Results

Tuesday 31 October 2017

Premier Division

Att. 28
AFC Hayes
3 - 2 Full time
Spelthorne Sports
19:45
Bedfont Sports
1 - 0 Full time
Abbey Rangers
19:45
CB Hounslow United
0 - 1 Full time
Camberley Town
19:45
Chertsey Town
1 - 0 Full time
Epsom & Ewell
19:45
North Greenford United
1 - 3 Full time
Hanworth Villa
19:30
Westfield
5 - 0 Full time
Horley Town

Monday 30 October 2017

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
4 - 2 Full time
Knaphill

Saturday 28 October 2017

Premier Division

Att. 36
AFC Hayes
1 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Abbey Rangers
0 - 1 Full time
CB Hounslow United
15:00
Banstead Athletic
3 - 5 Full time
Westfield
15:00
Colliers Wood United
0 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Epsom & Ewell
1 - 2 Full time
North Greenford United
15:00
Farnham Town
3 - 3 Full time
Horley Town
15:00
Godalming Town
1 - 2 Full time
Chertsey Town
15:00
Guildford City
1 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Redhill
1 - 4 Full time
Hanworth Villa
15:00
Spelthorne Sports
0 - 0 Full time
Bedfont Sports
15:00
Walton & Hersham
3 - 3 Full time
Balham

Tuesday 24 October 2017

Premier Division

19:45
Chertsey Town
1 - 4 Full time
Spelthorne Sports
19:45
Walton & Hersham
1 - 0 Full time
Bedfont Sports

Saturday 21 October 2017

Premier Division

Att. 40
AFC Hayes
0 - 3 Full time
CB Hounslow United
15:00
Abbey Rangers
1 - 3 Full time
North Greenford United
15:00
Redhill
1 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Sutton Common Rovers
3 - 0 Full time
Godalming Town

Friday 20 October 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
6 - 1 Full time
Chertsey Town

Tuesday 17 October 2017

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
1 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
19:45
Walton & Hersham
1 - 3 Full time
Westfield

Saturday 14 October 2017

Premier Division

15:00
Balham
3 - 2 Full time
Knaphill
15:00
Bedfont Sports
5 - 3 Full time
Colliers Wood United
15:00
CB Hounslow United
1 - 0 Full time
Redhill
15:00
Camberley Town
1 - 1 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Farnham Town
1 - 0 Full time
Abbey Rangers
Att. 119
Godalming Town
1 - 2 Full time
AFC Hayes
15:00
Hanworth Villa
2 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Horley Town
0 - 2 Full time
Walton & Hersham
15:00
North Greenford United
3 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Sutton Common Rovers
2 - 1 Full time
Chertsey Town
15:00
Westfield
2 - 1 Full time
Spelthorne Sports

Saturday 7 October 2017

Premier Division

Att. 33
AFC Hayes
2 - 1 Full time
Balham
15:00
Abbey Rangers
2 - 3 Full time
Hanworth Villa
15:00
Banstead Athletic
2 - 2 Full time
Godalming Town
15:00
Chertsey Town
1 - 1 Full time
CB Hounslow United
15:00
Guildford City
2 - 3 Full time
Farnham Town
15:00
Horley Town
3 - 2 Full time
North Greenford United
15:00
Knaphill
6 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Redhill
1 - 1 Full time
Bedfont Sports
15:00
Spelthorne Sports
1 - 1 Full time
Camberley Town

Friday 6 October 2017

Premier Division

Att. 101
Colliers Wood United
1 - 2 Full time
Sutton Common Rovers

Tuesday 3 October 2017

Premier Division

19:45
Godalming Town
2 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Hanworth Villa
1 - 1 Full time
Knaphill
19:45
Walton & Hersham
0 - 3 Full time
Guildford City

Latest news

Grant-McLellan Youth Cup
General Grant-McLellan Youth Cup

Draw for 2nd Round and beyond

Preview Sat 16 December
General Preview Sat 16 December

"Matches of the Day" Bedfont Sports v SCR and Cobham v Worcester Park

Cup Draws
General Cup Draws

Cherry Red Records Premier Challenge Cup and Esoteric Records Division One Challenge Cup

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe