Saturday 29 April 2017

Premier Division

Att. 42
AFC Hayes
1 - 4
Colliers Wood United
15:00
North Greenford United
6 - 0
Sutton Common Rovers

Division 1

15:00
Bagshot
0 - 2
Cobham
15:00
Cove
5 - 1
Epsom Athletic
15:00
South Park Reserves
2 - 2
Staines Lammas

Aldershot Senior Cup 16-17 - Semi-Final

15:00
Farnham Town
1 - 3
Hartley Wintney

Friday 28 April 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
1 - 0
Spelthorne Sports

Grant-McLellan Youth Cup 16-17 - Semi-Final

19:45
Abbey Rangers
1 - 1
Camberley Town
Abbey Rangers win 5 - 4 on penalties.

Surrey Premier Cup 16-17 - FINAL

19:45
Worcester Park
3 - 3
Banstead Athletic
Worcester Park win 4 - 3 on penalties.

Wednesday 26 April 2017

Division 1

19:45
AC London
2 - 1
Frimley Green
19:45
Bagshot
6 - 0
South Park Reserves

Tuesday 25 April 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
4 - 2
Guildford City
19:30
Westfield
3 - 2
North Greenford United

Saturday 22 April 2017

Premier Division

Att. 44
AFC Hayes
0 - 1
Badshot Lea
15:00
Bedfont Sports
3 - 3
Knaphill
15:00
Chertsey Town
0 - 1
Farnham Town
15:00
Epsom & Ewell
3 - 2
North Greenford United
15:00
Guildford City
2 - 0
Bedfont & Feltham
15:00
Hanworth Villa
2 - 1
Sutton Common Rovers
15:00
Hartley Wintney
1 - 1
Walton & Hersham
15:00
Raynes Park Vale
0 - 4
Horley Town
15:00
Spelthorne Sports
4 - 5
Colliers Wood United
15:00
Westfield
5 - 1
CB Hounslow United
15:00
Windsor
1 - 0
Camberley Town

Division 1

15:00
Balham
3 - 1
Cove
15:00
Banstead Athletic
2 - 0
Ash United
15:00
Eversley & California
vs
Epsom Athletic
15:00
Eversley & California
5 - 3
Farleigh Rovers
15:00
Redhill
6 - 1
Bagshot
15:00
Worcester Park
2 - 0
South Park Reserves

Thursday 20 April 2017

Southern Combination Challenge Cup 16-17 - SEMI-FINAL

19:45
Bedfont & Feltham
1 - 1
Camberley Town
Camberley Town win 2 - 4 on penalties.

Wednesday 19 April 2017

Division 1

19:45
AC London
0 - 0
Redhill

Tuesday 18 April 2017

Premier Division

19:45
CB Hounslow United
0 - 1
Hanworth Villa

Monday 17 April 2017

Premier Division

13:00
Abbey Rangers
0 - 1
Chertsey Town
11:30
Badshot Lea
1 - 1
Guildford City
11:30
Bedfont & Feltham
0 - 0
Bedfont Sports
11:30
Camberley Town
2 - 3
Hartley Wintney
11:30
Farnham Town
0 - 3
Westfield
11:30
Horley Town
1 - 2
Epsom & Ewell
12:00
Knaphill
1 - 1
Spelthorne Sports
Att. 105
North Greenford United
0 - 1
AFC Hayes
12:00
Sutton Common Rovers
3 - 1
Raynes Park Vale
11:30
Walton & Hersham
1 - 2
Windsor

Division 1

11:30
Cove
2 - 4
Eversley & California
11:30
Farleigh Rovers
3 - 4
Balham
11:30
South Park Reserves
0 - 2
Banstead Athletic

RMP Records Division One Challenge Cup 16-17 - SEMI-FINAL

11:30
AC London
1 - 0
Worcester Park

Saturday 15 April 2017

Premier Division

Att. 57
AFC Hayes
0 - 4
Knaphill
15:00
Bedfont Sports
3 - 3
Abbey Rangers
15:00
CB Hounslow United
1 - 0
Walton & Hersham
15:00
Chertsey Town
0 - 2
Camberley Town
15:00
Hanworth Villa
1 - 3
Horley Town
15:00
Hartley Wintney
2 - 1
Sutton Common Rovers
15:00
Raynes Park Vale
0 - 1
Bedfont & Feltham
15:00
Spelthorne Sports
2 - 0
Farnham Town
15:00
Westfield
4 - 0
Badshot Lea
15:00
Windsor
2 - 2
North Greenford United

Division 1

15:00
Ash United
1 - 4
Balham
15:00
Epsom Athletic
0 - 5
Worcester Park
15:00
Eversley & California
4 - 1
Dorking
15:00
Redhill
6 - 3
Cove
15:00
Staines Lammas
2 - 0
Cobham

RMP Records Division One Challenge Cup 16-17 - 3rd Round

15:00
AC London
2 - 0
Frimley Green

Friday 14 April 2017

Premier Division

13:00
Epsom & Ewell
0 - 1
Colliers Wood United

Wednesday 12 April 2017

Division 1

19:45
AC London
7 - 2
South Park Reserves
19:45
Cove
1 - 2
Ash United
19:45
Epsom Athletic
0 - 12
Redhill

Tuesday 11 April 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
3 - 3
Westfield
19:30
Knaphill
3 - 3
Colliers Wood United

Aldershot Senior Cup 16-17 - Semi-Final

19:45
Camberley Town
vs
Hartley Wintney

Middlesex Senior Cup 16-17 - Semi Final

19:30
Hanworth Villa
1 - 3
Hampton & Richmond Borough

Saturday 8 April 2017

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 4
Colliers Wood United
15:00
Badshot Lea
1 - 3
Windsor
15:00
CB Hounslow United
0 - 3
Bedfont & Feltham
15:00
Farnham Town
0 - 1
Horley Town
15:00
Guildford City
0 - 1
Hartley Wintney
15:00
Hanworth Villa
0 - 2
Bedfont Sports
15:00
Knaphill
1 - 2
Epsom & Ewell
15:00
Raynes Park Vale
1 - 1
North Greenford United
15:00
Spelthorne Sports
2 - 1
Chertsey Town
15:00
Walton & Hersham
2 - 0
Camberley Town
15:00
Westfield
4 - 1
Sutton Common Rovers

Division 1

15:00
Bagshot
0 - 4
Balham
15:00
Banstead Athletic
1 - 1
Frimley Green
15:00
Cobham
3 - 2
Farleigh Rovers
15:00
Epsom Athletic
P - P
AC London
15:00
Sheerwater
1 - 0
Redhill
15:00
South Park Reserves
0 - 2
Ash United
15:00
Staines Lammas
2 - 1
Cove
15:00
Worcester Park
4 - 0
Eversley & California

Friday 7 April 2017

Grant-McLellan Youth Cup 16-17 - 2nd Round (QF)

19:45
Bedfont Sports
1 - 1
Camberley Town
Camberley Town win 2 - 3 on penalties.

Wednesday 5 April 2017

Division 1

19:30
Balham
1 - 1
AC London
19:45
South Park Reserves
3 - 3
Cove

Middlesex Charity Cup 16-17 - 3rd Round (QF)

19:45
Spelthorne Sports
0 - 5
Hampton & Richmond Borough

Tuesday 4 April 2017

Division 1

19:45
Banstead Athletic
0 - 0
Worcester Park
19:45
Chessington & Hook United
4 - 1
Farleigh Rovers

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
2 - 2
CB Hounslow United
19:45
Chertsey Town
0 - 1
Sutton Common Rovers
19:30
Hartley Wintney
2 - 1
Windsor
19:45
North Greenford United
0 - 3
Camberley Town

Middlesex Charity Cup 16-17 - 3rd Round (QF)

19:45
Wealdstone
3 - 0
Bedfont & Feltham

Saturday 1 April 2017

Premier Division

Att. 30
AFC Hayes
2 - 0
Raynes Park Vale
15:00
Abbey Rangers
1 - 0
Westfield
15:00
Bedfont & Feltham
1 - 2
Spelthorne Sports
15:00
Camberley Town
2 - 0
Epsom & Ewell
15:00
Chertsey Town
0 - 0
Hartley Wintney
15:00
Colliers Wood United
1 - 0
Knaphill
15:00
Farnham Town
0 - 1
CB Hounslow United
15:00
Hanworth Villa
1 - 2
Windsor
15:00
Horley Town
1 - 1
Badshot Lea
15:00
North Greenford United
1 - 1
Bedfont Sports
15:00
Sutton Common Rovers
2 - 2
Guildford City

Division 1

15:00
Ash United
3 - 1
Dorking
15:00
Banstead Athletic
0 - 0
Redhill
15:00
Cove
1 - 3
Cobham
15:00
Epsom Athletic
0 - 7
Farleigh Rovers
15:00
Eversley & California
1 - 3
Balham
15:00
South Park Reserves
1 - 2
Sheerwater
15:00
Staines Lammas
0 - 2
Worcester Park

Latest news

Cherry Red to continue sponssorship
General Cherry Red to continue sponssorship

New name for Division One Cup

Close Season, etc
General Close Season, etc

Summary

One Match to Go
General One Match to Go

RPM Div One Cup Final on Saturday

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe