Thursday 30 March 2017

Grant-McLellan Youth Cup 16-17 - Semi-Final

19:45
Windsor
4 - 3
Balham

Wednesday 29 March 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
0 - 2
Camberley Town

RMP Records Division One Challenge Cup 16-17 - 2nd Round

19:45
AC London
2 - 1
Chessington & Hook

Tuesday 28 March 2017

Premier Division

19:30
Knaphill
4 - 0
Bedfont & Feltham
19:45
North Greenford United
1 - 1
Colliers Wood United
19:45
Raynes Park Vale
1 - 0
CB Hounslow United
19:45
Walton & Hersham
0 - 0
Hanworth Villa

Division 1

19:45
Redhill
7 - 0
South Park Reserves

Monday 27 March 2017

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
3 - 1
Windsor

Saturday 25 March 2017

Division 1

15:00
AC London
1 - 1
Staines Lammas
15:00
Bagshot
9 - 1
Epsom Athletic
15:00
Balham
1 - 1
Dorking
15:00
Chessington & Hook United
2 - 0
Frimley Green
15:00
Cove
1 - 4
Sheerwater
15:00
Eversley & California
5 - 0
Cobham
15:00
Worcester Park
0 - 5
Banstead Athletic

Premier Division

15:00
Badshot Lea
1 - 3
Sutton Common Rovers
15:00
Bedfont Sports
P - P
Spelthorne Sports
15:00
CB Hounslow United
0 - 2
Abbey Rangers
15:00
Chertsey Town
2 - 0
Colliers Wood United
15:00
Epsom & Ewell
2 - 2
Farnham Town
15:00
Guildford City
1 - 0
Walton & Hersham
15:00
Hartley Wintney
0 - 1
Horley Town
15:00
Knaphill
0 - 1
North Greenford United
15:00
Raynes Park Vale
0 - 2
Camberley Town
15:00
Westfield
3 - 2
Bedfont & Feltham
Att. 144
Windsor
1 - 2
AFC Hayes

RMP Records Division One Challenge Cup 16-17 - SEMI-FINAL

15:00
Redhill
4 - 1
Ash United

Thursday 23 March 2017

RMP Records Division One Challenge Cup 16-17 - 1st Round

19:30
AC London
2 - 0
Banstead Athletic

Middlesex Charity Cup 16-17 - 2nd Round

19:45
Rayners Lane
0 - 2
Spelthorne Sports

Wednesday 22 March 2017

Division 1

19:45
AC London
P - P
Redhill

Tuesday 21 March 2017

Premier Division

19:30
Badshot Lea
3 - 1
Chertsey Town
19:30
Knaphill
2 - 0
Horley Town

Division 1

19:45
Chessington & Hook United
1 - 3
Worcester Park

RMP Records Division One Challenge Cup 16-17 - 1st Round

19:45
AC London
A - A
Banstead Athletic

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 16-17 - SEMI-FINAL

19:30
Epsom & Ewell
2 - 0
Windsor
19:45
Raynes Park Vale
0 - 4
Westfield

Monday 20 March 2017

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
2 - 2
North Greenford United
19:45
Sutton Common Rovers
0 - 1
Bedfont & Feltham

Saturday 18 March 2017

Division 1

15:00
Ash United
2 - 3
Redhill
15:00
Balham
1 - 2
Chessington & Hook United
15:00
Banstead Athletic
3 - 2
Cove
15:00
Dorking
3 - 2
Farleigh Rovers
15:00
Frimley Green
0 - 0
AC London
15:00
South Park Reserves
1 - 1
Cobham
15:00
Staines Lammas
0 - 0
Eversley & California
15:00
Worcester Park
P - P
Bagshot

Premier Division

15:00
Bedfont & Feltham
3 - 2
Colliers Wood United
Att. 70
Camberley Town
1 - 3
AFC Hayes
15:00
Chertsey Town
2 - 1
Raynes Park Vale
15:00
Epsom & Ewell
0 - 1
Hartley Wintney
15:00
Farnham Town
2 - 1
Knaphill
15:00
Hanworth Villa
4 - 0
Badshot Lea
15:00
Horley Town
2 - 0
CB Hounslow United
15:00
North Greenford United
2 - 1
Guildford City
15:00
Spelthorne Sports
1 - 1
Abbey Rangers
15:00
Sutton Common Rovers
0 - 1
Walton & Hersham
15:00
Westfield
2 - 1
Windsor

Thursday 16 March 2017

Grant-McLellan Youth Cup 16-17 - 2nd Round (QF)

19:45
Abbey Rangers
3 - 0
Horley Town

Southern Combination Challenge Cup 16-17 - 3rd Round

19:45
Molesey
1 - 1
Camberley Town
Camberley Town win 3 - 4 on penalties.

Wednesday 15 March 2017

Premier Division

17:45
Bedfont Sports
1 - 3
Epsom & Ewell

Division 1

19:45
Epsom Athletic
0 - 7
Balham

Surrey Senior Cup 16-17 - Semi-Final

19:45
Guildford City
1 - 2
Woking

Surrey Premier Cup 16-17 - Semi-Final

19:45
Metropolitan Police Res
2 - 3
Banstead Athletic

Tuesday 14 March 2017

Division 1

19:45
AC London
1 - 1
Sheerwater
19:45
Dorking
1 - 1
South Park Reserves
19:45
Redhill
3 - 0
Cobham

Premier Division

Att. 45
AFC Hayes
2 - 2
Spelthorne Sports
19:45
North Greenford United
1 - 1
Abbey Rangers
19:45
Walton & Hersham
3 - 1
Colliers Wood United
19:30
Westfield
2 - 0
Horley Town
19:45
Windsor
1 - 1
Bedfont & Feltham

Middlesex Charity Cup 16-17 - 2nd Round

19:45
CB Hounslow United
4 - 4
Wealdstone
Wealdstone win 4 - 5 on penalties.

Surrey Premier Cup 16-17 - Semi-Final

19:45
Worcester Park
2 - 1
Corinthian-Casuals Res

Monday 13 March 2017

Southern Combination Challenge Cup 16-17 - SEMI-FINAL

19:45
Sutton Common Rovers
2 - 1
Walton Casuals
AET

Saturday 11 March 2017

Premier Division

Att. 45
AFC Hayes
0 - 2
Chertsey Town
15:00
Abbey Rangers
2 - 0
Raynes Park Vale
15:00
Badshot Lea
3 - 1
Bedfont & Feltham
15:00
Bedfont Sports
0 - 4
Horley Town
15:00
CB Hounslow United
1 - 2
Spelthorne Sports
15:00
Colliers Wood United
1 - 2
North Greenford United
15:00
Guildford City
2 - 3
Camberley Town
15:00
Hartley Wintney
3 - 1
Westfield
15:00
Knaphill
1 - 3
Hanworth Villa
15:00
Walton & Hersham
1 - 0
Farnham Town
15:00
Windsor
1 - 0
Sutton Common Rovers

Division 1

15:00
Bagshot
1 - 0
Redhill
15:00
Banstead Athletic
4 - 1
South Park Reserves
15:00
Cobham
0 - 2
AC London
15:00
Cove
3 - 0
Frimley Green
15:00
Dorking
0 - 3
Staines Lammas
15:00
Epsom Athletic
P - P
Balham
15:00
Farleigh Rovers
1 - 0
Chessington & Hook United
15:00
Sheerwater
1 - 2
Eversley & California
15:00
Worcester Park
3 - 0
Ash United

London Senior Trophy 16-17 - Semi-Final

15:00
Bridon Ropes
0 - 3
Balham

Thursday 9 March 2017

RMP Records Division One Challenge Cup 16-17 - 1st Round

19:45
AC London
P - P
Banstead Athletic

Wednesday 8 March 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
5 - 0
Farnham Town
19:30
Colliers Wood United
0 - 1
Raynes Park Vale

Grant-McLellan Youth Cup 16-17 - 2nd Round (QF)

19:30
Knaphill
0 - 3
Windsor

Tuesday 7 March 2017

Division 1

19:30
Ash United
3 - 0
Eversley & California
19:45
Banstead Athletic
P - P
Worcester Park
19:45
Chessington & Hook United
P - P
Worcester Park

Premier Division

19:45
Camberley Town
0 - 1
Sutton Common Rovers
19:45
Chertsey Town
4 - 2
North Greenford United
19:45
Epsom & Ewell
4 - 1
Bedfont & Feltham
19:45
Horley Town
2 - 3
Knaphill
19:30
Westfield
1 - 1
Spelthorne Sports

RMP Records Division One Challenge Cup 16-17 - 1st Round

19:45
AC London
P - P
Banstead Athletic

Hampshire Senior Cup 16-17 - Semi-Final

19:30
AFC Bournemouth
1 - 0
Hartley Wintney

Monday 6 March 2017

Grant-McLellan Youth Cup 16-17 - 2nd Round (QF)

19:45
Abbey Rangers
P - P
Horley Town
19:30
Knaphill
P - P
Windsor

Saturday 4 March 2017

Division 1

15:00
AC London
P - P
Sheerwater
15:00
Ash United
5 - 1
Epsom Athletic
15:00
Chessington & Hook United
P - P
Worcester Park
15:00
Dorking
2 - 4
Bagshot
15:00
Eversley & California
P - P
Farleigh Rovers
15:00
Frimley Green
1 - 1
Balham
15:00
Redhill
P - P
Cobham
15:00
South Park Reserves
P - P
Cove
15:00
Staines Lammas
1 - 2
Banstead Athletic

Premier Division

15:00
CB Hounslow United
3 - 1
Colliers Wood United
15:00
Camberley Town
1 - 1
Abbey Rangers
15:00
Chertsey Town
1 - 4
Badshot Lea
15:00
Epsom & Ewell
1 - 1
Walton & Hersham
15:00
Farnham Town
0 - 0
Hanworth Villa
15:00
Hartley Wintney
P - P
Windsor
15:00
Horley Town
1 - 2
Spelthorne Sports
15:00
Knaphill
P - P
Bedfont & Feltham
19:45
Raynes Park Vale
1 - 3
Bedfont Sports
Att. 60
Sutton Common Rovers
2 - 1
AFC Hayes
19:30
Westfield
P - P
North Greenford United

Wednesday 1 March 2017

Division 1

19:45
Epsom Athletic
P - P
Redhill

Latest news

Message from Clanfield 85 FC
General Message from Clanfield 85 FC

Clanfield 85 FC Seeking Friendlies

Knaphill Tournament
General Knaphill Tournament

Saturday 13 May

Eversley Summer Tournament
General Eversley Summer Tournament

Tournament 21 May 2017

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe