Wednesday 31 March 2010

Division 1

19:45
Feltham
P - P
Westfield

Tuesday 30 March 2010

Premier Division

19:30
Bedfont
2 - 1 Full time
Badshot Lea
19:45
Chertsey Town
2 - 1 Full time
Raynes Park Vale

Division 1

19:45
South Park
P - P
Farleigh Rovers

Reserve Division

19:45
Frimley Green
P - P
Hanworth Villa

Saturday 27 March 2010

Premier Division

15:00
Chertsey Town
1 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Chessington & Hook
2 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
Dorking
1 - 3 Full time
Ash United
15:00
Epsom & Ewell
1 - 2 Full time
Sandhurst Town
Att. 58
Guildford City
4 - 1 Full time
Bedfont
15:00
Hanworth Villa
0 - 1 Full time
Croydon F.C.
15:00
Horley Town
1 - 2 Full time
North Greenford Utd
15:00
Raynes Park Vale
1 - 3 Full time
Camberley Town
15:00
Wembley
1 - 2 Full time
Egham Town

Division 1

15:00
Cobham
2 - 0 Full time
Coulsdon United
15:00
Croydon Municipal
3 - 1 Full time
Sheerwater
15:00
Farleigh Rovers
4 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Farnham Town
0 - 4 Full time
Mole Valley SCR
15:00
Feltham
0 - 0 Full time
Worcester Park
15:00
Frimley Green
0 - 0 Full time
Staines Lammas
15:00
Hartley Wintney
0 - 3 Full time
Bedfont Sports
15:00
Knaphill
5 - 1 Full time
Eversley
15:00
South Park
5 - 3 Full time
Crescent Rovers
15:00
Westfield
3 - 3 Full time
Warlingham

Reserve Division

15:00
Bedfont Sports
1 - 3 Full time
Hanworth Villa
15:00
CB Hounslow United
2 - 1 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Crescent Rovers
1 - 3 Full time
Westfield
15:00
Eversley
1 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Sheerwater
1 - 2 Full time
Farnham Town
15:00
Staines Lammas
2 - 5 Full time
South Park
15:00
Worcester Park
2 - 0 Full time
Frimley Green

Wednesday 24 March 2010

Premier Division

19:45
Croydon F.C.
3 - 1 Full time
Raynes Park Vale

Division 1

19:45
Feltham
3 - 1 Full time
Sheerwater

Tuesday 23 March 2010

Premier Division

19:45
Badshot Lea
6 - 5 Full time
Dorking
19:45
Bookham
0 - 3 Full time
Egham Town
19:45
Chessington & Hook
3 - 3 Full time
Banstead Athletic
19:45
Epsom & Ewell
5 - 1 Full time
Ash United
19:45
Molesey
3 - 1 Full time
Colliers Wood Utd
19:45
Sandhurst Town
2 - 1 Full time
Wembley

Division 1

19:45
Cobham
1 - 5 Full time
Mole Valley SCR
19:45
Frimley Green
0 - 0 Full time
Worcester Park
19:45
South Park
0 - 5 Full time
Staines Lammas

Reserve Division

Att. 47
Bedfont Sports
1 - 0 Full time
Mole Valley SCR
19:30
Hanworth Villa
0 - 3 Full time
Warlingham
19:30
Westfield
2 - 2 Full time
Farnham Town

Saturday 20 March 2010

Premier Division

15:00
Ash United
3 - 0 Full time
Camberley Town
15:00
Banstead Athletic
2 - 2 Full time
Badshot Lea
15:00
Bedfont
2 - 4 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Egham Town
2 - 2 Full time
Cove
15:00
Guildford City
4 - 0 Full time
Croydon F.C.
15:00
Hanworth Villa
2 - 0 Full time
Chessington & Hook
15:00
Horley Town
1 - 2 Full time
Chertsey Town
15:00
Molesey
2 - 1 Full time
Wembley
15:00
Sandhurst Town
5 - 0 Full time
Dorking

Division 1

15:00
Bedfont Sports
1 - 2 Full time
Knaphill
15:00
CB Hounslow United
2 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Coulsdon United
0 - 4 Full time
Hartley Wintney
15:00
Crescent Rovers
1 - 4 Full time
Cobham
15:00
Croydon Municipal
5 - 1 Full time
Westfield
15:00
Eversley
2 - 1 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Mole Valley SCR
1 - 3 Full time
Warlingham
15:00
Sheerwater
3 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Staines Lammas
1 - 2 Full time
Chobham
15:00
Worcester Park
3 - 2 Full time
South Park

Reserve Division

15:00
Farleigh Rovers
1 - 1 Full time
Eversley
15:00
Farnham Town
P - P
Hanworth Villa
Att. 21
Frimley Green
0 - 4 Full time
Bedfont Sports
15:00
Knaphill
3 - 0 Full time
Crescent Rovers
15:00
South Park
2 - 2 Full time
CB Hounslow United
15:00
Warlingham
P - P
Mole Valley SCR
15:00
Westfield
1 - 2 Full time
Bookham

Friday 19 March 2010

Premier Division

19:45
Raynes Park Vale
2 - 0 Full time
Colliers Wood Utd

Thursday 18 March 2010

Premier Division

19:30
Bookham
0 - 0 Full time
Chessington & Hook
19:45
Cove
3 - 2 Full time
Dorking
19:30
Hanworth Villa
2 - 0 Full time
Badshot Lea
19:45
Wembley
1 - 2 Full time
Croydon F.C.

Reserve Division

Att. 61
Bedfont Sports
4 - 0 Full time
Worcester Park

Wednesday 17 March 2010

Premier Division

19:45
Guildford City
0 - 1 Full time
Chertsey Town

Division 1

Att. 30
Croydon Municipal
0 - 2 Full time
Mole Valley SCR
19:45
Feltham
2 - 2 Full time
CB Hounslow United

Tuesday 16 March 2010

Premier Division

19:45
Badshot Lea
1 - 2 Full time
Bookham
19:45
Banstead Athletic
4 - 0 Full time
Colliers Wood Utd
19:45
Chessington & Hook
2 - 1 Full time
Dorking
19:45
Cove
4 - 1 Full time
Raynes Park Vale
19:45
Horley Town
2 - 3 Full time
Bedfont
19:45
Molesey
0 - 4 Full time
Epsom & Ewell
19:45
North Greenford Utd
4 - 0 Full time
Ash United

Division 1

19:45
Farnham Town
0 - 2 Full time
South Park
19:45
Frimley Green
2 - 1 Full time
Chobham
19:30
Hartley Wintney
1 - 2 Full time
Cobham
19:45
Warlingham
1 - 1 Full time
Bedfont Sports

Reserve Division

19:30
Hanworth Villa
4 - 1 Full time
Westfield

Saturday 13 March 2010

Premier Division

15:00
Bedfont
5 - 4 Full time
Guildford City
15:00
Bookham
2 - 0 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Camberley Town
2 - 1 Full time
Horley Town
15:00
Chertsey Town
3 - 2 Full time
Molesey
15:00
Colliers Wood Utd
2 - 3 Full time
Ash United
15:00
Croydon F.C.
1 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Egham Town
1 - 0 Full time
Chessington & Hook
15:00
Epsom & Ewell
2 - 1 Full time
Cove
15:00
Sandhurst Town
2 - 1 Full time
Hanworth Villa
15:00
Wembley
0 - 0 Full time
Badshot Lea

Division 1

15:00
CB Hounslow United
1 - 2 Full time
Hartley Wintney
15:00
Chobham
0 - 1 Full time
Worcester Park
15:00
Cobham
1 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Crescent Rovers
0 - 4 Full time
Staines Lammas
15:00
Frimley Green
0 - 3 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Knaphill
2 - 0 Full time
Coulsdon United
15:00
South Park
3 - 0 Full time
Sheerwater
15:00
Westfield
1 - 0 Full time
Feltham

Reserve Division

15:00
Farnham Town
0 - 1 Full time
South Park
15:00
Hanworth Villa
5 - 1 Full time
Crescent Rovers
15:00
Mole Valley SCR
0 - 2 Full time
Westfield
15:00
Sheerwater
1 - 5 Full time
Bedfont Sports
15:00
Staines Lammas
1 - 2 Full time
Knaphill
15:00
Warlingham
2 - 1 Full time
CB Hounslow United
15:00
Worcester Park
1 - 2 Full time
Eversley

Thursday 11 March 2010

Premier Division

19:45
Badshot Lea
4 - 0 Full time
Colliers Wood Utd

Reserve Division

19:45
Bedfont Sports
2 - 1 Full time
Bookham

Wednesday 10 March 2010

Premier Division

19:45
Raynes Park Vale
1 - 2 Full time
Bookham

Tuesday 9 March 2010

Premier Division

19:45
Dorking
0 - 2 Full time
Croydon F.C.
19:45
Egham Town
2 - 1 Full time
Colliers Wood Utd
19:45
Sandhurst Town
2 - 3 Full time
Epsom & Ewell
19:30
Wembley
3 - 1 Full time
Chessington & Hook

Division 1

19:45
Bedfont Sports
0 - 2 Full time
CB Hounslow United
19:45
Mole Valley SCR
3 - 0 Full time
Sheerwater
19:30
Westfield
1 - 5 Full time
Cobham

Reserve Division

19:45
Frimley Green
2 - 0 Full time
Crescent Rovers
19:30
Hanworth Villa
2 - 2 Full time
Sheerwater

Saturday 6 March 2010

Premier Division

15:00
Ash United
2 - 3 Full time
Banstead Athletic
15:00
Badshot Lea
1 - 2 Full time
Chertsey Town
15:00
Chessington & Hook
4 - 1 Full time
Colliers Wood Utd
15:00
Cove
1 - 1 Full time
Sandhurst Town
15:00
Croydon F.C.
1 - 2 Full time
Egham Town
15:00
Dorking
1 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Epsom & Ewell
1 - 0 Full time
Bookham
15:00
Guildford City
3 - 1 Full time
North Greenford Utd
15:00
Hanworth Villa
0 - 2 Full time
Wembley
15:00
Molesey
3 - 0 Full time
Horley Town
15:00
Raynes Park Vale
1 - 0 Full time
Bedfont

Division 1

15:00
Cobham
4 - 0 Full time
Chobham
15:00
Coulsdon United
0 - 3 Full time
Westfield
15:00
Farnham Town
4 - 1 Full time
Crescent Rovers
15:00
Feltham
0 - 2 Full time
Croydon Municipal
Att. 53
Hartley Wintney
0 - 1 Full time
Mole Valley SCR
15:00
Knaphill
3 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Sheerwater
1 - 5 Full time
Warlingham
15:00
South Park
2 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Staines Lammas
4 - 0 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Worcester Park
0 - 2 Full time
Eversley

Reserve Division

15:00
Bookham
0 - 1 Full time
Staines Lammas
15:00
CB Hounslow United
1 - 2 Full time
Bedfont Sports
15:00
Crescent Rovers
1 - 2 Full time
Worcester Park
15:00
Eversley
0 - 2 Full time
Hanworth Villa
15:00
Farleigh Rovers
0 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Frimley Green
2 - 0 Full time
Sheerwater
15:00
Warlingham
1 - 7 Full time
Farnham Town
15:00
Westfield
0 - 0 Full time
South Park

Thursday 4 March 2010

Reserve Division

19:45
Bedfont Sports
3 - 3 Full time
Staines Lammas
19:45
South Park
3 - 2 Full time
Worcester Park
19:30
Westfield
3 - 1 Full time
Knaphill

Wednesday 3 March 2010

Premier Division

19:45
Croydon F.C.
1 - 1 Full time
Horley Town

Tuesday 2 March 2010

Premier Division

19:30
Banstead Athletic
0 - 1 Full time
Chessington & Hook
19:45
Egham Town
4 - 1 Full time
Hanworth Villa
19:45
North Greenford Utd
4 - 2 Full time
Epsom & Ewell
19:45
Sandhurst Town
0 - 2 Full time
Camberley Town

Division 1

19:45
Frimley Green
P - P
Farnham Town
19:45
Mole Valley SCR
6 - 0 Full time
Crescent Rovers
19:45
South Park
2 - 1 Full time
Cobham
19:45
Warlingham
0 - 0 Full time
Hartley Wintney

Latest news

FA message following Government Announcement 10 July 2020
General FA message following Government Announcement 10 July 2020

Matters looking more positive

Survey Request from the Football Supporters' Association
General Survey Request from the Football Supporters' Association

Opportuinity to have your say about football resuming in the NLS

Latest FA Advice, received 3 July 2020
General Latest FA Advice, received 3 July 2020

Still no hint when NLS football can recommence

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe