Wednesday 31 October 2018

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
FC Deportivo Galicia
5 - 0 Full time
AC London

Tuesday 30 October 2018

Premier Division

19:45
Badshot Lea
1 - 2 Full time
Southall
Att. 53
Cobham
1 - 0 Full time
AFC Hayes
19:30
Hanworth Villa
P - P
Guildford City
19:45
Spelthorne Sports
1 - 2 Full time
Abbey Rangers

Surrey Senior Cup 18-19 - Preliminary Round

19:45
Ashford Town (Middx)
4 - 1 Full time
Horley Town
19:45
Egham Town
4 - 2 Full time
Raynes Park Vale

Middlesex Senior Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
CB Hounslow United
0 - 4 Full time
Brentford B

Esoteric Records Division One Challenge Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
Fleet Spurs
0 - 0 Full time
Cove
Fleet Spurs win 5 - 4 on penalties.
19:45
Godalming Town
6 - 0 Full time
Bagshot

Aldershot Senior Cup 18-19 - 1st Round

19:30
Knaphill
2 - 1 Full time
Ash United
19:45
Sandhurst Town
3 - 0 Full time
Eversley & California

Saturday 27 October 2018

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 3 Full time
Hanworth Villa
15:00
Badshot Lea
3 - 1 Full time
CB Hounslow United
15:00
Banstead Athletic
1 - 1 Full time
Raynes Park Vale
Att. 105
Chertsey Town
3 - 1 Full time
AFC Hayes
15:00
Cobham
2 - 0 Full time
Knaphill
15:00
Colliers Wood United
3 - 2 Full time
Southall
15:00
Guildford City
0 - 1 Full time
Redhill
15:00
Horley Town
1 - 0 Full time
Walton & Hersham
15:00
Spelthorne Sports
4 - 0 Full time
Camberley Town
15:00
Sutton Common Rovers
3 - 2 Full time
Balham

Division 1

15:00
British Airways
5 - 1 Full time
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Chessington & Hook United
1 - 4 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Cove
2 - 0 Full time
Godalming Town
15:00
Eversley & California
1 - 3 Full time
Sheerwater
15:00
Farnham Town
vs
AC London
15:00
Frimley Green
3 - 0 Full time
Bagshot
15:00
Kensington Borough
0 - 1 Full time
Fleet Spurs
15:00
Sandhurst Town
1 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Tooting Bec
2 - 3 Full time
Ash United

Wednesday 24 October 2018

Premier Division

15:00
Guildford City
4 - 2 Full time
Badshot Lea

Surrey Premier Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Metropolitan Police Res
P - P
FC Deportivo Galicia
19:45
Reigatians
0 - 4 Full time
Frimley Green

Tuesday 23 October 2018

Division 1

19:45
Dorking Wanderers Reserves
1 - 2 Full time
Sheerwater

Surrey Senior Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Abbey Rangers
2 - 2 Full time
AFC Croydon Athletic
Abbey Rangers win 5 - 3 on penalties.

Surrey Premier Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Alfold
2 - 0 Full time
Godalming Town
19:45
Carshalton Athletic U19
P - P
Ash United
19:45
Epsom & Ewell
5 - 0 Full time
Knaphill U23

Surrey Senior Cup 18-19 - Preliminary Round

19:45
Cobham
1 - 1 Full time
Spelthorne Sports
Cobham win 4 - 2 on penalties.

Esoteric Records Division One Challenge Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
Eversley & California
2 - 3 Full time
Bedfont & Feltham

Middlesex Senior Cup 18-19 - 1st Round

19:30
Hanworth Villa
0 - 0 Full time
Ashford Town (Middx)
Hanworth Villa win 5 - 4 on penalties.

Monday 22 October 2018

S. Comb. Cup 18-19 - 1st Round

19:30
Bagshot
2 - 2 Full time
Walton Casuals U23
Bagshot win 4 - 2 on penalties.

Surrey Senior Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Sutton Common Rovers
0 - 2 Full time
Sutton United

Saturday 20 October 2018

Premier Division

Att. 38
AFC Hayes
4 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Balham
1 - 2 Full time
Horley Town
15:00
CB Hounslow United
6 - 1 Full time
Abbey Rangers
15:00
Camberley Town
3 - 1 Full time
Southall
15:00
Hanworth Villa
1 - 3 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Knaphill
1 - 2 Full time
Banstead Athletic
15:00
Raynes Park Vale
3 - 2 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Redhill
2 - 1 Full time
Cobham
15:00
Walton & Hersham
4 - 1 Full time
Chertsey Town

Division 1

15:00
Ash United
vs
AC London
15:00
Bagshot
2 - 2 Full time
Kensington Borough
15:00
Bedfont & Feltham
1 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Chessington & Hook United
2 - 1 Full time
Sheerwater
15:00
Cove
1 - 1 Full time
Tooting Bec
15:00
Farnham Town
4 - 1 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Fleet Spurs
4 - 0 Full time
Frimley Green
15:00
Godalming Town
1 - 1 Full time
British Airways
15:00
Sandhurst Town
4 - 2 Full time
Eversley & California

Thursday 18 October 2018

Berks & Bucks Senior Trophy 18-19 - 2nd Round

19:45
Holyport
P - P
Sandhurst Town

Tuesday 16 October 2018

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
2 - 1 Full time
Knaphill
19:45
Redhill
1 - 4 Full time
Chertsey Town

Middlesex Senior Cup 18-19 - 1st Round

19:30
AFC Hayes
0 - 3 Full time
Northwood
19:45
Bedfont Sports
4 - 2 Full time
Southall
19:45
Spelthorne Sports
2 - 2 Full time
CB Hounslow United
CB Hounslow United win 5 - 6 on penalties.

Russell-Cotes Cup 18-19 - 1st Round

19:45
AFC Stoneham
3 - 0 Full time
Eversley & California

Surrey Senior Cup 18-19 - Preliminary Round

19:45
Camberley Town
0 - 5 Full time
Kingstonian

Esoteric Records Division One Challenge Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
Dorking Wanderers Reserves
1 - 2 Full time
Frimley Green
1-1 90mins, 1-2 AET
19:45
Tooting Bec
4 - 1 Full time
Ash United

Esoteric Records Division One Challenge Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Farnham Town
0 - 1 Full time
Godalming Town

Aldershot Senior Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Fleet Town
1 - 0 Full time
Badshot Lea

Sunday 14 October 2018

Buildbase FA Vase 18-19 - 1st Round

15:00
Broadfields United
1 - 7 Full time
Banstead Athletic
15:00
FC Deportivo Galicia
1 - 2 Full time
Irchester United

Saturday 13 October 2018

Division 1

15:00
AC London
vs
Cove
15:00
Chessington & Hook United
2 - 3 Full time
Sandhurst Town
15:00
Dorking Wanderers Reserves
4 - 2 Full time
British Airways
15:00
Frimley Green
1 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Tooting Bec
4 - 0 Full time
Fleet Spurs

Premier Division

15:00
Colliers Wood United
1 - 1 Full time
Raynes Park Vale
Att. 65
Knaphill
2 - 1 Full time
AFC Hayes

Buildbase FA Vase 18-19 - 1st Round

15:00
Andover Town
1 - 4 Full time
Badshot Lea
15:00
Bedfont & Feltham
1 - 2 Full time
Erith Town
15:00
Chertsey Town
6 - 1 Full time
Flackwell Heath
15:00
Eversley & California
0 - 1 Full time
Horndean
15:00
Hanworth Villa
2 - 4 Full time
Pagham
15:00
Horsham YMCA
0 - 2 Full time
Kensington Borough
Att. 56
Rayners Lane
2 - 3 Full time
Abbey Rangers
15:00
Redhill
2 - 3 Full time
Peacehaven & Telscombe
15:00
Spelthorne Sports
2 - 1 Full time
CB Hounslow United
15:00
Steyning Town Community
1 - 0 Full time
Walton & Hersham
15:00
Sutton Common Rovers
2 - 1 Full time
Cobham

Friday 12 October 2018

Buildbase FA Vase 18-19 - 1st Round

19:45
Southall
6 - 0 Full time
Sheerwater

Wednesday 10 October 2018

Division 1

19:45
Bagshot
0 - 3 Full time
Eversley & California
19:45
British Airways
3 - 2 Full time
Epsom & Ewell

Esoteric Records Division One Challenge Cup 18-19 - 1st Round

19:45
FC Deportivo Galicia
2 - 1 Full time
AC London

S. Comb. Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Guildford City
2 - 1 Full time
Farnham Town

Tuesday 9 October 2018

Division 1

19:45
Frimley Green
1 - 1 Full time
Sheerwater

Premier Division

19:45
Horley Town
0 - 1 Full time
CB Hounslow United

Middlesex Charity Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Hillingdon Borough
4 - 3 Full time
Bedfont & Feltham

S. Comb. Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Walton & Hersham
4 - 6 Full time
Walton Casuals

Saturday 6 October 2018

Division 1

15:00
AC London
vs
Tooting Bec
15:00
British Airways
1 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Chessington & Hook United
3 - 4 Full time
Fleet Spurs
15:00
Cove
2 - 3 Full time
Ash United
15:00
Epsom & Ewell
2 - 3 Full time
Sheerwater
15:00
FC Deportivo Galicia
1 - 3 Full time
Kensington Borough
15:00
Farnham Town
0 - 0 Full time
Bagshot
15:00
Godalming Town
0 - 2 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Sandhurst Town
2 - 2 Full time
Dorking Wanderers Reserves

Premier Division

Att. 36
AFC Hayes
1 - 3 Full time
Badshot Lea
15:00
Balham
0 - 0 Full time
Hanworth Villa
15:00
Banstead Athletic
3 - 0 Full time
Guildford City
15:00
CB Hounslow United
3 - 1 Full time
Redhill
15:00
Camberley Town
2 - 0 Full time
Walton & Hersham
15:00
Chertsey Town
3 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Knaphill
2 - 3 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Raynes Park Vale
3 - 0 Full time
Abbey Rangers
15:00
Southall
1 - 1 Full time
Cobham
15:00
Sutton Common Rovers
3 - 1 Full time
Horley Town

Wednesday 3 October 2018

S. Comb. Cup 18-19 - 1st Round

19:30
Bagshot
P - P
Walton Casuals U23

Tuesday 2 October 2018

Division 1

19:45
Kensington Borough
3 - 2 Full time
British Airways
19:45
Sheerwater
vs
AC London

S. Comb. Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Abbey Rangers
0 - 0 Full time
CB Hounslow United
Abbey Rangers win 3 - 1 on penalties.
19:45
Ashford Town (Middx)
2 - 1 Full time
Chessington & Hook United
19:45
Cobham
1 - 1 Full time
Redhill
Cobham win 4 - 2 on penalties.
19:45
Godalming Town
0 - 6 Full time
Molesey
19:45
Horley Town
3 - 3 Full time
Bedfont & Feltham
Horley Town win 5 - 4 on penalties.
19:45
Raynes Park Vale
1 - 1 Full time
Frimley Green
Frimley Green win 1 - 4 on penalties.
19:45
Staines Lammas
0 - 10 Full time
Eversley & California

S. Comb. Cup 18-19 - 2nd Round

19:45
Lyne
0 - 2 Full time
Hanworth Villa

Monday 1 October 2018

S. Comb. Cup 18-19 - 1st Round

19:45
Sutton Common Rovers
10 - 0 Full time
Staines Town

Latest news

They've Done It!
General They've Done It!

Buildbase FA Vase FINAL: Chertsey Town 3 Cray Valley (PM) 1 aet

FA Allocations for season 2019-2020
General FA Allocations for season 2019-2020

Received Today

Come On You Curfews
General Come On You Curfews

First CCL Club in Buildbase FA Vase Final since the mid 70's

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe