Results

Saturday 30 April 2022

Premier Division North

15:00
St. Panteleimon
0 - 3 Full time
Abbey Rangers

Saturday 23 April 2022

Premier Division North

15:00
Ascot United
1 - 2 Full time
Egham Town
15:00
Hanworth Villa
6 - 0 Full time
St. Panteleimon
15:00
North Greenford United
4 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Reading City
3 - 2 Full time
Burnham
15:00
Southall
1 - 0 Full time
Holyport
15:00
Spelthorne Sports
3 - 2 Full time
Abbey Rangers
15:00
Tadley Calleva
4 - 2 Full time
Edgware Town
15:00
Wokingham & Emmbrook
0 - 0 Full time
Virginia Water

Tuesday 19 April 2022

Premier Division North

19:45
Southall
5 - 0 Full time
Tadley Calleva

Monday 18 April 2022

Premier Division North

11:30
Ascot United
3 - 3 Full time
Abbey Rangers
11:30
Edgware Town
3 - 2 Full time
St. Panteleimon
11:30
Holyport
1 - 1 Full time
Wokingham & Emmbrook
11:30
Reading City
0 - 3 Full time
Egham Town
13:30
Windsor
3 - 1 Full time
North Greenford United

Saturday 16 April 2022

Premier Division North

15:00
Abbey Rangers
3 - 2 Full time
St. Panteleimon
15:00
Ascot United
0 - 0 Full time
Windsor
15:00
Egham Town
1 - 1 Full time
Tadley Calleva
15:00
North Greenford United
2 - 0 Full time
Edgware Town
15:00
Southall
2 - 0 Full time
Spelthorne Sports

Wednesday 13 April 2022

Premier Division North

19:45
St. Panteleimon
5 - 0 Full time
Burnham

Tuesday 12 April 2022

Premier Division North

19:45
Southall
1 - 0 Full time
Abbey Rangers
19:45
Spelthorne Sports
5 - 0 Full time
Wembley

Saturday 9 April 2022

Premier Division North

15:00
Abbey Rangers
6 - 0 Full time
North Greenford United
15:00
Burnham
0 - 5 Full time
Southall
15:00
Edgware Town
0 - 1 Full time
Hanworth Villa
15:00
Egham Town
2 - 0 Full time
Wokingham & Emmbrook
15:00
Holyport
1 - 1 Full time
Reading City
15:00
Spelthorne Sports
0 - 1 Full time
CB Hounslow United
15:00
Wembley
0 - 4 Full time
Tadley Calleva
15:00
Windsor
1 - 1 Full time
St. Panteleimon

Tuesday 5 April 2022

Premier Division North

19:45
Ascot United
1 - 1 Full time
Hanworth Villa
19:45
Egham Town
1 - 1 Full time
Southall
19:45
Tadley Calleva
0 - 2 Full time
Windsor

Saturday 2 April 2022

Premier Division North

15:00
CB Hounslow United
1 - 3 Full time
Abbey Rangers
15:00
Hanworth Villa
5 - 0 Full time
Wembley
15:00
Holyport
1 - 2 Full time
Spelthorne Sports
15:00
North Greenford United
0 - 3 Full time
Ascot United
15:00
Reading City
2 - 1 Full time
Windsor
15:00
Southall
2 - 0 Full time
Edgware Town
15:00
Virginia Water
0 - 0 Full time
Egham Town
15:00
Wokingham & Emmbrook
1 - 1 Full time
Burnham

Latest news

Chalfont St Peter Youth Tournament 15-16 June
General Chalfont St Peter Youth Tournament 15-16 June

Youth Tournament 15-16 June

COMBINED COUNTIES LEAGUE WOMEN’S TROPHY FINAL
General COMBINED COUNTIES LEAGUE WOMEN’S TROPHY FINAL

ASCOT UNITED V TOOTING BEC

Cherry Red Records Premier Challenge Cup
General Cherry Red Records Premier Challenge Cup

Premier Cup Semi Final at Sheerwater on Saturday 18th May at 3pm

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe