Confirm your age. Are you 18 or over?

Wednesday 30 October 2019

Premier Division

19:45
Guildford City
2 - 1 Full time
Hanworth Villa

Tuesday 29 October 2019

Premier Division

19:45
Badshot Lea
1 - 3 Full time
Ascot United
19:45
Frimley Green
1 - 1 Full time
Abbey Rangers
19:45
Knaphill
3 - 1 Full time
Egham Town

Division One

Att. 35
AFC Hayes
1 - 5 Full time
Fleet Spurs

ALDERSHOT SENIOR CUP 19-20 - 1st Round

19:30
Ash United
2 - 1 Full time
Bagshot
19:45
Godalming Town
1 - 6 Full time
Farnham Town

Surrey Senior Cup 19-20 - Preliminary

19:30
Westfield
2 - 0 Full time
Spelthorne Sports

Surrey Premier Cup 19-20 - 1st Round

19:45
FC Deportivo Galicia
2 - 3 Full time
Dorking Wanderers Res

Middlesex Charity Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Wealdstone
4 - 1 Full time
CB Hounslow United

Saturday 26 October 2019

Premier Division

15:00
Ascot United
2 - 1 Full time
Abbey Rangers
15:00
Badshot Lea
0 - 3 Full time
Balham
15:00
CB Hounslow United
0 - 5 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Camberley Town
1 - 3 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Colliers Wood United
3 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Egham Town
0 - 1 Full time
Cobham
15:00
Frimley Green
5 - 1 Full time
Redhill
15:00
Guildford City
1 - 2 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Knaphill
3 - 1 Full time
Molesey
15:00
Southall
0 - 1 Full time
Banstead Athletic

Division One

15:00
Eversley & California
0 - 5 Full time
Bedfont & Feltham
Att. 37
AFC Hayes
3 - 1 Full time
Godalming Town
15:00
Ash United
2 - 1 Full time
Fleet Spurs
15:00
British Airways
0 - 6 Full time
Walton & Hersham
15:00
Chessington & Hook United
P - P
Jersey Bulls
15:00
Cove
3 - 3 Full time
Westside
15:00
Dorking Wanderers Reserves
0 - 4 Full time
Tooting Bec
15:00
Farnham Town
1 - 1 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Kensington and Ealing Borough
3 - 1 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Sandhurst Town
2 - 2 Full time
Bagshot

Wednesday 23 October 2019

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
2 - 2 Full time
Hanworth Villa

Surrey Senior Cup 19-20 - Preliminary

19:45
Sheerwater
1 - 3 Full time
Egham Town

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round

19:45
Westside
3 - 4 Full time
Deal Town

Tuesday 22 October 2019

Premier Division

19:45
CB Hounslow United
0 - 2 Full time
Badshot Lea

Surrey Senior Cup 19-20 - Preliminary

19:45
Leatherhead
5 - 2 Full time
Camberley Town
19:45
Molesey
3 - 3 Full time
Croydon
Molesey win 7 - 6 on penalties.

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
British Airways
0 - 3 Full time
Bedfont & Feltham
19:45
Cove
1 - 1 Full time
FC Deportivo Galicia
FC Deportivo Galicia win 2 - 4 on penalties.
19:45
Dorking Wanderers Reserves
2 - 3 Full time
Jersey Bulls
19:45
Fleet Spurs
P - P
Westside
19:45
Godalming Town
5 - 2 Full time
Farnham Town
19:45
Sandhurst Town
4 - 1 Full time
Chessington & Hook United

Middlesex Charity Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Spelthorne Sports
4 - 0 Full time
Enfield Borough

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round Replay

19:45
Horndean
1 - 2 Full time
Raynes Park Vale

Middlesex Senior Cup 19-20 - 1st Round

Att. 30
Southall
3 - 2 Full time
Uxbridge

Monday 21 October 2019

Surrey Premier Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Carshalton Athletic U23
3 - 0 Full time
Walton & Hersham

Saturday 19 October 2019

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 0 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Balham
1 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Banstead Athletic
1 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Cobham
2 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Guildford City
0 - 3 Full time
Badshot Lea
15:00
Hanworth Villa
2 - 3 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Molesey
0 - 5 Full time
Colliers Wood United
15:00
Raynes Park Vale
3 - 0 Full time
Egham Town
15:00
Redhill
2 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Southall
1 - 0 Full time
Ascot United

Division One

15:00
Bagshot
2 - 3 Full time
British Airways
15:00
Bedfont & Feltham
2 - 3 Full time
Kensington and Ealing Borough
15:00
Cove
3 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Epsom & Ewell
3 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Fleet Spurs
1 - 3 Full time
Farnham Town
15:00
Godalming Town
4 - 2 Full time
Ash United
15:00
Jersey Bulls
1 - 0 Full time
Walton & Hersham
15:00
Sandhurst Town
1 - 2 Full time
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Tooting Bec
2 - 2 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Westside
2 - 0 Full time
AFC Hayes

Wednesday 16 October 2019

Surrey Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Kingstonian
5 - 1 Full time
Knaphill

Tuesday 15 October 2019

Premier Division

19:45
Ascot United
2 - 3 Full time
Camberley Town
19:45
Badshot Lea
1 - 3 Full time
Cobham

Surrey Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Tooting and Mitcham United
1 - 2 Full time
Frimley Green

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round

19:45
Egham Town
0 - 4 Full time
Binfield
19:45
Raynes Park Vale
2 - 2 Full time
Horndean
AET

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round Replay

19:45
Tunbridge Wells
1 - 3 Full time
Southall

Middlesex Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:30
Hanworth Villa
2 - 3 Full time
Staines Town
19:45
Spelthorne Sports
1 - 1 Full time
CB Hounslow United
CB Hounslow United win 2 - 4 on penalties.

Sunday 13 October 2019

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round

15:00
Southall
4 - 4 Full time
Tunbridge Wells
AET
15:00
Westside
vs
Deal Town

Saturday 12 October 2019

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 0 Full time
Balham
15:00
CB Hounslow United
3 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Camberley Town
3 - 2 Full time
Banstead Athletic
15:00
Frimley Green
3 - 2 Full time
Knaphill
15:00
Sheerwater
1 - 2 Full time
Cobham

Division One

15:00
Eversley & California
P - P
Godalming Town
19:30
British Airways
0 - 4 Full time
Jersey Bulls
15:00
Chessington & Hook United
P - P
Epsom & Ewell
15:00
FC Deportivo Galicia
4 - 3 Full time
Cove
15:00
Farnham Town
2 - 0 Full time
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Kensington and Ealing Borough
3 - 1 Full time
Bagshot
15:00
Tooting Bec
2 - 1 Full time
Fleet Spurs
15:00
Walton & Hersham
5 - 1 Full time
Ash United

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round

15:00
AFC Hayes
1 - 3 Full time
FC Broxbourne Borough
15:00
Bedfont & Feltham
3 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Egham Town
P - P
Binfield
15:00
Mile Oak
1 - 2 Full time
Redhill
15:00
Raynes Park Vale
A - A
Horndean
15:00
Sutton Common Rovers
5 - 1 Full time
Snodland Town
15:00
Westbury United
0 - 1 Full time
Badshot Lea

Berks & Bucks Senior Trophy 19-20 - 2nd Round

15:00
Sandhurst Town
2 - 2 Full time
Holyport
Sandhurst Town win 5 - 3 on penalties.

Friday 11 October 2019

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round

19:45
Sorting Club Thamesmead
1 - 5 Full time
Ascot United

Wednesday 9 October 2019

Premier Division

19:30
Balham
3 - 1 Full time
Hanworth Villa

Tuesday 8 October 2019

Premier Division

19:45
Ascot United
0 - 3 Full time
Guildford City
19:45
Cobham
1 - 2 Full time
Abbey Rangers
19:45
Spelthorne Sports
4 - 0 Full time
CB Hounslow United

Surrey Premier Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Godalming Town
1 - 3 Full time
Dorkinians

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - 1st Round

19:30
Bagshot
1 - 4 Full time
Walton & Hersham

London Senior Trophy 19-20 - 1st Round

19:45
Tooting Bec
1 - 2 Full time
Croydon

Southern Combination Challenge Cup 19-20 - 1st

19:45
Bedfont & Feltham
5 - 2 Full time
Molesey

Saturday 5 October 2019

Premier Division

15:00
Badshot Lea
3 - 2 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Balham
1 - 2 Full time
Ascot United
15:00
Banstead Athletic
1 - 1 Full time
Spelthorne Sports
15:00
CB Hounslow United
5 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Cobham
1 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Guildford City
0 - 2 Full time
Egham Town
15:00
Hanworth Villa
0 - 3 Full time
Sheerwater
15:00
Molesey
3 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Redhill
0 - 5 Full time
Southall

Division One

Att. 40
Bagshot
1 - 4 Full time
AFC Hayes
15:00
Eversley & California
2 - 3 Full time
British Airways
15:00
Bedfont & Feltham
3 - 4 Full time
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Cove
2 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
FC Deportivo Galicia
1 - 0 Full time
Ash United
15:00
Fleet Spurs
1 - 2 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Godalming Town
1 - 5 Full time
Tooting Bec
15:00
Jersey Bulls
4 - 1 Full time
Sandhurst Town
15:00
Walton & Hersham
0 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Westside
2 - 1 Full time
Kensington and Ealing Borough

Emirates FA Cup 19-20 - 3rd Qualifying Round

15:00
Abbey Rangers
0 - 2 Full time
Whyteleafe

Tuesday 1 October 2019

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
0 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Camberley Town
1 - 2 Full time
Spelthorne Sports
19:45
Cobham
1 - 3 Full time
Hanworth Villa
19:45
Southall
4 - 4 Full time
Egham Town

Surrey Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Dorking Wanderers
5 - 0 Full time
Abbey Rangers

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Badshot Lea
3 - 1 Full time
Redhill
1-1 90mins, 3-1 AET

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - 1st Round

19:30
Ash United
1 - 5 Full time
British Airways
19:45
Bedfont & Feltham
3 - 1 Full time
Epsom & Ewell
19:45
Kensington and Ealing Borough
3 - 2 Full time
Tooting Bec

Latest news

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe