Saturday 30 January 2010

Premier Division

15:00
Bedfont
5 - 3 Full time
Bookham
15:00
Cove
2 - 3 Full time
Chertsey Town
15:00
Guildford City
1 - 0 Full time
Hanworth Villa
15:00
Molesey
2 - 1 Full time
Croydon F.C.
15:00
North Greenford Utd
4 - 2 Full time
Colliers Wood Utd
15:00
Sandhurst Town
1 - 3 Full time
Egham Town

Division 1

15:00
Cobham
1 - 2 Full time
Knaphill
14:00
Coulsdon United
P - P
Worcester Park
14:00
Crescent Rovers
4 - 2 Full time
Feltham
15:00
Croydon Municipal
P - P
Eversley
14:00
Farleigh Rovers
1 - 1 Full time
Chobham
Att. 37
Frimley Green
0 - 1 Full time
Bedfont Sports
14:00
Sheerwater
1 - 3 Full time
CB Hounslow United
14:00
Staines Lammas
2 - 1 Full time
Hartley Wintney
15:00
Warlingham
P - P
Farnham Town
15:00
Westfield
P - P
South Park

Reserve Division

Att. 31
Bedfont Sports
5 - 0 Full time
Crescent Rovers
14:00
Bookham
0 - 2 Full time
Worcester Park
14:00
CB Hounslow United
1 - 1 Full time
Warlingham
14:00
Eversley
2 - 2 Full time
Staines Lammas
15:00
Farnham Town
4 - 1 Full time
Westfield
15:00
Hanworth Villa
P - P
Sheerwater
14:00
Knaphill
P - P
Frimley Green
14:00
Mole Valley SCR
P - P
Farleigh Rovers

Wednesday 27 January 2010

Premier Division

19:45
Bookham
1 - 3 Full time
Croydon F.C.

Division 1

19:45
Croydon Municipal
3 - 2 Full time
South Park

Tuesday 26 January 2010

Premier Division

19:30
Ash United
0 - 2 Full time
Molesey
19:45
Badshot Lea
1 - 3 Full time
Wembley
19:30
Banstead Athletic
3 - 1 Full time
Chertsey Town
19:45
Sandhurst Town
3 - 2 Full time
Bedfont

Reserve Division

19:45
Bedfont Sports
P - P
Hanworth Villa

Saturday 23 January 2010

Premier Division

15:00
Banstead Athletic
0 - 3 Full time
Bedfont
15:00
Bookham
0 - 2 Full time
Sandhurst Town
15:00
Colliers Wood Utd
3 - 3 Full time
Chessington & Hook
15:00
Croydon F.C.
3 - 2 Full time
Ash United
15:00
Egham Town
4 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Hanworth Villa
0 - 1 Full time
Molesey
15:00
Horley Town
1 - 1 Full time
Guildford City
15:00
North Greenford Utd
3 - 0 Full time
Dorking
15:00
Wembley
4 - 2 Full time
Cove

Division 1

14:00
Bedfont Sports
1 - 2 Full time
Sheerwater
14:00
CB Hounslow United
1 - 1 Full time
Crescent Rovers
14:00
Coulsdon United
3 - 3 Full time
Croydon Municipal
14:00
Eversley
4 - 4 Full time
Cobham
15:00
Farnham Town
7 - 2 Full time
Chobham
15:00
Feltham
P - P
Westfield
15:00
Hartley Wintney
1 - 0 Full time
Frimley Green
14:00
Knaphill
4 - 0 Full time
Warlingham
15:00
South Park
2 - 2 Full time
Mole Valley SCR
14:00
Worcester Park
0 - 1 Full time
Staines Lammas

Reserve Division

14:00
Crescent Rovers
2 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Frimley Green
P - P
Bedfont Sports
14:00
Mole Valley SCR
2 - 4 Full time
Hanworth Villa
14:00
Sheerwater
3 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Westfield
P - P
Bookham

Wednesday 20 January 2010

Division 1

19:45
Feltham
1 - 2 Full time
Eversley

Tuesday 19 January 2010

Premier Division

19:30
Bedfont
6 - 1 Full time
Ash United
15:00
Wembley
2 - 3 Full time
Banstead Athletic

Division 1

19:45
Frimley Green
P - P
Chobham

Saturday 16 January 2010

Premier Division

15:00
Ash United
vs
Horley Town

Division 1

14:00
Chobham
P - P
Westfield
15:00
Cobham
P - P
Bedfont Sports
14:00
Coulsdon United
P - P
Farnham Town
14:00
Crescent Rovers
P - P
Knaphill
15:00
Croydon Municipal
P - P
CB Hounslow United
14:00
Farleigh Rovers
P - P
Mole Valley SCR
15:00
Frimley Green
P - P
Worcester Park
14:00
Sheerwater
P - P
South Park
14:00
Staines Lammas
3 - 3 Full time
Eversley
15:00
Warlingham
P - P
Hartley Wintney

Reserve Division

14:00
Bookham
P - P
Staines Lammas
14:00
Eversley
P - P
Warlingham
15:00
Farnham Town
P - P
Farleigh Rovers
15:00
Hanworth Villa
P - P
Crescent Rovers
15:00
South Park
P - P
Mole Valley SCR
15:00
Westfield
P - P
Knaphill
14:00
Worcester Park
P - P
Sheerwater

Saturday 9 January 2010

Division 1

15:00
Bedfont Sports
P - P
Worcester Park
14:00
Crescent Rovers
P - P
Sheerwater
14:00
Eversley
P - P
Warlingham
15:00
Feltham
P - P
South Park
15:00
Frimley Green
P - P
CB Hounslow United
15:00
Hartley Wintney
P - P
Farleigh Rovers
14:00
Knaphill
P - P
Chobham
15:00
Mole Valley SCR
P - P
Farnham Town
14:00
Staines Lammas
P - P
Coulsdon United
15:00
Westfield
P - P
Cobham

Reserve Division

14:00
CB Hounslow United
P - P
Frimley Green
14:00
Farleigh Rovers
P - P
Eversley
15:00
Farnham Town
P - P
Mole Valley SCR
14:00
Sheerwater
P - P
Staines Lammas
15:00
South Park
P - P
Bedfont Sports
14:00
Warlingham
P - P
Bookham
14:00
Worcester Park
P - P
Knaphill

Saturday 2 January 2010

Premier Division

Att. 75
Bedfont
2 - 3 Full time
North Greenford Utd
15:00
Chertsey Town
1 - 0 Full time
Hanworth Villa

Division 1

14:00
CB Hounslow United
3 - 2 Full time
Feltham
14:00
Chobham
P - P
Eversley
14:00
Coulsdon United
1 - 2 Full time
Crescent Rovers
15:00
Farnham Town
P - P
Cobham
15:00
Mole Valley SCR
2 - 0 Full time
Staines Lammas
14:00
Sheerwater
1 - 4 Full time
Hartley Wintney
15:00
South Park
1 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Warlingham
1 - 2 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Westfield
4 - 2 Full time
Frimley Green
14:00
Worcester Park
1 - 0 Full time
Croydon Municipal

Reserve Division

15:00
Bedfont Sports
P - P
Sheerwater
14:00
Bookham
P - P
Farnham Town
14:00
Crescent Rovers
P - P
Worcester Park
14:00
Farleigh Rovers
P - P
Warlingham
15:00
Frimley Green
P - P
South Park
14:00
Knaphill
2 - 2 Full time
CB Hounslow United
14:00
Staines Lammas
2 - 4 Full time
Westfield

Latest news

FA message following Government Announcement 10 July 2020
General FA message following Government Announcement 10 July 2020

Matters looking more positive

Survey Request from the Football Supporters' Association
General Survey Request from the Football Supporters' Association

Opportuinity to have your say about football resuming in the NLS

Latest FA Advice, received 3 July 2020
General Latest FA Advice, received 3 July 2020

Still no hint when NLS football can recommence

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe