Results

Saturday 30 December 2017

Premier Division

Att. 40
AFC Hayes
1 - 3 Full time
Redhill
15:00
Banstead Athletic
P - P
Horley Town
15:00
Bedfont Sports
1 - 0 Full time
Farnham Town
15:00
Camberley Town
0 - 0 Full time
Godalming Town
15:00
Colliers Wood United
P - P
Chertsey Town
15:00
Epsom & Ewell
0 - 2 Full time
Walton & Hersham
15:00
Guildford City
4 - 3 Full time
CB Hounslow United
15:00
North Greenford United
P - P
Abbey Rangers
15:00
Spelthorne Sports
P - P
Knaphill
15:00
Sutton Common Rovers
3 - 1 Full time
Hanworth Villa
15:00
Westfield
P - P
Balham

Division One

15:00
Ash United
2 - 2 Full time
Staines Lammas
15:00
Bagshot
P - P
Cove
15:00
Bedfont & Feltham
4 - 2 Full time
Kensington Borough
15:00
Chessington & Hook United
P - P
Fleet Spurs
15:00
Cobham
P - P
Frimley Green
15:00
Eversley & California
P - P
Badshot Lea
14:00
Farleigh Rovers
P - P
AC London
15:00
Raynes Park Vale
P - P
FC Deportivo Galicia
14:00
Sheerwater
7 - 4 Full time
South Park Res

Wednesday 27 December 2017

Division One

19:45
Frimley Green
1 - 2 Full time
Ash United

Saturday 23 December 2017

Division One

15:00
AC London
3 - 1 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Badshot Lea
2 - 0 Full time
Cobham
15:00
Cove
0 - 3 Full time
Ash United
15:00
FC Deportivo Galicia
3 - 0 Full time
South Park Res
15:00
Fleet Spurs
4 - 0 Full time
Bagshot
15:00
Frimley Green
4 - 1 Full time
Eversley & California
14:00
Sheerwater
0 - 2 Full time
Raynes Park Vale
14:00
Staines Lammas
4 - 1 Full time
Bedfont & Feltham
14:00
Worcester Park
4 - 0 Full time
Farleigh Rovers

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 1 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Balham
1 - 1 Full time
Guildford City
15:00
CB Hounslow United
0 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Chertsey Town
1 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
Att. 46
Farnham Town
0 - 2 Full time
AFC Hayes
15:00
Godalming Town
2 - 1 Full time
North Greenford United
15:00
Hanworth Villa
1 - 3 Full time
Bedfont Sports
15:00
Horley Town
3 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Knaphill
1 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Redhill
0 - 2 Full time
Westfield

Wednesday 20 December 2017

Grant-McLellan Youth Cup 17-18 - 1st Round

19:30
Ash United
4 - 1 Full time
Guildford City

Tuesday 19 December 2017

Premier Division

Att. 95
Walton & Hersham
1 - 1 Full time
AFC Hayes

Monday 18 December 2017

Grant-McLellan Youth Cup 17-18 - 1st Round

19:30
Knaphill
P - P
Camberley Town

Saturday 16 December 2017

Premier Division

15:00
AFC Hayes
P - P
Chertsey Town
15:00
Banstead Athletic
P - P
North Greenford United
15:00
Bedfont Sports
3 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
CB Hounslow United
P - P
Westfield
15:00
Colliers Wood United
P - P
Godalming Town
15:00
Epsom & Ewell
P - P
Abbey Rangers
15:00
Farnham Town
1 - 2 Full time
Hanworth Villa
15:00
Guildford City
1 - 2 Full time
Redhill
15:00
Horley Town
1 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Spelthorne Sports
1 - 0 Full time
Balham
15:00
Walton & Hersham
0 - 0 Full time
Camberley Town

Division One

15:00
Ash United
3 - 1 Full time
Bagshot
15:00
Badshot Lea
5 - 1 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Bedfont & Feltham
2 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Chessington & Hook United
P - P
Kensington Borough
15:00
Cobham
0 - 1 Full time
Worcester Park
15:00
Eversley & California
3 - 0 Full time
Cove
14:00
Farleigh Rovers
P - P
South Park Res
15:00
Fleet Spurs
1 - 4 Full time
Staines Lammas
15:00
Raynes Park Vale
2 - 1 Full time
AC London
Muddy. Rained

Wednesday 13 December 2017

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
P - P
Horley Town

Tuesday 12 December 2017

Premier Division

19:45
Walton & Hersham
4 - 3 Full time
Farnham Town

S. Comb. Cup 17-18 - 1st Round

19:30
Chessington & Hook United
P - P
Walton Casuals

Aldershot Senior Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Godalming Town
P - P
British Army

S. Comb. Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:45
Raynes Park Vale
P - P
Redhill

Saturday 9 December 2017

Division One

15:00
AC London
3 - 1 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Bagshot
4 - 2 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Eversley & California
1 - 3 Full time
Cobham
14:00
Farleigh Rovers
P - P
Raynes Park Vale
15:00
Kensington Borough
4 - 2 Full time
Fleet Spurs
14:00
Sheerwater
1 - 0 Full time
Ash United
15:00
South Park Res
P - P
Cove

Premier Division

15:00
Balham
P - P
Farnham Town
15:00
Banstead Athletic
1 - 3 Full time
Hanworth Villa
15:00
Camberley Town
1 - 1 Full time
Horley Town
15:00
Chertsey Town
1 - 2 Full time
Walton & Hersham
15:00
Godalming Town
P - P
Spelthorne Sports
15:00
Guildford City
3 - 3 Full time
Colliers Wood United
15:00
Knaphill
0 - 2 Full time
AFC Hayes
15:00
North Greenford United
2 - 3 Full time
Bedfont Sports
15:00
Redhill
1 - 3 Full time
Abbey Rangers
15:00
Sutton Common Rovers
2 - 1 Full time
CB Hounslow United
15:00
Westfield
5 - 0 Full time
Epsom & Ewell

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 17-18 - 3rd Round

13:30
Worcester Park
6 - 1 Full time
FC Deportivo Galicia

Wednesday 6 December 2017

Under 18 Youth Division (North)

19:30
AFC Croydon Athletic
2 - 1 Full time
Croydon

Tuesday 5 December 2017

Under 18 Youth Division (North)

19:30
Manorcroft United
4 - 8 Full time
Raynes Park Vale

S. Comb. Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:45
CB Hounslow United
7 - 1 Full time
Frimley Green

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 17-18 - 3rd Round

19:45
Cobham
5 - 0 Full time
Farnham Town
19:45
Godalming Town
3 - 2 Full time
Chessington & Hook United
19:30
Knaphill
2 - 0 Full time
Kensington Borough

Surrey Senior Cup 17-18 - 1st Round

19:45
Horley Town
0 - 2 Full time
Kingstonian

Middlesex Charity Cup 17-18 - 1st Round

19:45
Spelthorne Sports
3 - 2 Full time
Cockfosters

Monday 4 December 2017

Under 18 Youth Division (South)

19:30
Redhill
3 - 2 Full time
Loxwood

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 17-18 - 3rd Round

19:45
Sutton Common Rovers
5 - 0 Full time
Redhill

Saturday 2 December 2017

Premier Division

Att. 39
AFC Hayes
2 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Abbey Rangers
6 - 3 Full time
Banstead Athletic
15:00
CB Hounslow United
5 - 0 Full time
Balham
15:00
Colliers Wood United
0 - 2 Full time
Bedfont Sports
15:00
Epsom & Ewell
1 - 2 Full time
Guildford City
15:00
Farnham Town
0 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Godalming Town
1 - 0 Full time
Redhill
15:00
Hanworth Villa
1 - 5 Full time
Chertsey Town
15:00
Spelthorne Sports
3 - 0 Full time
North Greenford United

Division One

15:00
Badshot Lea
2 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Bagshot
1 - 3 Full time
Kensington Borough
15:00
Bedfont & Feltham
4 - 5 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Chessington & Hook United
3 - 6 Full time
Ash United
15:00
Cobham
1 - 1 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Cove
0 - 1 Full time
Staines Lammas
Att. 31
Raynes Park Vale
2 - 4 Full time
Frimley Green
14:00
Sheerwater
5 - 1 Full time
AC London
14:00
Worcester Park
6 - 0 Full time
South Park Res

Buildbase FA Vase 17-18 - 3rd Round

15:00
Crowborough Athletic
1 - 0 Full time
Westfield
15:00
Horley Town
4 - 1 Full time
Baffins Milton Rovers
15:00
Walton & Hersham
1 - 2 Full time
Windsor

Latest news

A day at the Seaside?
General A day at the Seaside?

Herne Bay seeking friendlies

Vacancy at Fleet Spurs
General Vacancy at Fleet Spurs

Fleet Spurs seek new Secretary

Grant-McLellan Youth Cup 2018-2019
General Grant-McLellan Youth Cup 2018-2019

Competition Retained

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe