Confirm your age. Are you 18 or over?

Saturday 1 February 2020

Premier Division

15:00
Ascot United
vs
Egham Town
15:00
Camberley Town
vs
Hanworth Villa
15:00
Cobham
vs
Badshot Lea
15:00
Colliers Wood United
vs
CB Hounslow United
15:00
Guildford City
vs
Redhill
15:00
Knaphill
vs
Southall
15:00
Molesey
vs
Balham
15:00
Sheerwater
vs
Banstead Athletic
15:00
Spelthorne Sports
vs
Frimley Green
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Raynes Park Vale

Division One

15:00
AFC Hayes
vs
Tooting Bec
15:00
Ash United
vs
Sandhurst Town
15:00
British Airways
vs
Bagshot
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Epsom & Ewell
15:00
Farnham Town
vs
Eversley & California
15:00
Fleet Spurs
vs
Walton & Hersham
15:00
Godalming Town
vs
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Jersey Bulls
vs
Chessington & Hook United
15:00
Kensington and Ealing Borough
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Westside
vs
Cove

Monday 3 February 2020

Premier Division

15:00
Sutton Common Rovers
P - P
Ascot United

Tuesday 4 February 2020

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
vs
Raynes Park Vale
19:45
CB Hounslow United
vs
Spelthorne Sports
19:45
Camberley Town
vs
Frimley Green
19:45
Egham Town
vs
Knaphill

Division One

19:30
Eversley & California
vs
Chessington & Hook United
19:30
AFC Hayes
vs
British Airways
19:45
Bedfont & Feltham
vs
Westside
19:45
Farnham Town
vs
Fleet Spurs
19:45
Kensington and Ealing Borough
vs
FC Deportivo Galicia
19:45
Sandhurst Town
vs
Walton & Hersham

Surrey Senior Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
AFC Croydon Athletic
vs
Guildford City

Surrey Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Banstead Athletic
vs
Merstham

Surrey Premier Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Epsom & Ewell
vs
Nottsborough

London Senior Cup 19-20 - 2nd Round

19:30
Balham
vs
Haringey Borough

Wednesday 5 February 2020

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
vs
Southall

Saturday 8 February 2020

Premier Division

15:00
Badshot Lea
vs
Guildford City
19:30
Balham
vs
Knaphill
15:00
Banstead Athletic
vs
Camberley Town
15:00
CB Hounslow United
vs
Abbey Rangers
15:00
Egham Town
vs
Colliers Wood United
15:00
Frimley Green
vs
Southall
15:00
Raynes Park Vale
vs
Sheerwater
15:00
Redhill
vs
Molesey
19:45
Spelthorne Sports
vs
Ascot United

Division One

15:00
British Airways
vs
Farnham Town
15:00
Chessington & Hook United
vs
Bagshot
15:00
Cove
vs
Godalming Town
15:00
Epsom & Ewell
vs
Ash United
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Westside
19:45
Fleet Spurs
vs
AFC Hayes
13:00
Walton & Hersham
vs
Jersey Bulls

The Buildbase FA Vase 19-20 - 5th Round

15:00
Bitton
vs
Sutton Common Rovers

Berks & Bucks Senior Trophy 19-20 - Semi-Final

14:00
Wokingham & Emmbrook
vs
Sandhurst Town

Tuesday 11 February 2020

Premier Division

19:45
Ascot United
vs
Sheerwater
19:45
Frimley Green
vs
Raynes Park Vale
19:30
Hanworth Villa
vs
Guildford City

Division One

19:45
Chessington & Hook United
vs
British Airways

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 3rd Round

19:45
Camberley Town
vs
Farnham Town
19:45
Sandhurst Town
vs
Dorking Wanderers Reserves

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - 3rd Round (QF)

19:45
Godalming Town
vs
Jersey Bulls

Middlesex Charity Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Harefield United
vs
AFC Hayes

Southern Combination Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Redhill
vs
Abbey Rangers

Wednesday 12 February 2020

Premier Division

19:30
Balham
vs
Cobham

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Sutton Common Rovers
vs
Spelthorne Sports

Saturday 15 February 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Frimley Green
15:00
Camberley Town
vs
Ascot United
15:00
Cobham
vs
CB Hounslow United
15:00
Colliers Wood United
vs
Redhill
15:00
Guildford City
vs
Banstead Athletic
15:00
Raynes Park Vale
vs
Knaphill
15:00
Sheerwater
vs
Hanworth Villa
15:00
Southall
vs
Balham
15:00
Spelthorne Sports
vs
Badshot Lea
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Molesey

Division One

12:00
AFC Hayes
vs
Sandhurst Town
12:00
Ash United
vs
FC Deportivo Galicia
12:00
Bedfont & Feltham
vs
Fleet Spurs
12:00
Cove
vs
British Airways
12:00
Farnham Town
vs
Epsom & Ewell
12:00
Godalming Town
vs
Eversley & California
12:00
Jersey Bulls
vs
Kensington and Ealing Borough
12:00
Tooting Bec
vs
Dorking Wanderers Reserves
12:00
Walton & Hersham
vs
Chessington & Hook United
12:00
Westside
vs
Bagshot

Tuesday 18 February 2020

Premier Division

15:00
Redhill
vs
Sutton Common Rovers

Division One

19:45
Cove
vs
Kensington and Ealing Borough

Surrey Senior Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Badshot Lea
vs
Whyteleafe

Surrey Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Egham Town
vs
Frimley Green

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 3rd Round

19:45
AFC Hayes
vs
Sheerwater

Saturday 22 February 2020

Premier Division

15:00
Ascot United
vs
Cobham
15:00
Badshot Lea
vs
Colliers Wood United
15:00
Balham
vs
Abbey Rangers
15:00
Banstead Athletic
vs
Egham Town
15:00
CB Hounslow United
vs
Raynes Park Vale
15:00
Frimley Green
vs
Camberley Town
15:00
Knaphill
vs
Guildford City
15:00
Molesey
vs
Sheerwater
15:00
Redhill
vs
Spelthorne Sports
15:00
Southall
vs
Sutton Common Rovers

Division One

15:00
Bagshot
vs
Cove
15:00
Eversley & California
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
British Airways
vs
AFC Hayes
15:00
Dorking Wanderers Reserves
vs
Walton & Hersham
15:00
Epsom & Ewell
vs
Chessington & Hook United
15:00
Fleet Spurs
vs
Sandhurst Town
15:00
Jersey Bulls
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Kensington and Ealing Borough
vs
Farnham Town
15:00
Tooting Bec
vs
Godalming Town
15:00
Westside
vs
Ash United

Tuesday 25 February 2020

Premier Division

19:45
Ascot United
vs
Redhill
19:45
CB Hounslow United
vs
Hanworth Villa

Division One

19:30
AFC Hayes
vs
Chessington & Hook United
15:00
Sandhurst Town
vs
Kensington and Ealing Borough

Wednesday 26 February 2020

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
vs
Abbey Rangers

Southern Combination Challenge Cup 19-20 - 1st

19:45
Sutton Common Rovers
vs
Ashford Town (Middlesex)

Saturday 29 February 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Ascot United
15:00
Badshot Lea
vs
CB Hounslow United
15:00
Banstead Athletic
vs
Molesey
15:00
Camberley Town
vs
Knaphill
15:00
Cobham
vs
Sheerwater
15:00
Colliers Wood United
vs
Spelthorne Sports
15:00
Egham Town
vs
Southall
15:00
Guildford City
vs
Frimley Green
15:00
Hanworth Villa
vs
Raynes Park Vale
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Balham

Division One

15:00
Eversley & California
vs
Cove
15:00
AFC Hayes
vs
Farnham Town
15:00
Ash United
vs
Tooting Bec
15:00
British Airways
vs
Epsom & Ewell
15:00
Chessington & Hook United
vs
Dorking Wanderers Reserves
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Bedfont & Feltham
12:30
Fleet Spurs
vs
Jersey Bulls
15:00
Kensington and Ealing Borough
vs
Godalming Town
15:00
Walton & Hersham
vs
Bagshot

Latest news

Two New League Officers
General Two New League Officers

Welcome Paul and Lee

Saturday Summary
General Saturday Summary

by John Porter

Matches OFF Sat 18 January
General Matches OFF Sat 18 January

Only one in the Prem but only 4 left in Div One

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe