Confirm your age. Are you 18 or over?

Wednesday 22 January 2020

Premier Division

15:00
Balham
1 - 1 Full time
Southall

Surrey Premier Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Westside
1 - 1 Full time
Lingfield Reserves
Westside win 7 - 6 on penalties.

Tuesday 21 January 2020

Premier Division

19:45
Ascot United
1 - 2 Full time
Molesey
19:45
Cobham
0 - 2 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Hanworth Villa
0 - 2 Full time
Badshot Lea
15:00
Knaphill
0 - 0 Full time
Abbey Rangers
19:45
Redhill
P - P
Banstead Athletic

Division One

19:45
Bagshot
P - P
Walton & Hersham
19:45
Epsom & Ewell
2 - 0 Full time
Kensington and Ealing Borough
Att. 35
Fleet Spurs
1 - 1 Full time
Eversley & California

ALDERSHOT SENIOR CUP 19-20 - 2nd Round

19:30
Westfield
3 - 0 Full time
Farnham Town

Surrey Senior Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
AFC Croydon Athletic
A - A
Guildford City
19:45
Dorking Wanderers
3 - 0 Full time
Sutton Common Rovers

Surrey Premier Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Abbey Rangers U23
0 - 4 Full time
Chessington & Hook United

Middlesex Premier Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
AFC Hayes
P - P
Cricklewood Wanderers
19:45
FC Deportivo Galicia
2 - 2 Full time
British Airways
FC Deportivo Galicia win 5 - 4 on penalties.
19:45
Hillingdon Borough
P - P
Bedfont & Feltham

Saturday 18 January 2020

Premier Division

15:00
Banstead Athletic
0 - 3 Full time
Southall
15:00
Colliers Wood United
P - P
Abbey Rangers
15:00
Egham Town
2 - 3 Full time
Camberley Town
15:00
Frimley Green
4 - 2 Full time
Balham
15:00
Guildford City
0 - 1 Full time
Ascot United
15:00
Hanworth Villa
1 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Molesey
1 - 0 Full time
Cobham
15:00
Redhill
P - P
Raynes Park Vale
15:00
Sheerwater
1 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Sutton Common Rovers
2 - 3 Full time
Spelthorne Sports

Division One

15:00
Bagshot
3 - 3 Full time
Godalming Town
15:00
Eversley & California
P - P
Walton & Hersham
15:00
AFC Hayes
P - P
Epsom & Ewell
15:00
Ash United
1 - 2 Full time
Farnham Town
15:00
British Airways
0 - 2 Full time
Tooting Bec
15:00
Cove
P - P
Bedfont & Feltham
15:00
FC Deportivo Galicia
6 - 2 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Kensington and Ealing Borough
P - P
Dorking Wanderers Reserves
14:00
Sandhurst Town
P - P
Jersey Bulls
15:00
Westside
P - P
Fleet Spurs

Tuesday 14 January 2020

Premier Division

19:45
Cobham
P - P
Southall

Division One

19:45
Chessington & Hook United
P - P
Epsom & Ewell

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 3rd Round

19:30
AFC Hayes
P - P
Sheerwater
19:45
Abbey Rangers
P - P
Knaphill
19:45
Camberley Town
P - P
Farnham Town
19:45
Sandhurst Town
P - P
Dorking Wanderers Reserves

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - 3rd Round (QF)

19:45
Godalming Town
P - P
Jersey Bulls
19:45
Walton & Hersham
4 - 2 Full time
Bedfont & Feltham

Saturday 11 January 2020

Premier Division

15:00
Ascot United
3 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Balham
4 - 3 Full time
Egham Town
15:00
CB Hounslow United
2 - 5 Full time
Banstead Athletic
15:00
Camberley Town
0 - 4 Full time
Abbey Rangers
15:00
Guildford City
2 - 0 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Hanworth Villa
0 - 0 Full time
Frimley Green
15:00
Knaphill
2 - 0 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Sheerwater
0 - 2 Full time
Molesey
15:00
Southall
1 - 1 Full time
Badshot Lea

Division One

15:00
Eversley & California
1 - 1 Full time
AFC Hayes
15:00
Bedfont & Feltham
2 - 2 Full time
Tooting Bec
15:00
Chessington & Hook United
1 - 2 Full time
Kensington and Ealing Borough
15:00
Epsom & Ewell
3 - 0 Full time
British Airways
15:00
FC Deportivo Galicia
3 - 3 Full time
Godalming Town
15:00
Farnham Town
2 - 1 Full time
Bagshot
15:00
Walton & Hersham
8 - 2 Full time
Cove

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 3rd Round

15:00
Ash United
2 - 1 Full time
Westside
AET
15:00
Jersey Bulls
3 - 1 Full time
Fleet Spurs

The Buildbase FA Vase 19-20 - 4th Round

15:00
Christchurch
1 - 2 Full time
Sutton Common Rovers

Berks & Bucks Senior Trophy 19-20 - 4th Round

15:00
Sandhurst Town
2 - 1 Full time
Milton Keynes Robins

Tuesday 7 January 2020

Premier Division

15:00
Redhill
0 - 2 Full time
Egham Town

Division One

19:45
Chessington & Hook United
3 - 4 Full time
Walton & Hersham

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Banstead Athletic
0 - 1 Full time
AFC Hayes
19:45
Camberley Town
2 - 1 Full time
Colliers Wood United
AET

Middlesex Charity Cup 19-20 - 2nd Round

Att. 39
Spelthorne Sports
3 - 1 Full time
Hanwell Town

Saturday 4 January 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
3 - 3 Full time
Hanworth Villa
15:00
Ascot United
1 - 0 Full time
Banstead Athletic
15:00
Badshot Lea
4 - 1 Full time
Sheerwater
15:00
Camberley Town
0 - 1 Full time
Redhill
15:00
Cobham
0 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Colliers Wood United
2 - 3 Full time
Frimley Green
15:00
Egham Town
1 - 0 Full time
CB Hounslow United
14:00
Raynes Park Vale
1 - 0 Full time
Molesey
15:00
Spelthorne Sports
0 - 3 Full time
Southall
15:00
Sutton Common Rovers
0 - 4 Full time
Knaphill

Division One

15:00
Eversley & California
2 - 1 Full time
Dorking Wanderers Reserves
Att. 47
AFC Hayes
3 - 3 Full time
Bagshot
15:00
Ash United
3 - 1 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Bedfont & Feltham
2 - 0 Full time
Walton & Hersham
12:30
Cove
0 - 1 Full time
Jersey Bulls
Att. 35
Fleet Spurs
5 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Godalming Town
1 - 2 Full time
Sandhurst Town
15:00
Tooting Bec
1 - 2 Full time
Farnham Town
15:00
Westside
2 - 2 Full time
British Airways

Latest news

Two New League Officers
General Two New League Officers

Welcome Paul and Lee

Saturday Summary
General Saturday Summary

by John Porter

Matches OFF Sat 18 January
General Matches OFF Sat 18 January

Only one in the Prem but only 4 left in Div One

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe