Thursday 29 April 2010

Premier Division

19:45
Badshot Lea
2 - 2 Full time
Raynes Park Vale
19:45
Banstead Athletic
0 - 2 Full time
Bookham
19:45
Cove
0 - 1 Full time
Molesey
19:45
Dorking
0 - 4 Full time
Egham Town
19:45
North Greenford Utd
3 - 1 Full time
Bedfont

Division 1

18:45
CB Hounslow United
2 - 1 Full time
Worcester Park
18:45
Crescent Rovers
3 - 4 Full time
Coulsdon United
18:45
Farleigh Rovers
0 - 4 Full time
Mole Valley SCR
19:45
Frimley Green
0 - 1 Full time
Farnham Town
18:45
Knaphill
2 - 0 Full time
Bedfont Sports

Reserve Division

18:45
Mole Valley SCR
0 - 3 Full time
Bookham

Wednesday 28 April 2010

Division 1

18:45
Sheerwater
0 - 2 Full time
South Park

Tuesday 27 April 2010

Premier Division

19:45
Badshot Lea
1 - 4 Full time
Ash United
19:30
Bedfont
0 - 2 Full time
Colliers Wood Utd
19:45
Camberley Town
3 - 0 Full time
Banstead Athletic
19:45
Chessington & Hook
1 - 0 Full time
Wembley
19:45
Dorking
4 - 1 Full time
Cove
19:45
Egham Town
2 - 4 Full time
Chertsey Town
19:45
Epsom & Ewell
0 - 2 Full time
Raynes Park Vale
19:45
Molesey
0 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Sandhurst Town
2 - 2 Full time
North Greenford Utd

Division 1

19:45
Bedfont Sports
0 - 2 Full time
Worcester Park
18:45
Eversley
1 - 1 Full time
Feltham
18:45
Farleigh Rovers
3 - 2 Full time
Croydon Municipal
19:45
Farnham Town
3 - 2 Full time
Cobham
19:45
Mole Valley SCR
4 - 0 Full time
Chobham

Reserve Division

18:45
CB Hounslow United
2 - 1 Full time
Sheerwater
19:45
Hanworth Villa
2 - 1 Full time
South Park
18:45
Staines Lammas
2 - 0 Full time
Bookham
18:45
Warlingham
2 - 0 Full time
Farleigh Rovers

Monday 26 April 2010

Reserve Division

18:45
Crescent Rovers
2 - 2 Full time
Mole Valley SCR

Sunday 25 April 2010

Premier Division

15:00
Guildford City
3 - 0 Full time
Cove

Saturday 24 April 2010

Premier Division

15:00
Ash United
P - P
Bedfont
15:00
Badshot Lea
3 - 1 Full time
Chessington & Hook
15:00
Camberley Town
2 - 1 Full time
Croydon F.C.
15:00
Chertsey Town
3 - 0 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Colliers Wood Utd
1 - 0 Full time
Egham Town
15:00
Dorking
1 - 3 Full time
Wembley
15:00
Horley Town
5 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Molesey
3 - 1 Full time
Bookham
15:00
North Greenford Utd
3 - 1 Full time
Sandhurst Town
15:00
Raynes Park Vale
1 - 1 Full time
Hanworth Villa

Division 1

Att. 51
Bedfont Sports
3 - 1 Full time
South Park
15:00
Chobham
4 - 0 Full time
Coulsdon United
15:00
Croydon Municipal
3 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Eversley
1 - 2 Full time
CB Hounslow United
15:00
Feltham
1 - 1 Full time
Crescent Rovers
15:00
Mole Valley SCR
2 - 5 Full time
Hartley Wintney
15:00
Staines Lammas
2 - 1 Full time
Sheerwater
15:00
Warlingham
2 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Westfield
1 - 2 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Worcester Park
2 - 1 Full time
Cobham

Reserve Division

15:00
Bookham
1 - 3 Full time
South Park
15:00
CB Hounslow United
1 - 3 Full time
Mole Valley SCR
15:00
Crescent Rovers
1 - 6 Full time
Farnham Town
15:00
Farleigh Rovers
1 - 3 Full time
Staines Lammas
15:00
Frimley Green
2 - 0 Full time
Warlingham
15:00
Hanworth Villa
2 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Sheerwater
0 - 5 Full time
Eversley

Thursday 22 April 2010

Premier Division

19:45
Bookham
0 - 5 Full time
North Greenford Utd
19:45
Chessington & Hook
0 - 0 Full time
Epsom & Ewell
19:45
Hanworth Villa
0 - 2 Full time
Camberley Town

Division 1

18:30
Chobham
2 - 1 Full time
Bedfont Sports
18:30
Crescent Rovers
1 - 7 Full time
Worcester Park

Reserve Division

18:30
Knaphill
2 - 4 Full time
Frimley Green
18:30
Sheerwater
0 - 5 Full time
Staines Lammas
18:30
Warlingham
2 - 1 Full time
Mole Valley SCR
19:30
Westfield
2 - 1 Full time
CB Hounslow United
18:30
Worcester Park
3 - 1 Full time
Farnham Town

Wednesday 21 April 2010

Premier Division

19:45
Colliers Wood Utd
1 - 2 Full time
Sandhurst Town
19:45
Raynes Park Vale
3 - 2 Full time
Banstead Athletic

Division 1

19:45
Croydon Municipal
3 - 0 Full time
CB Hounslow United

Tuesday 20 April 2010

Premier Division

19:30
Ash United
1 - 4 Full time
Chertsey Town
19:45
Camberley Town
0 - 0 Full time
Badshot Lea
19:45
Chessington & Hook
0 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Cove
1 - 0 Full time
Bookham
19:45
Dorking
1 - 3 Full time
Horley Town
19:45
Egham Town
1 - 0 Full time
Molesey
19:45
Wembley
0 - 2 Full time
North Greenford Utd

Division 1

19:45
Bedfont Sports
0 - 1 Full time
Mole Valley SCR
18:30
Chobham
1 - 2 Full time
Hartley Wintney
18:30
Farleigh Rovers
3 - 0 Full time
Coulsdon United
18:30
Knaphill
4 - 0 Full time
Sheerwater
19:45
Warlingham
5 - 1 Full time
Farnham Town
19:30
Westfield
2 - 0 Full time
Eversley

Reserve Division

19:45
Frimley Green
1 - 1 Full time
Staines Lammas
18:30
Mole Valley SCR
2 - 1 Full time
Knaphill
19:45
Worcester Park
1 - 3 Full time
South Park

Monday 19 April 2010

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
0 - 2 Full time
Epsom & Ewell

Reserve Division

18:30
Crescent Rovers
0 - 5 Full time
Warlingham

Saturday 17 April 2010

Premier Division

15:00
Bedfont
5 - 0 Full time
Dorking
15:00
Bookham
3 - 1 Full time
Ash United
15:00
Chessington & Hook
3 - 4 Full time
Chertsey Town
15:00
Cove
0 - 0 Full time
Banstead Athletic
15:00
Croydon F.C.
0 - 3 Full time
North Greenford Utd
15:00
Egham Town
3 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Epsom & Ewell
2 - 2 Full time
Badshot Lea
15:00
Guildford City
1 - 1 Full time
Molesey
15:00
Hanworth Villa
0 - 0 Full time
Colliers Wood Utd
15:00
Sandhurst Town
0 - 1 Full time
Horley Town
15:00
Wembley
0 - 1 Full time
Camberley Town

Division 1

15:00
CB Hounslow United
3 - 3 Full time
Chobham
15:00
Crescent Rovers
1 - 1 Full time
Bedfont Sports
15:00
Eversley
1 - 1 Full time
Warlingham
15:00
Farnham Town
3 - 0 Full time
Coulsdon United
15:00
Hartley Wintney
1 - 0 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Mole Valley SCR
2 - 0 Full time
Knaphill
Att. 87
Sheerwater
3 - 8 Full time
Staines Lammas
15:00
Westfield
1 - 3 Full time
South Park
15:00
Worcester Park
7 - 1 Full time
Frimley Green

Reserve Division

15:00
Bedfont Sports
4 - 0 Full time
Sheerwater
15:00
Bookham
1 - 4 Full time
Farnham Town
15:00
Farleigh Rovers
0 - 4 Full time
Worcester Park
15:00
Frimley Green
1 - 4 Full time
Mole Valley SCR
15:00
Knaphill
2 - 0 Full time
South Park
15:00
Staines Lammas
0 - 3 Full time
Hanworth Villa
15:00
Warlingham
2 - 1 Full time
Westfield

Thursday 15 April 2010

Premier Division

19:45
Bedfont
4 - 1 Full time
Horley Town
19:45
Bookham
1 - 4 Full time
Badshot Lea
19:45
Chessington & Hook
0 - 0 Full time
Ash United
19:45
Colliers Wood Utd
0 - 2 Full time
Wembley
19:45
Cove
0 - 4 Full time
Egham Town
19:45
Raynes Park Vale
1 - 6 Full time
North Greenford Utd

Division 1

18:30
Crescent Rovers
2 - 2 Full time
Mole Valley SCR
19:45
South Park
1 - 2 Full time
Warlingham
19:30
Westfield
2 - 6 Full time
Farnham Town

Reserve Division

19:45
Bedfont Sports
3 - 0 Full time
Frimley Green
18:30
Farleigh Rovers
1 - 2 Full time
Warlingham
18:30
Knaphill
0 - 1 Full time
Sheerwater
18:30
Mole Valley SCR
0 - 1 Full time
Crescent Rovers
18:30
Staines Lammas
3 - 3 Full time
CB Hounslow United
18:30
Worcester Park
3 - 1 Full time
Hanworth Villa

Wednesday 14 April 2010

Premier Division

19:45
Guildford City
2 - 1 Full time
Epsom & Ewell

Tuesday 13 April 2010

Premier Division

19:45
Badshot Lea
4 - 3 Full time
Cove
19:45
Bookham
0 - 2 Full time
Hanworth Villa
19:30
Camberley Town
1 - 1 Full time
Chessington & Hook
19:45
Colliers Wood Utd
0 - 1 Full time
Horley Town
19:45
Egham Town
4 - 1 Full time
Croydon F.C.
19:45
Hanworth Villa
1 - 4 Full time
Epsom & Ewell
19:45
Molesey
4 - 1 Full time
Raynes Park Vale
19:45
Sandhurst Town
0 - 3 Full time
Chertsey Town

Division 1

18:30
Chobham
1 - 3 Full time
Knaphill
19:45
Cobham
1 - 2 Full time
Sheerwater
18:30
Eversley
1 - 0 Full time
Farnham Town
19:45
South Park
0 - 3 Full time
Farleigh Rovers
Att. 61
Staines Lammas
1 - 2 Full time
Bedfont Sports
19:45
Warlingham
2 - 1 Full time
Croydon Municipal

Reserve Division

19:30
Westfield
1 - 1 Full time
Eversley

Monday 12 April 2010

Premier Division

19:45
Epsom & Ewell
0 - 0 Full time
Dorking
19:45
Guildford City
1 - 0 Full time
Ash United

Reserve Division

18:30
Crescent Rovers
0 - 2 Full time
South Park

Saturday 10 April 2010

Premier Division

15:00
Ash United
1 - 4 Full time
Egham Town
15:00
Badshot Lea
1 - 1 Full time
Croydon F.C.
15:00
Banstead Athletic
3 - 1 Full time
Sandhurst Town
15:00
Camberley Town
1 - 0 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Chertsey Town
3 - 1 Full time
Bookham
15:00
Colliers Wood Utd
0 - 0 Full time
Guildford City
15:00
Dorking
0 - 4 Full time
Hanworth Villa
15:00
Horley Town
1 - 0 Full time
Wembley
15:00
Molesey
2 - 0 Full time
Bedfont
15:00
North Greenford Utd
1 - 1 Full time
Chessington & Hook
15:00
Raynes Park Vale
2 - 2 Full time
Cove

Division 1

15:00
Bedfont Sports
0 - 3 Full time
Eversley
15:00
Coulsdon United
0 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Crescent Rovers
1 - 3 Full time
Sheerwater
15:00
Croydon Municipal
3 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Farleigh Rovers
3 - 2 Full time
Cobham
15:00
Farnham Town
2 - 1 Full time
Staines Lammas
Att. 17
Feltham
1 - 5 Full time
South Park
15:00
Knaphill
3 - 1 Full time
Chobham
15:00
Mole Valley SCR
3 - 2 Full time
Westfield
15:00
Worcester Park
5 - 1 Full time
Hartley Wintney

Reserve Division

15:00
CB Hounslow United
2 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Eversley
1 - 2 Full time
Warlingham
15:00
Hanworth Villa
3 - 0 Full time
Bookham
15:00
Mole Valley SCR
1 - 0 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Sheerwater
0 - 2 Full time
Westfield
15:00
South Park
2 - 1 Full time
Bedfont Sports
15:00
Staines Lammas
0 - 1 Full time
Farnham Town

Thursday 8 April 2010

Premier Division

19:30
Bedfont
0 - 0 Full time
Camberley Town
19:45
Bookham
0 - 5 Full time
Colliers Wood Utd
19:45
Chessington & Hook
0 - 0 Full time
Cove
19:45
Egham Town
3 - 1 Full time
Banstead Athletic
19:45
Wembley
1 - 1 Full time
Dorking

Division 1

18:15
Chobham
0 - 3 Full time
Eversley
19:45
Cobham
0 - 2 Full time
Bedfont Sports
18:15
Crescent Rovers
1 - 2 Full time
Warlingham

Reserve Division

19:45
Frimley Green
2 - 3 Full time
South Park
18:15
Worcester Park
2 - 2 Full time
Farleigh Rovers

Wednesday 7 April 2010

Premier Division

19:45
Molesey
0 - 0 Full time
Sandhurst Town
19:30
Raynes Park Vale
1 - 4 Full time
Badshot Lea

Division 1

19:45
Feltham
1 - 2 Full time
Westfield
18:15
Knaphill
3 - 0 Full time
Farnham Town

Tuesday 6 April 2010

Reserve Division

19:45
Bedfont Sports
1 - 1 Full time
Eversley
18:15
CB Hounslow United
1 - 2 Full time
Hanworth Villa
Att. 12
Staines Lammas
1 - 2 Full time
Sheerwater

Monday 5 April 2010

Premier Division

11:30
Ash United
3 - 0 Full time
Guildford City
11:30
Camberley Town
4 - 4 Full time
Cove
11:30
Chertsey Town
1 - 3 Full time
Egham Town
11:30
Colliers Wood Utd
0 - 1 Full time
Molesey
11:30
Dorking
2 - 7 Full time
Bookham
11:30
Horley Town
1 - 1 Full time
Chessington & Hook
11:30
North Greenford Utd
2 - 1 Full time
Hanworth Villa
11:30
Wembley
1 - 1 Full time
Bedfont

Division 1

Att. 117
Bedfont Sports
2 - 1 Full time
Feltham
11:30
Cobham
3 - 2 Full time
Westfield
11:30
Coulsdon United
1 - 7 Full time
Worcester Park
11:30
Eversley
2 - 1 Full time
Hartley Wintney
11:30
Farleigh Rovers
1 - 2 Full time
Warlingham
11:30
Farnham Town
2 - 0 Full time
Frimley Green
11:30
Sheerwater
3 - 2 Full time
Chobham
11:30
Staines Lammas
4 - 1 Full time
CB Hounslow United

Reserve Division

11:30
Crescent Rovers
2 - 2 Full time
Bookham
11:30
South Park
4 - 2 Full time
Mole Valley SCR
11:30
Worcester Park
1 - 0 Full time
Knaphill

Saturday 3 April 2010

Premier Division

15:00
Bookham
1 - 1 Full time
Wembley
15:00
Cove
0 - 3 Full time
North Greenford Utd
15:00
Croydon F.C.
1 - 1 Full time
Chertsey Town

Division 1

15:00
CB Hounslow United
P - P
Croydon Municipal
15:00
Chobham
P - P
Bedfont Sports
15:00
Crescent Rovers
0 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Eversley
2 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Farleigh Rovers
P - P
Mole Valley SCR
15:00
Hartley Wintney
4 - 2 Full time
Farnham Town
15:00
Sheerwater
1 - 1 Full time
Coulsdon United
15:00
Warlingham
P - P
South Park
15:00
Worcester Park
P - P
Cobham

Reserve Division

15:00
Eversley
P - P
Frimley Green
15:00
Farnham Town
1 - 5 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Knaphill
P - P
Bookham
15:00
Mole Valley SCR
P - P
Crescent Rovers
15:00
South Park
P - P
Warlingham
15:00
Staines Lammas
P - P
Worcester Park
15:00
Westfield
P - P
CB Hounslow United

Thursday 1 April 2010

Premier Division

19:30
Ash United
2 - 0 Full time
Bookham

Reserve Division

19:45
Farnham Town
2 - 0 Full time
Eversley
18:00
Staines Lammas
0 - 1 Full time
Bedfont Sports
18:00
Warlingham
3 - 1 Full time
Crescent Rovers

Latest news

FA message following Government Announcement 10 July 2020
General FA message following Government Announcement 10 July 2020

Matters looking more positive

Survey Request from the Football Supporters' Association
General Survey Request from the Football Supporters' Association

Opportuinity to have your say about football resuming in the NLS

Latest FA Advice, received 3 July 2020
General Latest FA Advice, received 3 July 2020

Still no hint when NLS football can recommence

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe