Confirm your age. Are you 18 or over?

Saturday 31 August 2019

Premier Division

15:00
Camberley Town
0 - 4 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Southall
1 - 2 Full time
Redhill

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Qualifying Round

15:00
AFC Hayes
3 - 1 Full time
Dunstable Town
15:00
AFC Spelthorne Sports
1 - 4 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Ash United
1 - 2 Full time
Badshot Lea
15:00
Balham
1 - 2 Full time
Rusthall
15:00
Banstead Athletic
2 - 2 Full time
Greenwich Borough
AET
15:00
Bedfont & Feltham
5 - 0 Full time
Lutterworth Athletic
15:00
CB Hounslow United
2 - 3 Full time
Beckenham Town
AET
15:00
Clanfield 85
7 - 3 Full time
Sandhurst Town
15:00
Cobham
3 - 2 Full time
PFC Victoria London
15:00
Cove
0 - 1 Full time
Fleet Spurs
15:00
Egham Town
3 - 2 Full time
FC Elmstead
15:00
Epsom & Ewell
1 - 4 Full time
Kennington
15:00
Farnham Town
2 - 1 Full time
Langney Wanderers
15:00
Forest Hill Park
1 - 2 Full time
Westside
AET
15:00
Frimley Green
3 - 1 Full time
Lydney Town
15:00
Godalming Town
2 - 1 Full time
Hailsham Town
15:00
Guildford City
0 - 3 Full time
Glebe
15:00
Hanworth Villa
5 - 1 Full time
Marston Shelton Rovers
15:00
Hillingdon Borough
3 - 2 Full time
Kensington and Ealing Borough
15:00
Holmesdale
2 - 1 Full time
Sheerwater
15:00
Lancing
3 - 2 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Lydd Town
5 - 5 Full time
Raynes Park Vale
AET
15:00
Molesey
4 - 3 Full time
Greenways
AET
15:00
Rugby Borough
2 - 1 Full time
British Airways
15:00
Storrington Community
0 - 1 Full time
Knaphill

Friday 30 August 2019

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Qualifying Round

19:45
Ascot United
3 - 3 Full time
Fleet Town
AET

Wednesday 28 August 2019

Premier Division

19:30
Balham
1 - 2 Full time
Colliers Wood United

Tuesday 27 August 2019

Premier Division

19:45
Badshot Lea
5 - 0 Full time
Camberley Town
19:45
Frimley Green
0 - 0 Full time
Guildford City
19:45
Southall
1 - 0 Full time
CB Hounslow United
19:45
Spelthorne Sports
1 - 2 Full time
Hanworth Villa

Division One

19:45
Epsom & Ewell
2 - 2 Full time
Tooting Bec
19:45
FC Deportivo Galicia
2 - 0 Full time
British Airways

Monday 26 August 2019

Premier Division

11:30
Abbey Rangers
2 - 0 Full time
Redhill
11:30
Cobham
0 - 0 Full time
Raynes Park Vale
Att. 190
Knaphill
3 - 3 Full time
Sheerwater
11:30
Molesey
1 - 3 Full time
Egham Town
11:30
Sutton Common Rovers
4 - 0 Full time
Banstead Athletic

Division One

11:30
Bagshot
1 - 2 Full time
Ash United
11:30
Bedfont & Feltham
5 - 2 Full time
AFC Hayes
11:30
Cove
0 - 7 Full time
Farnham Town
11:30
Dorking Wanderers Reserves
5 - 1 Full time
Chessington & Hook United
11:30
Godalming Town
2 - 2 Full time
Walton & Hersham
11:30
Sandhurst Town
3 - 1 Full time
Eversley & California
12:30
Westside
0 - 1 Full time
Jersey Bulls

Sunday 25 August 2019

Division One

15:00
Jersey Bulls
4 - 0 Full time
Fleet Spurs

Saturday 24 August 2019

Premier Division

15:00
Raynes Park Vale
0 - 4 Full time
Ascot United

Division One

15:00
Eversley & California
4 - 0 Full time
Bagshot
Att. 40
AFC Hayes
0 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Ash United
4 - 2 Full time
Cove
15:00
British Airways
1 - 1 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Chessington & Hook United
1 - 1 Full time
Westside
15:00
Farnham Town
1 - 4 Full time
Sandhurst Town
15:00
Walton & Hersham
0 - 5 Full time
Kensington and Ealing Borough

Emirates FA Cup 19-20 - Preliminary Round

15:00
Bedfont Sports
3 - 2 Full time
Hanworth Villa
15:00
CB Hounslow United
0 - 3 Full time
Horley Town
15:00
East Grinstead Town
0 - 1 Full time
Abbey Rangers
15:00
Guildford City
1 - 2 Full time
Old Varndeanians
15:00
Horsham YMCA
2 - 1 Full time
Egham Town
15:00
Knaphill
0 - 1 Full time
Fareham Town
15:00
Redhill
1 - 4 Full time
Balham
15:00
Southall
1 - 2 Full time
Spelthorne Sports

Friday 23 August 2019

Emirates FA Cup 19-20 - Preliminary Round

19:45
Christchurch
1 - 2 Full time
Badshot Lea
19:45
Sutton Common Rovers
3 - 0 Full time
Eastbourne Town

Tuesday 20 August 2019

Premier Division

19:45
Molesey
3 - 0 Full time
Banstead Athletic

Division One

19:45
Epsom & Ewell
5 - 2 Full time
Godalming Town

Hampshire Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Cove
1 - 2 Full time
Horndean
19:45
Fleet Spurs
2 - 0 Full time
Solent University

Saturday 17 August 2019

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
0 - 0 Full time
Guildford City
15:00
Banstead Athletic
0 - 3 Full time
Knaphill
15:00
CB Hounslow United
0 - 0 Full time
Molesey
15:00
Egham Town
1 - 6 Full time
Balham
15:00
Hanworth Villa
1 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Raynes Park Vale
1 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Redhill
1 - 2 Full time
Ascot United
15:00
Sheerwater
3 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
Spelthorne Sports
2 - 0 Full time
Cobham
15:00
Sutton Common Rovers
5 - 5 Full time
Southall

Division One

15:00
Bagshot
3 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
Att. 35
AFC Hayes
7 - 3 Full time
Ash United
15:00
Bedfont & Feltham
0 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Cove
A - A
Walton & Hersham
15:00
Dorking Wanderers Reserves
0 - 1 Full time
Fleet Spurs
13:00
Godalming Town
0 - 5 Full time
Jersey Bulls
15:00
Kensington and Ealing Borough
3 - 0 Full time
Eversley & California
15:00
Sandhurst Town
1 - 0 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Tooting Bec
3 - 3 Full time
British Airways
15:00
Westside
1 - 3 Full time
Epsom & Ewell

Wednesday 14 August 2019

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
2 - 2 Full time
Raynes Park Vale

Division One

19:45
FC Deportivo Galicia
0 - 6 Full time
Jersey Bulls

Tuesday 13 August 2019

Premier Division

19:45
Camberley Town
P - P
Spelthorne Sports
19:45
Cobham
P - P
Hanworth Villa
19:45
Frimley Green
P - P
Abbey Rangers
19:45
Knaphill
0 - 0 Full time
CB Hounslow United
19:45
Molesey
P - P
Banstead Athletic
19:45
Sheerwater
3 - 5 Full time
Balham
19:45
Southall
P - P
Egham Town

Emirates FA Cup 19-20 - Extra-Preliminary Round Replay

19:45
Abbey Rangers
2 - 0 Full time
Loxwood
19:45
Badshot Lea
2 - 1 Full time
Ascot United
19:45
Cobham
2 - 4 Full time
Chertsey Town
19:45
Farnham Town
1 - 2 Full time
Fleet Town
19:45
Lancing
4 - 4 Full time
Egham Town
Egham Town win 3 - 4 on penalties.
19:45
Lingfield
0 - 4 Full time
Spelthorne Sports
19:45
Molesey
0 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
19:45
Wembley
3 - 2 Full time
AFC Hayes

Monday 12 August 2019

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
P - P
Redhill

Saturday 10 August 2019

Division One

15:00
Bagshot
2 - 1 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Eversley & California
0 - 2 Full time
Westside
15:00
Ash United
1 - 4 Full time
Dorking Wanderers Reserves
15:00
British Airways
0 - 2 Full time
Cove
15:00
Chessington & Hook United
3 - 0 Full time
Bedfont & Feltham
Att. 30
Fleet Spurs
4 - 2 Full time
Godalming Town
15:00
Kensington and Ealing Borough
2 - 3 Full time
Sandhurst Town

Emirates FA Cup 19-20 - Extra-Preliminary Round

15:00
AFC Hayes
1 - 1 Full time
Wembley
15:00
Arundel
2 - 0 Full time
Banstead Athletic
15:00
Ascot United
2 - 2 Full time
Badshot Lea
15:00
Beckenham Town
4 - 3 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Bournemouth
2 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
CB Hounslow United
2 - 1 Full time
Sheerwater
15:00
Chertsey Town
1 - 1 Full time
Cobham
15:00
Chertsey Town
1 - 1 Full time
Cobham
15:00
Egham Town
2 - 2 Full time
Lancing
15:00
Egham Town
2 - 2 Full time
Lancing
15:00
Fleet Town
2 - 2 Full time
Farnham Town
15:00
Guildford City
3 - 2 Full time
Tooting Bec
15:00
Hanworth Villa
3 - 2 Full time
Fisher
15:00
Horndean
5 - 3 Full time
Camberley Town
15:00
Loxwood
1 - 1 Full time
Abbey Rangers
15:00
Redhill
2 - 1 Full time
K Sports
15:00
Shaftesbury
1 - 4 Full time
Knaphill
15:00
Spelthorne Sports
1 - 1 Full time
Lingfield
15:00
Walton & Hersham
2 - 4 Full time
Southall

Friday 9 August 2019

Emirates FA Cup 19-20 - Extra-Preliminary Round

19:45
Balham
1 - 0 Full time
Rusthall
19:45
Sutton Common Rovers
1 - 1 Full time
Molesey

Wednesday 7 August 2019

Premier Division

19:30
Balham
P - P
Molesey

Tuesday 6 August 2019

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
0 - 0 Full time
Camberley Town
19:45
Badshot Lea
5 - 0 Full time
Frimley Green
19:45
Banstead Athletic
P - P
Guildford City
19:45
CB Hounslow United
P - P
Sheerwater
19:45
Egham Town
0 - 3 Full time
Ascot United
19:45
Hanworth Villa
0 - 2 Full time
Southall
19:45
Raynes Park Vale
1 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
19:45
Redhill
1 - 3 Full time
Colliers Wood United
19:45
Spelthorne Sports
2 - 1 Full time
Knaphill

Saturday 3 August 2019

Premier Division

15:00
Banstead Athletic
0 - 5 Full time
Abbey Rangers
15:00
Camberley Town
1 - 2 Full time
Balham
15:00
Cobham
0 - 2 Full time
Ascot United
15:00
Colliers Wood United
2 - 1 Full time
Egham Town
15:00
Frimley Green
1 - 3 Full time
CB Hounslow United
15:00
Knaphill
2 - 2 Full time
Hanworth Villa
15:00
Molesey
2 - 1 Full time
Redhill
15:00
Raynes Park Vale
0 - 2 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Sheerwater
2 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Sutton Common Rovers
1 - 4 Full time
Badshot Lea

Division One

15:00
Bedfont & Feltham
3 - 0 Full time
Bagshot
Att. 45
Cove
3 - 3 Full time
AFC Hayes
15:00
Dorking Wanderers Reserves
1 - 4 Full time
British Airways
15:00
Epsom & Ewell
3 - 5 Full time
Fleet Spurs
15:00
Farnham Town
3 - 1 Full time
Kensington and Ealing Borough
15:00
Godalming Town
2 - 4 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Jersey Bulls
3 - 0 Full time
Ash United
15:00
Sandhurst Town
1 - 1 Full time
Tooting Bec
15:00
Walton & Hersham
3 - 0 Full time
Eversley & California
15:00
Westside
6 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia

Latest news

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe