Results

Saturday 30 April 2022

Premier Division South

15:00
Balham
6 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Jersey Bulls
3 - 0 Full time
Fleet Town

Saturday 23 April 2022

Premier Division South

14:00
Balham
1 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Beckenham Town
3 - 0 Full time
Camberley Town
15:00
Cobham
3 - 3 Full time
Molesey
15:00
Farnham Town
0 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Frimley Green
0 - 3 Full time
AFC Croydon Athletic
15:00
Guildford City
2 - 2 Full time
Banstead Athletic
15:00
Raynes Park Vale
2 - 0 Full time
Horley Town
15:00
Redhill
1 - 2 Full time
Badshot Lea

Monday 18 April 2022

Premier Division South

13:00
AFC Croydon Athletic
0 - 1 Full time
Balham
11:30
Badshot Lea
3 - 1 Full time
Farnham Town
11:30
Camberley Town
0 - 1 Full time
Frimley Green
14:00
Jersey Bulls
3 - 2 Full time
Horley Town
13:00
Knaphill
5 - 1 Full time
Cobham
11:30
Molesey
0 - 4 Full time
Colliers Wood United
13:00
Raynes Park Vale
2 - 0 Full time
Beckenham Town
11:30
Redhill
1 - 2 Full time
Banstead Athletic
11:30
Sheerwater
2 - 3 Full time
Guildford City
15:00
Walton & Hersham
4 - 1 Full time
Fleet Town

Saturday 16 April 2022

Premier Division South

15:00
Balham
6 - 2 Full time
Molesey
15:00
Banstead Athletic
1 - 2 Full time
Badshot Lea
15:00
Beckenham Town
3 - 0 Full time
Guildford City
15:00
Cobham
0 - 2 Full time
Walton & Hersham
15:00
Farnham Town
1 - 0 Full time
Knaphill
15:00
Fleet Town
2 - 0 Full time
Horley Town
15:00
Frimley Green
0 - 4 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Jersey Bulls
2 - 1 Full time
Redhill

Thursday 14 April 2022

Premier Division South

19:30
Banstead Athletic
2 - 1 Full time
Balham

Wednesday 13 April 2022

Premier Division South

19:45
Redhill
0 - 4 Full time
Beckenham Town

Tuesday 12 April 2022

Premier Division South

19:30
Banstead Athletic
0 - 3 Full time
AFC Croydon Athletic
19:45
Cobham
0 - 2 Full time
Raynes Park Vale
20:00
Jersey Bulls
4 - 0 Full time
Frimley Green

Saturday 9 April 2022

Premier Division South

15:00
Balham
1 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Banstead Athletic
1 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Camberley Town
3 - 1 Full time
Fleet Town
15:00
Farnham Town
3 - 1 Full time
Cobham
15:00
Frimley Green
4 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Horley Town
0 - 1 Full time
Beckenham Town
17:00
Jersey Bulls
0 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
Redhill
2 - 1 Full time
Sheerwater
15:00
Walton & Hersham
1 - 0 Full time
Raynes Park Vale

Tuesday 5 April 2022

Premier Division South

19:45
Badshot Lea
3 - 0 Full time
Guildford City
19:45
Balham
0 - 3 Full time
Redhill
19:30
Banstead Athletic
1 - 2 Full time
Walton & Hersham
19:45
Fleet Town
1 - 2 Full time
Cobham
19:30
Horley Town
0 - 0 Full time
Frimley Green
20:00
Jersey Bulls
2 - 2 Full time
Beckenham Town
19:45
Raynes Park Vale
4 - 1 Full time
AFC Croydon Athletic

Saturday 2 April 2022

Premier Division South

15:00
AFC Croydon Athletic
4 - 2 Full time
Farnham Town
15:00
Badshot Lea
0 - 3 Full time
Frimley Green
15:00
Beckenham Town
2 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Cobham
0 - 3 Full time
Camberley Town
15:00
Colliers Wood United
1 - 4 Full time
Fleet Town
15:00
Guildford City
0 - 2 Full time
Redhill
16:00
Jersey Bulls
4 - 1 Full time
Molesey
15:00
Knaphill
1 - 1 Full time
Horley Town
15:00
Raynes Park Vale
0 - 4 Full time
Balham
15:00
Sheerwater
1 - 1 Full time
Walton & Hersham

Latest news

Chalfont St Peter Youth Tournament 15-16 June
General Chalfont St Peter Youth Tournament 15-16 June

Youth Tournament 15-16 June

COMBINED COUNTIES LEAGUE WOMEN’S TROPHY FINAL
General COMBINED COUNTIES LEAGUE WOMEN’S TROPHY FINAL

ASCOT UNITED V TOOTING BEC

Cherry Red Records Premier Challenge Cup
General Cherry Red Records Premier Challenge Cup

Premier Cup Semi Final at Sheerwater on Saturday 18th May at 3pm

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe