Confirm your age. Are you 18 or over?

Saturday 28 September 2019

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
2 - 1 Full time
Molesey
15:00
Badshot Lea
1 - 3 Full time
Banstead Athletic
15:00
Camberley Town
0 - 0 Full time
Southall
15:00
Colliers Wood United
1 - 0 Full time
Cobham
15:00
Egham Town
4 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Hanworth Villa
1 - 1 Full time
Ascot United
15:00
Raynes Park Vale
4 - 1 Full time
CB Hounslow United
15:00
Redhill
0 - 2 Full time
Knaphill
Att. 37
Spelthorne Sports
3 - 2 Full time
Balham
15:00
Sutton Common Rovers
0 - 1 Full time
Guildford City

Division One

13:00
AFC Hayes
1 - 2 Full time
Jersey Bulls
15:00
Ash United
4 - 1 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
British Airways
0 - 3 Full time
Westside
15:00
Chessington & Hook United
1 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Dorking Wanderers Reserves
1 - 0 Full time
Bagshot
15:00
Epsom & Ewell
0 - 2 Full time
Farnham Town
15:00
FC Deportivo Galicia
0 - 3 Full time
Walton & Hersham
15:00
Fleet Spurs
1 - 2 Full time
Kensington and Ealing Borough
15:00
Sandhurst Town
2 - 1 Full time
Godalming Town
15:00
Tooting Bec
4 - 1 Full time
Cove

Wednesday 25 September 2019

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 1st Round

19:30
Colliers Wood United
4 - 2 Full time
British Airways
19:30
Guildford City
2 - 3 Full time
Hanworth Villa
19:45
Tooting Bec
2 - 4 Full time
Bedfont & Feltham

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Westside
2 - 1 Full time
Southall

Tuesday 24 September 2019

Emirates FA Cup 19-20 - 2nd Qualifying Round Replay

19:45
Abbey Rangers
2 - 1 Full time
Walthamstow

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:30
Ash United
2 - 2 Full time
Bagshot
Ash United win 4 - 1 on penalties.
19:45
Cobham
2 - 4 Full time
Fleet Spurs
19:45
Farnham Town
3 - 0 Full time
Walton & Hersham
19:45
Frimley Green
3 - 7 Full time
Ascot United
AET
19:45
Molesey
3 - 1 Full time
Kensington and Ealing Borough
19:45
Sandhurst Town
2 - 1 Full time
Cove
19:45
Sheerwater
4 - 2 Full time
Epsom & Ewell

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Egham Town
0 - 2 Full time
Raynes Park Vale
19:30
Eversley & California
2 - 4 Full time
Balham
19:45
Godalming Town
0 - 4 Full time
CB Hounslow United

Southern Combination Challenge Cup 19-20 - 1st

19:45
Redhill
6 - 0 Full time
Horsley

Saturday 21 September 2019

Premier Division

15:00
Balham
P - P
Hanworth Villa
15:00
Banstead Athletic
0 - 4 Full time
Ascot United
15:00
CB Hounslow United
P - P
Badshot Lea
15:00
CB Hounslow United
0 - 2 Full time
Egham Town
15:00
Cobham
P - P
Abbey Rangers
15:00
Frimley Green
2 - 0 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Guildford City
1 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Knaphill
4 - 2 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Molesey
6 - 0 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Sheerwater
1 - 0 Full time
Redhill
15:00
Southall
1 - 3 Full time
Colliers Wood United

Division One

15:00
Bagshot
1 - 1 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Bedfont & Feltham
0 - 0 Full time
Sandhurst Town
15:00
Cove
0 - 6 Full time
Dorking Wanderers Reserves
Att. 37
Epsom & Ewell
1 - 4 Full time
AFC Hayes
15:00
Farnham Town
1 - 1 Full time
British Airways
Att. 29
Fleet Spurs
2 - 4 Full time
Tooting Bec
15:00
Godalming Town
3 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Jersey Bulls
5 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Kensington and Ealing Borough
2 - 1 Full time
Ash United
15:00
Westside
3 - 4 Full time
Walton & Hersham

Emirates FA Cup 19-20 - 2nd Qualifying Round

15:00
Badshot Lea
0 - 4 Full time
Hayes & Yeading
15:00
Balham
3 - 5 Full time
Royston Town
15:00
Walthamstow
1 - 1 Full time
Abbey Rangers

Wednesday 18 September 2019

Premier Division

19:30
Balham
4 - 1 Full time
Banstead Athletic

Division One

19:45
Westside
4 - 2 Full time
Dorking Wanderers Reserves

Tuesday 17 September 2019

The Buildbase FA Vase 19-20 - 2nd Qualifying Round

Att. 38
Molesey
0 - 2 Full time
Greenwich Borough

The Buildbase FA Vase 19-20 - 2nd Qualifying Round Replay

19:45
Tunbridge Wells
5 - 1 Full time
Knaphill

Hampshire Senior Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Eastleigh
3 - 0 Full time
Fleet Spurs

Southern Combination Challenge Cup 19-20 - 1st

19:45
Abbey Rangers
0 - 0 Full time
Chessington & Hook United
Abbey Rangers win 3 - 2 on penalties.
19:45
Cove
0 - 4 Full time
Spelthorne Sports
19:30
Eversley & California
3 - 1 Full time
Sheerwater
19:45
Farnham Town
2 - 3 Full time
Hanworth Villa
19:45
Raynes Park Vale
1 - 0 Full time
Cobham

Monday 16 September 2019

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
1 - 2 Full time
Redhill

Saturday 14 September 2019

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
0 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Guildford City
0 - 1 Full time
Balham

Division One

13:00
Kensington and Ealing Borough
1 - 5 Full time
Jersey Bulls

The Buildbase FA Vase 19-20 - 2nd Qualifying Round

15:00
AFC Hayes
2 - 0 Full time
London Tigers
15:00
Beckenham Town
6 - 0 Full time
Farnham Town
15:00
Bedford
0 - 2 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Cobham
2 - 4 Full time
Badshot Lea
15:00
Frimley Green
0 - 3 Full time
Ascot United
15:00
Holmesdale
0 - 1 Full time
Egham Town
15:00
Knaphill
2 - 2 Full time
Tunbridge Wells
AET
15:00
Malmesbury United
2 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Milton Keynes Robins
4 - 1 Full time
Fleet Spurs
15:00
Molesey
A - A
Greenwich Borough
15:00
Peacehaven & Telsocombe
3 - 2 Full time
Spelthorne Sports
AET
15:00
Raynes Park Vale
4 - 1 Full time
Walton & Hersham
15:00
Redhill
4 - 3 Full time
Bagshot
15:00
Rusthall
2 - 1 Full time
Godalming Town
15:00
Seaford Town
2 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Westside
3 - 2 Full time
Bexhill United

Friday 13 September 2019

The Buildbase FA Vase 19-20 - 2nd Qualifying Round

19:45
Broadfields United
5 - 1 Full time
Hanworth Villa

Tuesday 10 September 2019

Premier Division

19:45
CB Hounslow United
2 - 2 Full time
Sheerwater

Middlesex Charity Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Southall
4 - 0 Full time
Bedfont & Feltham

Southern Combination Challenge Cup 19-20 - 1st

19:45
Walton Casuals
3 - 2 Full time
Guildford City

Saturday 7 September 2019

Premier Division

15:00
Camberley Town
3 - 1 Full time
CB Hounslow United
15:00
Colliers Wood United
P - P
Badshot Lea
15:00
Egham Town
3 - 3 Full time
Banstead Athletic
15:00
Guildford City
P - P
Balham
15:00
Guildford City
0 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Hanworth Villa
0 - 1 Full time
Molesey
15:00
Knaphill
0 - 2 Full time
Ascot United
15:00
Raynes Park Vale
0 - 3 Full time
Southall
15:00
Redhill
0 - 3 Full time
Cobham
15:00
Sheerwater
1 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Spelthorne Sports
P - P
Ascot United

Division One

15:00
Eversley & California
0 - 2 Full time
Tooting Bec
15:00
Ash United
1 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
British Airways
4 - 2 Full time
Godalming Town
15:00
Chessington & Hook United
0 - 2 Full time
Cove
15:00
Dorking Wanderers Reserves
4 - 5 Full time
Kensington and Ealing Borough
15:00
Farnham Town
3 - 1 Full time
Westside
15:00
Fleet Spurs
1 - 2 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Jersey Bulls
7 - 1 Full time
Bagshot
15:00
Sandhurst Town
4 - 1 Full time
FC Deportivo Galicia
Att. 210
Walton & Hersham
2 - 1 Full time
AFC Hayes

Emirates FA Cup 19-20 - 1st Qualifying Round

15:00
Hartley Wintney
3 - 0 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Horley Town
1 - 3 Full time
Balham
15:00
South Park
1 - 3 Full time
Badshot Lea
15:00
Whitehawk
0 - 1 Full time
Abbey Rangers

Friday 6 September 2019

Emirates FA Cup 19-20 - 1st Qualifying Round

19:45
Sutton Common Rovers
1 - 3 Full time
Beaconsfield Town

Wednesday 4 September 2019

Premier Division

19:30
Balham
1 - 2 Full time
Molesey

Tuesday 3 September 2019

Premier Division

19:45
Raynes Park Vale
P - P
Redhill

Division One

19:45
FC Deportivo Galicia
2 - 2 Full time
Dorking Wanderers Reserves
19:45
Kensington and Ealing Borough
2 - 3 Full time
British Airways
19:45
Sandhurst Town
1 - 2 Full time
Cove

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Qualifying Round Replay

19:45
Fleet Town
1 - 3 Full time
Ascot United
Att. 37
Greenwich Borough
3 - 2 Full time
Banstead Athletic
19:45
Raynes Park Vale
2 - 0 Full time
Lydd Town
AET

Sunday 1 September 2019

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Qualifying Round

15:00
Bagshot
2 - 0 Full time
Broadbirdge Heath
15:00
Tooting Bec
2 - 4 Full time
Walton & Hersham

Latest news

(Nearly) Everyone's Away!
General (Nearly) Everyone's Away!

Buildbase FA Vase - 3rd Round Draw

For Step 7 Clubs seeking promotion
General For Step 7 Clubs seeking promotion

This is what you have to do!

Buildbase FA Vase time again
General Buildbase FA Vase time again

8 clubs competing this weekend

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe