Results

Wednesday 28 February 2018

Premier Division

19:00
Balham
P - P
Hanworth Villa

Grant-McLellan Youth Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Croydon
P - P
Raynes Park Vale

Middlesex Premier Cup 17-18 - Semi-Final

19:45
FC Deportivo Galicia
P - P
Harefield United

Tuesday 27 February 2018

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
P - P
Sutton Common Rovers
19:45
North Greenford United
P - P
Horley Town

Division One

19:45
South Park Res
P - P
Cobham

Middlesex Charity Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:45
AFC Hayes
P - P
Hayes & Yeading United

Aldershot Senior Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:30
Eversley & California
P - P
Sandhurst Town

Surrey Premier Cup 17-18 - 3rd Round

19:30
Old Wilsonians
P - P
Worcester Park

Middlesex Charity Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Spelthorne Sports
P - P
Bedfont & Feltham

S. Comb. Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:45
Staines Lammas
P - P
Molesey

Saturday 24 February 2018

Premier Division

Att. 46
AFC Hayes
1 - 2 Full time
Banstead Athletic
15:00
Balham
0 - 1 Full time
Walton & Hersham
15:00
Bedfont Sports
1 - 0 Full time
North Greenford United
15:00
CB Hounslow United
3 - 2 Full time
Abbey Rangers
15:00
Epsom & Ewell
0 - 0 Full time
Knaphill
15:00
Godalming Town
1 - 4 Full time
Westfield
15:00
Guildford City
0 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Hanworth Villa
1 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Horley Town
0 - 0 Full time
Camberley Town
15:00
Redhill
4 - 0 Full time
Chertsey Town
15:00
Spelthorne Sports
0 - 4 Full time
Colliers Wood United

Division One

15:00
Badshot Lea
2 - 2 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Bedfont & Feltham
2 - 1 Full time
Ash United
15:00
Cobham
3 - 2 Full time
AC London
15:00
Eversley & California
0 - 2 Full time
Staines Lammas
15:00
Farleigh Rovers
P - P
Bagshot
15:00
Fleet Spurs
0 - 2 Full time
Kensington Borough
15:00
Frimley Green
4 - 0 Full time
South Park Res
15:00
Sheerwater
2 - 0 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Worcester Park
3 - 1 Full time
Cove

Thursday 22 February 2018

Under 18 Youth Division (North)

19:30
Spelthorne Sports
1 - 8 Full time
Balham

Grant-McLellan Youth Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Chertsey Town
0 - 0 Full time
Loxwood
Loxwood win 1 - 3 on penalties.

Wednesday 21 February 2018

Division One

19:45
Kensington Borough
1 - 0 Full time
AC London

Surrey Senior Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:30
Colliers Wood United
0 - 6 Full time
Dorking Wanderers

Tuesday 20 February 2018

Premier Division

19:45
AFC Hayes
P - P
Chertsey Town
19:45
Banstead Athletic
P - P
Bedfont Sports
19:45
Farnham Town
1 - 2 Full time
Godalming Town
19:45
North Greenford United
P - P
Abbey Rangers
19:45
Redhill
P - P
CB Hounslow United
19:45
Spelthorne Sports
2 - 0 Full time
Knaphill
19:30
Westfield
P - P
Balham

Division One

19:45
Chessington & Hook United
P - P
Cobham

Surrey Premier Cup 17-18 - 3rd Round

19:30
Old Wilsonians
P - P
Worcester Park

Saturday 17 February 2018

Division One

15:00
AC London
4 - 0 Full time
Fleet Spurs
15:00
Ash United
1 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Bagshot
1 - 5 Full time
Sheerwater
15:00
Cove
1 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Farleigh Rovers
1 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Kensington Borough
1 - 5 Full time
Badshot Lea
15:00
Raynes Park Vale
P - P
Worcester Park
15:00
South Park Res
P - P
Cobham

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
0 - 0 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Banstead Athletic
1 - 0 Full time
Walton & Hersham
15:00
Bedfont Sports
3 - 0 Full time
Redhill
15:00
CB Hounslow United
3 - 0 Full time
Hanworth Villa
15:00
Camberley Town
3 - 1 Full time
Spelthorne Sports
Att. 26
Colliers Wood United
4 - 2 Full time
AFC Hayes
15:00
Farnham Town
2 - 5 Full time
North Greenford United
15:00
Godalming Town
2 - 0 Full time
Horley Town
15:00
Guildford City
1 - 1 Full time
Chertsey Town
15:00
Knaphill
1 - 2 Full time
Balham
15:00
Westfield
5 - 0 Full time
Sutton Common Rovers

Surrey Premier Cup 17-18 - 3rd Round

14:00
Nottsborough
6 - 0 Full time
Chessington & Hook United

Esoteric Records Division One Challenge Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

14:00
Staines Lammas
5 - 0 Full time
Bedfont & Feltham

Wednesday 14 February 2018

Premier Division

19:30
Balham
P - P
Horley Town
19:45
Guildford City
P - P
Walton & Hersham

Grant-McLellan Youth Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Merstham
P - P
Balham

Tuesday 13 February 2018

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
P - P
Camberley Town
19:45
Banstead Athletic
P - P
North Greenford United
19:45
Redhill
P - P
AFC Hayes

Aldershot Senior Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Godalming Town
P - P
British Army

Middlesex Charity Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Spelthorne Sports
P - P
Bedfont & Feltham

Saturday 10 February 2018

Division One

15:00
AC London
3 - 2 Full time
Badshot Lea
15:00
Bedfont & Feltham
0 - 3 Full time
Frimley Green
15:00
Chessington & Hook United
P - P
Farleigh Rovers
15:00
Cobham
1 - 3 Full time
Staines Lammas
15:00
FC Deportivo Galicia
2 - 1 Full time
Fleet Spurs
15:00
Raynes Park Vale
P - P
Ash United
15:00
South Park Res
P - P
Cove
14:00
Worcester Park
2 - 1 Full time
Kensington Borough

Premier Division

15:00
AFC Hayes
P - P
Abbey Rangers
15:00
Balham
P - P
CB Hounslow United
15:00
Camberley Town
3 - 3 Full time
Guildford City
15:00
Chertsey Town
P - P
Farnham Town
15:00
Hanworth Villa
2 - 3 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Horley Town
1 - 2 Full time
Bedfont Sports
15:00
Knaphill
3 - 0 Full time
Banstead Athletic
15:00
North Greenford United
P - P
Westfield
15:00
Spelthorne Sports
2 - 3 Full time
Godalming Town
15:00
Walton & Hersham
3 - 2 Full time
Redhill

Esoteric Records Division One Challenge Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

13:30
Sheerwater
2 - 3 Full time
Eversley & California

Friday 9 February 2018

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
2 - 0 Full time
Colliers Wood United

Thursday 8 February 2018

Under 18 Youth Division (North)

19:30
Raynes Park Vale
1 - 1 Full time
Croydon

Grant-McLellan Youth Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Crowborough Athletic
P - P
Cranleigh

Grant-McLellan Youth Cup 17-18 - 1st Round

19:30
Knaphill
1 - 5 Full time
Camberley Town

Wednesday 7 February 2018

Under 18 Youth Division (South)

19:30
Horley Town
0 - 2 Full time
Lingfield

Middlesex Charity Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
Enfield Borough
3 - 1 Full time
North Greenford United

Esoteric Records Division One Challenge Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:45
FC Deportivo Galicia
3 - 3 Full time
Chessington & Hook United
FC Deportivo Galicia win 7 - 4 on penalties.

Tuesday 6 February 2018

Division One

19:45
Bagshot
2 - 4 Full time
Badshot Lea
19:45
Raynes Park Vale
0 - 2 Full time
Staines Lammas

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
4 - 5 Full time
Horley Town
19:45
CB Hounslow United
2 - 4 Full time
Westfield

Esoteric Records Division One Challenge Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:45
Frimley Green
2 - 7 Full time
Worcester Park

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 17-18 - 4th Round

19:45
Godalming Town
0 - 2 Full time
Knaphill
19:45
Spelthorne Sports
1 - 3 Full time
Walton & Hersham

London Senior Cup 17-18 - 3rd Round (QF)

19:45
Hendon
1 - 2 Full time
Balham

Monday 5 February 2018

Under 18 Youth Division (North)

19:30
Manorcroft United
2 - 3 Full time
Balham

Saturday 3 February 2018

Premier Division

15:00
AFC Hayes
P - P
Walton & Hersham
15:00
Abbey Rangers
0 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Bedfont Sports
4 - 8 Full time
Balham
15:00
CB Hounslow United
0 - 1 Full time
Horley Town
15:00
Chertsey Town
1 - 2 Full time
Hanworth Villa
15:00
Epsom & Ewell
0 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Godalming Town
3 - 0 Full time
Banstead Athletic
15:00
North Greenford United
P - P
Camberley Town
15:00
Redhill
1 - 0 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Westfield
5 - 0 Full time
Guildford City

Division One

15:00
Badshot Lea
3 - 3 Full time
Sheerwater
15:00
Cove
P - P
Cobham
15:00
Eversley & California
3 - 3 Full time
Chessington & Hook United
14:00
Farleigh Rovers
1 - 0 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Fleet Spurs
0 - 2 Full time
South Park Res
15:00
Kensington Borough
2 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
14:00
Staines Lammas
3 - 3 Full time
Bagshot

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 17-18 - 4th Round

13:30
Worcester Park
5 - 2 Full time
Colliers Wood United

Latest news

Registration Form 2018-2019
General Registration Form 2018-2019

Registration Form 2018-2019

Last Call for U18 and U23 entries
General Last Call for U18 and U23 entries

4 vacancies in the U23's and 2 in the U18's

Dave Baker, Chairman Ashford Town
General Dave Baker, Chairman Ashford Town

Funeral Details

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe