 29 January 2020

Division One

19:45
Westside
vs
Godalming Town

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 3rd Round

19:30
tba
vs
Ascot United
CB Hounslow or Balham but only if Balham

Latest news

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe