Results

Wednesday 31 January 2018

Premier Division

19:30
Balham
P - P
Farnham Town

Tuesday 30 January 2018

Division One

19:45
Badshot Lea
5 - 0 Full time
Bedfont & Feltham

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
4 - 1 Full time
Godalming Town
19:45
Spelthorne Sports
2 - 3 Full time
Chertsey Town
19:30
Westfield
6 - 1 Full time
AFC Hayes

Middlesex Charity Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Ashford Town (Middlesex)
0 - 2 Full time
Hanworth Villa

S. Comb. Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:45
Raynes Park Vale
2 - 0 Full time
Redhill

Monday 29 January 2018

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
3 - 0 Full time
Abbey Rangers

Grant-McLellan Youth Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Abbey Rangers
4 - 2 Full time
Ash United

Saturday 27 January 2018

Division One

15:00
AC London
2 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Ash United
0 - 0 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Bagshot
0 - 9 Full time
Worcester Park
15:00
Bedfont & Feltham
0 - 2 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Cobham
6 - 2 Full time
Fleet Spurs
15:00
Cove
1 - 3 Full time
Chessington & Hook United
15:00
FC Deportivo Galicia
0 - 6 Full time
Frimley Green
14:00
Sheerwater
4 - 1 Full time
Staines Lammas
15:00
South Park Res
P - P
Kensington Borough

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Banstead Athletic
P - P
Bedfont Sports
15:00
Camberley Town
2 - 1 Full time
Balham
15:00
Colliers Wood United
1 - 3 Full time
Westfield
15:00
Godalming Town
0 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Guildford City
4 - 1 Full time
Hanworth Villa
Att. 33
Horley Town
2 - 2 Full time
AFC Hayes
15:00
Knaphill
5 - 0 Full time
Redhill
15:00
Spelthorne Sports
0 - 0 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Walton & Hersham
1 - 3 Full time
North Greenford United

Tuesday 23 January 2018

Premier Division

19:45
AFC Hayes
P - P
Chertsey Town
19:45
Bedfont Sports
0 - 5 Full time
Westfield
19:45
Epsom & Ewell
1 - 1 Full time
Abbey Rangers

Aldershot Senior Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:45
Bagshot
2 - 8 Full time
Farnham Town
2-2 90mins, 2-8 AET

Surrey Senior Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Spelthorne Sports
0 - 4 Full time
South Park

Monday 22 January 2018

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 17-18 - 4th Round

19:45
Sutton Common Rovers
2 - 1 Full time
Cobham

Saturday 20 January 2018

Division One

15:00
Ash United
P - P
Worcester Park
15:00
Chessington & Hook United
P - P
South Park Res
15:00
Eversley & California
P - P
Badshot Lea
14:00
Farleigh Rovers
P - P
FC Deportivo Galicia
15:00
Fleet Spurs
P - P
Cove
15:00
Frimley Green
3 - 1 Full time
AC London
15:00
Kensington Borough
P - P
Cobham
15:00
Raynes Park Vale
P - P
Bagshot

Premier Division

15:00
Banstead Athletic
P - P
Sutton Common Rovers
15:00
Bedfont Sports
3 - 0 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Camberley Town
P - P
Hanworth Villa
15:00
Chertsey Town
1 - 3 Full time
Knaphill
14:00
Colliers Wood United
P - P
Abbey Rangers
15:00
Epsom & Ewell
P - P
Balham
15:00
Farnham Town
P - P
Godalming Town
15:00
Guildford City
P - P
Walton & Hersham
15:00
North Greenford United
P - P
Horley Town
15:00
Redhill
P - P
CB Hounslow United
15:00
Westfield
P - P
AFC Hayes

Esoteric Records Division One Challenge Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

15:00
Staines Lammas
P - P
Bedfont & Feltham

Wednesday 17 January 2018

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
P - P
Godalming Town

Under 18 Youth Division (South)

19:30
Lingfield
0 - 4 Full time
Cranleigh

Grant-McLellan Youth Cup 17-18 - 1st Round

19:30
Croydon
1 - 0 Full time
AFC Croydon Athletic
19:30
Merstham
3 - 1 Full time
Lewisham Borough

Tuesday 16 January 2018

Premier Division

19:45
Walton & Hersham
1 - 1 Full time
Knaphill

Surrey Senior Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Epsom & Ewell
0 - 5 Full time
Merstham

Middlesex Senior Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:45
Hendon
9 - 1 Full time
Spelthorne Sports

Monday 15 January 2018

Grant-McLellan Youth Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Abbey Rangers
P - P
Ash United

Saturday 13 January 2018

Premier Division

15:00
AFC Hayes
P - P
Colliers Wood United
15:00
Balham
2 - 1 Full time
Chertsey Town
15:00
Bedfont Sports
4 - 2 Full time
Guildford City
15:00
CB Hounslow United
1 - 0 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Godalming Town
1 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Hanworth Villa
0 - 2 Full time
Walton & Hersham
15:00
Horley Town
1 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
North Greenford United
4 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Redhill
1 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Spelthorne Sports
1 - 0 Full time
Banstead Athletic
15:00
Westfield
3 - 0 Full time
Abbey Rangers

Division One

15:00
Badshot Lea
3 - 0 Full time
Kensington Borough
15:00
Bagshot
2 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Bedfont & Feltham
1 - 1 Full time
Fleet Spurs
15:00
Cove
0 - 1 Full time
AC London
15:00
Eversley & California
1 - 2 Full time
Ash United
15:00
Raynes Park Vale
0 - 1 Full time
Cobham
14:00
Staines Lammas
2 - 0 Full time
South Park Res
14:00
Worcester Park
4 - 3 Full time
Frimley Green

Esoteric Records Division One Challenge Cup 17-18 - 2nd Round

13:30
Sheerwater
5 - 2 Full time
Farleigh Rovers

Wednesday 10 January 2018

Under 18 Youth Division (South)

19:30
Loxwood
2 - 0 Full time
Horley Town

Tuesday 9 January 2018

Aldershot Senior Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Chertsey Town
0 - 4 Full time
Hartley Wintney

S. Comb. Cup 17-18 - 1st Round

19:45
Chessington & Hook United
1 - 7 Full time
Walton Casuals

Surrey Senior Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Farnham Town
0 - 3 Full time
Metropolitan Police
19:30
Westfield
2 - 3 Full time
Colliers Wood United

Saturday 6 January 2018

Division One

15:00
AC London
2 - 1 Full time
Staines Lammas
15:00
Ash United
5 - 4 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Cobham
5 - 2 Full time
Chessington & Hook United
15:00
FC Deportivo Galicia
2 - 2 Full time
Eversley & California
15:00
Frimley Green
3 - 2 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Kensington Borough
4 - 0 Full time
Raynes Park Vale
15:00
South Park Res
P - P
Bagshot
14:00
Worcester Park
0 - 1 Full time
Sheerwater

Premier Division

15:00
Balham
A - A
North Greenford United
Att. 42
CB Hounslow United
4 - 3 Full time
AFC Hayes
15:00
Camberley Town
3 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Chertsey Town
7 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Farnham Town
1 - 2 Full time
Westfield
15:00
Hanworth Villa
1 - 1 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Knaphill
2 - 1 Full time
Bedfont Sports
15:00
Redhill
3 - 0 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Sutton Common Rovers
3 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Walton & Hersham
3 - 1 Full time
Godalming Town

Buildbase FA Vase 17-18 - 4th Round

15:00
Horley Town
1 - 2 Full time
Chichester City

Friday 5 January 2018

Division One

15:00
Fleet Spurs
1 - 4 Full time
Badshot Lea

Thursday 4 January 2018

John Bennett Under-21 Development Division

19:30
Chessington & Hook United
P - P
Bagshot

Latest news

A day at the Seaside?
General A day at the Seaside?

Herne Bay seeking friendlies

Vacancy at Fleet Spurs
General Vacancy at Fleet Spurs

Fleet Spurs seek new Secretary

Grant-McLellan Youth Cup 2018-2019
General Grant-McLellan Youth Cup 2018-2019

Competition Retained

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe