Tuesday 3 August 2021

Premier Division South

19:45
Redhill
vs
Colliers Wood United
19:45
Walton & Hersham
vs
Banstead Athletic

Premier Division North

19:45
Spelthorne Sports
vs
Southall

Saturday 7 August 2021

Division One

15:00
AFC Aldermaston
vs
British Airways
15:00
Bagshot
vs
AFC Hayes
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Woodley United
15:00
Chalvey Sports
vs
Hilltop
15:00
Cove
vs
Berks County
15:00
Eversley & California
vs
London Samurai Rovers
15:00
Hillingdon Borough
vs
Langley
15:00
London Lions
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Sandhurst Town
vs
Enfield Borough
15:00
Wallingford Town
vs
Rayners Lane

Tuesday 10 August 2021

Division One

19:30
AFC Hayes
vs
London Lions
19:45
Chalvey Sports
vs
AFC Aldermaston
19:45
Enfield Borough
vs
Hilltop
19:30
Eversley & California
vs
Wallingford Town
19:45
FC Deportivo Galicia
vs
Cove
19:45
Langley
P - P
Bedfont & Feltham
19:45
Rayners Lane
vs
Hillingdon Borough
19:45
Woodley United
vs
Bagshot

Premier Division North

19:45
Abbey Rangers
vs
CB Hounslow United
19:45
Ascot United
vs
Burnham
19:45
Hanworth Villa
vs
Virginia Water
19:45
Holyport
vs
Egham Town
19:30
North Greenford United
vs
Southall
19:45
Spelthorne Sports
vs
Edgware Town
19:45
Wembley
vs
St. Panteleimon
19:45
Windsor
vs
Reading City
19:45
Wokingham & Emmbrook
vs
Tadley Calleva

Premier Division South

19:30
Banstead Athletic
vs
Raynes Park Vale
19:45
Camberley Town
vs
Sheerwater
19:45
Farnham Town
vs
Guildford City
19:45
Fleet Town
vs
Badshot Lea
19:45
Frimley Green
vs
Cobham
19:30
Horley Town
vs
AFC Croydon Athletic
19:45
Knaphill
vs
Molesey

Wednesday 11 August 2021

Premier Division South

19:45
Balham
vs
Beckenham Town

Division One

19:45
British Airways
vs
Sandhurst Town
19:45
Kensington & Ealing Boro
vs
London Samurai Rovers

Saturday 14 August 2021

Premier Division South

15:00
AFC Croydon Athletic
vs
Guildford City
15:00
Cobham
vs
Jersey Bulls
15:00
Farnham Town
vs
Beckenham Town
15:00
Fleet Town
vs
Colliers Wood United
15:00
Frimley Green
vs
Banstead Athletic
15:00
Knaphill
vs
Balham
15:00
Molesey
vs
Badshot Lea
15:00
Raynes Park Vale
vs
Camberley Town
15:00
Redhill
vs
Walton & Hersham
15:00
Sheerwater
vs
Horley Town

Division One

15:00
AFC Hayes
vs
AFC Aldermaston
15:00
Bagshot
vs
Berks County
15:00
British Airways
vs
Enfield Borough
15:00
Hilltop
vs
Bedfont & Feltham
15:00
London Lions
vs
Eversley & California
15:00
London Samurai Rovers
vs
Hillingdon Borough
15:00
Rayners Lane
vs
Langley
15:00
Sandhurst Town
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Wallingford Town
vs
Kensington & Ealing Boro
15:00
Woodley United
vs
Chalvey Sports

Premier Division North

15:00
Burnham
vs
Hanworth Villa
15:00
CB Hounslow United
vs
Wokingham & Emmbrook
15:00
Edgware Town
vs
Virginia Water
15:00
Holyport
vs
North Greenford United
15:00
Southall
vs
Ascot United
15:00
Spelthorne Sports
vs
Egham Town
15:00
Spelthorne Sports
vs
Reading City
15:00
Tadley Calleva
vs
Abbey Rangers
15:00
Windsor
vs
Wembley

Tuesday 17 August 2021

Premier Division South

19:45
AFC Croydon Athletic
vs
Redhill
19:45
Badshot Lea
vs
Camberley Town
19:30
Banstead Athletic
vs
Balham
19:45
Cobham
vs
Knaphill
19:30
Horley Town
vs
Colliers Wood United
19:45
Raynes Park Vale
vs
Molesey
19:45
Sheerwater
vs
Frimley Green

Premier Division North

19:45
Abbey Rangers
vs
Wokingham & Emmbrook
19:45
Burnham
vs
Egham Town
19:45
CB Hounslow United
vs
Windsor
19:45
Hanworth Villa
vs
Edgware Town
19:45
Reading City
vs
Holyport
19:45
Southall
vs
Wembley
19:45
Tadley Calleva
vs
Ascot United
19:45
Virginia Water
vs
Spelthorne Sports

Division One

19:45
Bagshot
vs
Eversley & California
19:45
Bedfont & Feltham
vs
Chalvey Sports
19:45
Berks County
vs
AFC Hayes
19:45
Cove
vs
Sandhurst Town
19:45
Enfield Borough
vs
Hillingdon Borough
19:45
FC Deportivo Galicia
vs
British Airways
19:45
Hilltop
vs
London Samurai Rovers

Wednesday 18 August 2021

Division One

19:45
Kensington & Ealing Boro
vs
Rayners Lane

Premier Division North

19:45
St. Panteleimon
vs
North Greenford United

Saturday 21 August 2021

Division One

15:00
AFC Aldermaston
vs
London Lions
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Sandhurst Town
15:00
Berks County
vs
Rayners Lane
15:00
Chalvey Sports
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Enfield Borough
vs
Wallingford Town
15:00
Eversley & California
vs
Kensington & Ealing Boro
15:00
Hillingdon Borough
vs
Bagshot
15:00
Langley
vs
AFC Hayes
15:00
London Samurai Rovers
vs
Cove
15:00
Woodley United
vs
Hilltop

Saturday 28 August 2021

Division One

15:00
AFC Aldermaston
vs
London Samurai Rovers
15:00
Berks County
vs
Enfield Borough
15:00
British Airways
vs
London Lions
15:00
Chalvey Sports
vs
Sandhurst Town
15:00
Cove
vs
Hillingdon Borough
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Hilltop
vs
Eversley & California
15:00
Kensington & Ealing Boro
vs
Bagshot
15:00
Rayners Lane
vs
Woodley United
15:00
Wallingford Town
vs
Langley

Premier Division South

15:00
AFC Croydon Athletic
vs
Sheerwater
15:00
Badshot Lea
vs
Banstead Athletic
15:00
Camberley Town
vs
Colliers Wood United
15:00
Cobham
vs
Farnham Town
15:00
Guildford City
vs
Walton & Hersham
15:00
Horley Town
vs
Fleet Town
15:00
Knaphill
vs
Beckenham Town
15:00
Molesey
vs
Balham
15:00
Raynes Park Vale
vs
Frimley Green
13:00
Redhill
vs
Jersey Bulls

Premier Division North

15:00
Ascot United
vs
Reading City
15:00
CB Hounslow United
vs
Egham Town
15:00
Edgware Town
vs
Abbey Rangers
15:00
Hanworth Villa
vs
Holyport
15:00
North Greenford United
vs
Windsor
15:00
Spelthorne Sports
vs
Tadley Calleva
15:00
St. Panteleimon
vs
Wokingham & Emmbrook
15:00
Virginia Water
vs
Southall
15:00
Wembley
vs
Burnham

Monday 30 August 2021

Premier Division North

11:30
Abbey Rangers
vs
Spelthorne Sports
11:30
Burnham
vs
CB Hounslow United
11:30
Egham Town
vs
Edgware Town
11:30
North Greenford United
vs
Wembley
11:30
Southall
vs
St. Panteleimon
11:30
Tadley Calleva
vs
Reading City
11:30
Windsor
vs
Virginia Water
11:30
Wokingham & Emmbrook
vs
Ascot United

Division One

11:30
Bagshot
vs
Cove
11:30
Bedfont & Feltham
vs
AFC Hayes
11:30
Enfield Borough
vs
Kensington & Ealing Boro
11:30
Eversley & California
vs
AFC Aldermaston
11:30
Hillingdon Borough
vs
Hilltop
11:30
Langley
vs
Chalvey Sports
11:30
London Lions
vs
Rayners Lane
11:30
London Samurai Rovers
vs
British Airways
11:30
Sandhurst Town
vs
Berks County
11:30
Wallingford Town
vs
Woodley United

Premier Division South

11:30
Balham
vs
AFC Croydon Athletic
11:30
Banstead Athletic
vs
Redhill
11:30
Beckenham Town
vs
Raynes Park Vale
11:30
Farnham Town
vs
Badshot Lea
11:30
Fleet Town
vs
Knaphill
11:30
Frimley Green
vs
Camberley Town
11:30
Sheerwater
vs
Guildford City

Tuesday 31 August 2021

Premier Division South

19:45
Walton & Hersham
vs
Cobham

Latest news

WOKINGHAM SEEKING NEW MANAGER
General WOKINGHAM SEEKING NEW MANAGER

Dan Bateman and Matt Eggleston stand down

PLAY-OFFS
General PLAY-OFFS

FA Guidance Received

New Managers at Egham Town
General New Managers at Egham Town

Jordan Berry and Greg Phillips Return

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe