Tuesday 28 February 2017

Division 1

19:45
AC London
vs
Banstead Athletic

Premier Division

19:45
Chertsey Town
P - P
Sutton Common Rovers
19:30
Knaphill
2 - 2 Full time
Bedfont Sports
19:45
Walton & Hersham
2 - 0 Full time
Raynes Park Vale
19:30
Westfield
P - P
Horley Town

- 1st Round

19:45
AC London
P - P
Banstead Athletic

- 3rd Round (Quarter Final)

19:45
Camberley Town
4 - 2 Full time
Farnham Town

- 4th Round (QF)

19:45
Chertsey Town
0 - 3 Full time
Dorking Wanderers

- 2nd Round

19:45
Rayners Lane
P - P
Spelthorne Sports

Monday 27 February 2017

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
P - P
North Greenford United
19:45
Sutton Common Rovers
1 - 2 Full time
Hanworth Villa

Saturday 25 February 2017

Premier Division

Att. 45
AFC Hayes
2 - 2 Full time
Horley Town
15:00
Badshot Lea
1 - 2 Full time
Abbey Rangers
15:00
Bedfont & Feltham
0 - 4 Full time
Farnham Town
15:00
Bedfont Sports
P - P
Camberley Town
15:00
Colliers Wood United
0 - 4 Full time
Walton & Hersham
15:00
Hanworth Villa
0 - 0 Full time
Raynes Park Vale
15:00
North Greenford United
0 - 1 Full time
Hartley Wintney
15:00
Spelthorne Sports
2 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Sutton Common Rovers
4 - 0 Full time
Knaphill
15:00
Westfield
2 - 0 Full time
Guildford City
15:00
Windsor
2 - 2 Full time
CB Hounslow United

Division 1

15:00
Bagshot
3 - 0 Full time
Cove
15:00
Banstead Athletic
4 - 0 Full time
Dorking
15:00
Chessington & Hook United
3 - 1 Full time
South Park Reserves
15:00
Cobham
0 - 2 Full time
Eversley & California
15:00
Farleigh Rovers
0 - 4 Full time
AC London
15:00
Redhill
2 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Sheerwater
5 - 1 Full time
Epsom Athletic
15:00
Staines Lammas
2 - 1 Full time
Ash United
15:00
Worcester Park
2 - 4 Full time
Balham

Thursday 23 February 2017

- 3rd Round

19:45
Bedfont & Feltham
4 - 1 Full time
Staines Town

Wednesday 22 February 2017

- 4th Round

19:45
Guildford City
1 - 2 Full time
Raynes Park Vale

Tuesday 21 February 2017

Premier Division

19:45
Camberley Town
2 - 6 Full time
Westfield
19:45
Horley Town
1 - 2 Full time
Farnham Town
19:45
Horley Town
P - P
Knaphill

Division 1

19:45
Frimley Green
2 - 2 Full time
Ash United

- 3rd Round (Quarter Final)

19:45
British Army
3 - 1 Full time
Chertsey Town

- Semi Final

19:45
Hampton & Richmond Borough
2 - 1 Full time
Hanworth Villa

- 4th Round (QF)

19:45
Woking
3 - 1 Full time
Knaphill

Monday 20 February 2017

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
0 - 1 Full time
Epsom & Ewell
19:45
Sutton Common Rovers
P - P
Hanworth Villa

Saturday 18 February 2017

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 1 Full time
Hanworth Villa
15:00
CB Hounslow United
0 - 2 Full time
Hartley Wintney
15:00
Camberley Town
3 - 3 Full time
Colliers Wood United
15:00
Epsom & Ewell
2 - 1 Full time
Westfield
Att. 41
Farnham Town
4 - 1 Full time
AFC Hayes
15:00
Guildford City
2 - 0 Full time
Bedfont Sports
15:00
North Greenford United
2 - 0 Full time
Horley Town
15:00
Raynes Park Vale
0 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
Spelthorne Sports
0 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Walton & Hersham
2 - 0 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Windsor
1 - 2 Full time
Chertsey Town

Division 1

15:00
Ash United
1 - 8 Full time
Worcester Park
15:00
Balham
3 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Banstead Athletic
1 - 1 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Cove
5 - 5 Full time
AC London
15:00
Dorking
2 - 0 Full time
Cobham
15:00
Epsom Athletic
P - P
Redhill
15:00
Eversley & California
2 - 1 Full time
Staines Lammas
15:00
Frimley Green
6 - 1 Full time
Farleigh Rovers

Wednesday 15 February 2017

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
2 - 4 Full time
Sutton Common Rovers

- 4th Round (QF)

19:45
Guildford City
2 - 1 Full time
Raynes Park Vale

Tuesday 14 February 2017

Premier Division

19:45
CB Hounslow United
0 - 2 Full time
Epsom & Ewell
Att. 60
Walton & Hersham
1 - 1 Full time
AFC Hayes

Division 1

19:30
Worcester Park
vs
Bagshot

- 2nd Round

19:45
Hanwell Town
2 - 4 Full time
Bedfont & Feltham
19:45
North Greenford United
3 - 6 Full time
Ashford Town (Middx)

- 3rd Round (Quarter Final)

19:30
Hartley Wintney
3 - 0 Full time
Knaphill

- 2nd Round (QF)

19:30
Knaphill
P - P
Windsor

- 4th Round

19:30
Westfield
4 - 1 Full time
Camberley Town

- 3rd Round (QF)

19:45
Worcester Park
2 - 1 Full time
Bagshot

Monday 13 February 2017

- 2nd Round (QF)

19:30
Balham
4 - 0 Full time
Raynes Park Vale

Saturday 11 February 2017

Division 1

15:00
AC London
P - P
Frimley Green
15:00
Bagshot
7 - 2 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Cove
P - P
Cobham
15:00
Epsom Athletic
P - P
Balham
15:00
Eversley & California
2 - 2 Full time
Chessington & Hook United
14:00
Sheerwater
3 - 1 Full time
Dorking
15:00
South Park Reserves
P - P
Ash United
14:00
Worcester Park
2 - 1 Full time
Staines Lammas

Premier Division

15:00
AFC Hayes
P - P
Spelthorne Sports
15:00
Badshot Lea
4 - 3 Full time
Walton & Hersham
15:00
Bedfont & Feltham
4 - 2 Full time
Horley Town
15:00
Chertsey Town
0 - 3 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Colliers Wood United
0 - 2 Full time
Windsor
15:00
Farnham Town
2 - 3 Full time
Abbey Rangers
15:00
Hanworth Villa
2 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Hartley Wintney
6 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Knaphill
1 - 2 Full time
CB Hounslow United
15:00
North Greenford United
P - P
Camberley Town
15:00
Sutton Common Rovers
0 - 1 Full time
Bedfont Sports

Wednesday 8 February 2017

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
3 - 0 Full time
Farnham Town

Tuesday 7 February 2017

Premier Division

19:30
Badshot Lea
2 - 5 Full time
Hanworth Villa
19:45
Bedfont Sports
P - P
Epsom & Ewell
19:45
Camberley Town
2 - 0 Full time
Knaphill
19:45
Chertsey Town
1 - 2 Full time
Walton & Hersham
19:45
Raynes Park Vale
P - P
CB Hounslow United
19:45
Spelthorne Sports
2 - 3 Full time
North Greenford United
19:30
Westfield
P - P
Horley Town

Division 1

19:45
Bagshot
P - P
Cobham

- 4th Round (QF)

19:30
Hartley Wintney
3 - 1 Full time
AFC Totton

Monday 6 February 2017

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
P - P
Bedfont & Feltham

- 3rd Round

19:45
Dorking Wanderers
1 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
Dorking Wanderers win 8 - 7 on penalties.

Saturday 4 February 2017

Division 1

15:00
AC London
P - P
Redhill
15:00
Ash United
P - P
Eversley & California
15:00
Balham
2 - 1 Full time
Cobham
15:00
Chessington & Hook United
P - P
South Park Reserves
15:00
Cove
P - P
Sheerwater
15:00
Dorking
P - P
Bagshot
14:00
Farleigh Rovers
2 - 11 Full time
Banstead Athletic
15:00
Frimley Green
0 - 2 Full time
Worcester Park
15:00
Staines Lammas
5 - 2 Full time
Epsom Athletic

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
2 - 2 Full time
Hartley Wintney
15:00
CB Hounslow United
0 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Epsom & Ewell
4 - 2 Full time
Badshot Lea
Att. 54
Guildford City
2 - 0 Full time
AFC Hayes
15:00
Horley Town
P - P
Farnham Town
15:00
Knaphill
P - P
Colliers Wood United
15:00
Raynes Park Vale
P - P
Bedfont Sports
15:00
Spelthorne Sports
4 - 0 Full time
Camberley Town
15:00
Walton & Hersham
P - P
Hanworth Villa
15:00
Westfield
P - P
North Greenford United
15:00
Windsor
P - P
Bedfont & Feltham

Thursday 2 February 2017

- 2nd Round (QF)

19:45
Abbey Rangers
P - P
Horley Town

Wednesday 1 February 2017

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
1 - 1 Full time
Westfield

Latest news

FA message following Government Announcement 10 July 2020
General FA message following Government Announcement 10 July 2020

Matters looking more positive

Survey Request from the Football Supporters' Association
General Survey Request from the Football Supporters' Association

Opportuinity to have your say about football resuming in the NLS

Latest FA Advice, received 3 July 2020
General Latest FA Advice, received 3 July 2020

Still no hint when NLS football can recommence

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe