Confirm your age. Are you 18 or over?

Wednesday 30 November 2016

- 2nd Round

19:45
Epsom Athletic
P - P
Bagshot
19:45
Guildford City
P - P
Horley Town
19:45
Metropolitan Police Res
P - P
Cobham

Tuesday 29 November 2016

Premier Division

19:30
Hartley Wintney
2 - 0 Full time
Hanworth Villa
19:45
Windsor
3 - 0 Full time
Spelthorne Sports

- 2nd Round

19:30
Badshot Lea
P - P
Farnham Town
19:45
Banstead Athletic
5 - 2 Full time
Old Wilsonians
19:45
Chertsey Town
2 - 1 Full time
Abbey Rangers
19:30
Nottsborough
7 - 2 Full time
Eversley & California
19:30
Staines Lammas
1 - 1 Full time
Knaphill Reserves
Staines Lammas win 5 - 4 on penalties.
19:45
Worcester Park
3 - 1 Full time
Redhill

Monday 28 November 2016

- 2nd Round

19:45
Sutton Common Rovers
5 - 1 Full time
Camberley Town

Saturday 26 November 2016

Division 1

15:00
AC London
1 - 0 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Ash United
1 - 2 Full time
South Park Reserves
15:00
Bagshot
5 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Balham
2 - 2 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Cove
0 - 2 Full time
Staines Lammas
15:00
Epsom Athletic
0 - 2 Full time
Cobham
15:00
Frimley Green
0 - 2 Full time
Banstead Athletic
15:00
Redhill
2 - 0 Full time
Dorking
15:00
Worcester Park
3 - 2 Full time
Sheerwater

Premier Division

15:00
Bedfont Sports
2 - 2 Full time
Chertsey Town
15:00
CB Hounslow United
1 - 5 Full time
Westfield
15:00
Epsom & Ewell
2 - 2 Full time
AFC Hayes
15:00
Farnham Town
1 - 0 Full time
Badshot Lea
19:30
Hanworth Villa
0 - 1 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Hartley Wintney
1 - 0 Full time
Guildford City
15:00
Horley Town
2 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Knaphill
2 - 5 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Raynes Park Vale
0 - 1 Full time
Abbey Rangers
15:00
Walton & Hersham
2 - 1 Full time
North Greenford United
15:00
Windsor
0 - 1 Full time
Colliers Wood United

Wednesday 23 November 2016

Division 1

19:45
AC London
1 - 2 Full time
Balham

Premier Division

19:45
Guildford City
0 - 4 Full time
Colliers Wood United

- 2nd Round

19:45
Staines Lammas
1 - 4 Full time
Broadfields United

Tuesday 22 November 2016

Premier Division

19:30
Badshot Lea
3 - 2 Full time
Spelthorne Sports
Att. 31
CB Hounslow United
2 - 2 Full time
AFC Hayes
19:30
Westfield
P - P
Horley Town

- 3rd Round

19:30
Eversley & California
P - P
Ash United
19:45
Farnham Town
0 - 4 Full time
Camberley Town

- 2nd Round

19:45
Walton & Hersham
3 - 0 Full time
Croydon

Monday 21 November 2016

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
P - P
North Greenford United

- 1st Round

19:45
Guildford City
P - P
Knaphill

- 2nd Round

19:45
Sutton Common Rovers
2 - 1 Full time
Bedfont Sports
1-1 90mins, 2-1 AET

Saturday 19 November 2016

Premier Division

Att. 30
AFC Hayes
2 - 3 Full time
Hartley Wintney
14:00
Bedfont & Feltham
1 - 4 Full time
Walton & Hersham
15:00
Camberley Town
1 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Chertsey Town
1 - 3 Full time
Windsor
15:00
Colliers Wood United
2 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
Epsom & Ewell
5 - 1 Full time
Bedfont Sports
15:00
Guildford City
3 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
North Greenford United
1 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Spelthorne Sports
0 - 3 Full time
Horley Town
15:00
Sutton Common Rovers
2 - 3 Full time
Farnham Town
15:00
Westfield
2 - 2 Full time
Abbey Rangers

Division 1

15:00
Ash United
3 - 0 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Banstead Athletic
10 - 1 Full time
Epsom Athletic
15:00
Chessington & Hook United
2 - 1 Full time
Staines Lammas
15:00
Cobham
0 - 3 Full time
Redhill
15:00
Dorking
0 - 2 Full time
Eversley & California
15:00
Frimley Green
2 - 3 Full time
Bagshot
15:00
Sheerwater
1 - 3 Full time
AC London
11:30
South Park Reserves
0 - 6 Full time
Balham
13:30
Worcester Park
8 - 1 Full time
Cove

- 2nd Round

13:30
Worcester Park
8 - 1 Full time
Cove

Wednesday 16 November 2016

Division 1

11:30
Epsom Athletic
0 - 3 Full time
Chessington & Hook United

Tuesday 15 November 2016

Premier Division

Att. 25
AFC Hayes
1 - 4 Full time
Bedfont & Feltham
19:45
Epsom & Ewell
2 - 0 Full time
Windsor
19:30
Hanworth Villa
2 - 1 Full time
Camberley Town
19:45
Horley Town
4 - 1 Full time
Guildford City
19:45
North Greenford United
3 - 2 Full time
Badshot Lea

Division 1

15:00
Redhill
3 - 0 Full time
Balham

- 2nd Round

19:45
Ashford Town (Middx)
0 - 1 Full time
Knaphill
19:30
Hartley Wintney
1 - 2 Full time
Melksham Town
19:45
Walton & Hersham
2 - 2 Full time
Glebe
Glebe win 1 - 3 on penalties.

- 3rd Round

19:45
Banstead Athletic
4 - 4 Full time
Westfield
3-4 on pens
Westfield win 3 - 4 on penalties.

- 1st Round

19:45
Lingfield
3 - 3 Full time
Eversley & California
Eversley & California win 9 - 10 on penalties.

Sunday 13 November 2016

- 2nd Round

15:00
Epsom & Ewell
2 - 3 Full time
Abbey Rangers
15:00
Sutton Common Rovers
2 - 1 Full time
Sporting Club Thamesmead

Saturday 12 November 2016

Division 1

15:00
AC London
P - P
South Park Reserves
15:00
Bagshot
P - P
Banstead Athletic
15:00
Balham
P - P
Chessington & Hook United
15:00
Cove
P - P
Ash United
15:00
Epsom Athletic
0 - 3 Full time
Frimley Green
15:00
Eversley & California
P - P
Cobham
14:00
Farleigh Rovers
0 - 9 Full time
Worcester Park
15:00
Redhill
5 - 1 Full time
Sheerwater
14:00
Staines Lammas
2 - 1 Full time
Dorking

Premier Division

19:45
AFC Hayes
P - P
Colliers Wood United
15:00
Badshot Lea
P - P
Spelthorne Sports
15:00
Chertsey Town
3 - 3 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Farnham Town
P - P
Guildford City
15:00
Horley Town
4 - 1 Full time
North Greenford United
15:00
Raynes Park Vale
1 - 3 Full time
Westfield
15:00
Windsor
0 - 5 Full time
Hanworth Villa

- 2nd Round

15:00
Bedfont Sports
2 - 0 Full time
Haywards Heath Town
15:00
Camberley Town
0 - 4 Full time
Southall
15:00
Hartley Wintney
P - P
Melksham Town
15:00
Highworth Town
1 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Walton & Hersham
P - P
Glebe

Wednesday 9 November 2016

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
2 - 2 Full time
Horley Town

- 2nd Round

19:45
Bedfont Sports
2 - 3 Full time
Wealdstone

Tuesday 8 November 2016

Premier Division

15:00
Camberley Town
0 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Epsom & Ewell
2 - 1 Full time
Sutton Common Rovers

- 2nd Round

19:30
Ash United
2 - 4 Full time
Farnham Town
19:45
Ashford Town (Middlesex)
2 - 1 Full time
CB Hounslow United
19:45
Bedfont & Feltham
0 - 4 Full time
Hanworth Villa
19:45
Godalming Town
1 - 4 Full time
Chertsey Town
19:45
Hampton & Richmond Borough
5 - 0 Full time
AFC Hayes
19:45
Horsley
3 - 2 Full time
Cobham

Monday 7 November 2016

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
3 - 3 Full time
Knaphill

- 2nd Round (QF)

19:45
Binfield
4 - 2 Full time
Windsor

- 1st Round

19:45
Redhill
2 - 4 Full time
Raynes Park Vale

Saturday 5 November 2016

Premier Division

Att. 39
AFC Hayes
1 - 3 Full time
Camberley Town
15:00
Badshot Lea
2 - 4 Full time
CB Hounslow United
15:00
Bedfont & Feltham
1 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Colliers Wood United
1 - 2 Full time
Abbey Rangers
15:00
Guildford City
0 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Hanworth Villa
3 - 0 Full time
Chertsey Town
15:00
Hartley Wintney
7 - 0 Full time
North Greenford United
15:00
Horley Town
2 - 1 Full time
Bedfont Sports
15:00
Knaphill
2 - 1 Full time
Walton & Hersham
15:00
Spelthorne Sports
2 - 2 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Windsor
1 - 3 Full time
Westfield

Division 1

15:00
Banstead Athletic
3 - 2 Full time
Staines Lammas
15:00
Cobham
1 - 2 Full time
Bagshot
15:00
Dorking
1 - 7 Full time
Balham
15:00
Eversley & California
3 - 0 Full time
Ash United
14:00
Farleigh Rovers
2 - 2 Full time
South Park Reserves
15:00
Frimley Green
P - P
AC London
15:00
Redhill
4 - 0 Full time
Epsom Athletic
14:00
Sheerwater
4 - 1 Full time
Cove
14:00
Worcester Park
4 - 0 Full time
Chessington & Hook United

Wednesday 2 November 2016

- 3rd Round

19:45
Guildford City
2 - 1 Full time
Balham

- 1st Round Replay

19:45
Highworth Town
2 - 1 Full time
AC London

- 1st Round

19:45
Horley Town
1 - 1 Full time
Dorking
Horley Town win 11 - 10 on penalties.

Tuesday 1 November 2016

- 3rd Round

19:30
Ash United
0 - 2 Full time
Windsor
19:45
Horley Town
2 - 0 Full time
Chessington & Hook
19:45
Raynes Park Vale
2 - 1 Full time
Hartley Wintney

- 2nd Round

19:45
Bagshot
0 - 2 Full time
Camberley Town
19:45
Walton & Hersham
5 - 1 Full time
Eversley & California
19:30
Westfield
8 - 4 Full time
Redhill
4-4 90mins, 8-4 AET

Latest news

Latest FA Advice, received 3 July 2020
General Latest FA Advice, received 3 July 2020

Still no hint when NLS football can recommence

FA Competitions Delayed
General FA Competitions Delayed

Message from the FA

No County Cups in Hampshire for the time being
General No County Cups in Hampshire for the time being

Message from Hants FA

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe