Fixtures

Monday 20 September 2021

The Tony Ford Under-18 Division West

19:30
Godalming Town
vs
Colliers Wood United (West)

The Tony Ford Under-18 Division East

19:30
Metropolitan Police
vs
Redhill

Tuesday 21 September 2021

Premier Division South

19:45
Balham
vs
Beckenham Town
19:45
Molesey
vs
Fleet Town
19:45
Redhill
vs
Cobham

Premier Division North

19:45
Egham Town
vs
Ascot United
19:45
Wokingham & Emmbrook
vs
Tadley Calleva

The Tony Ford Under-18 Division West

19:30
Manorcroft United
vs
Merstham (West)

Berks & Bucks Senior Cup 21-22 - 1st Round

19:45
Ascot United
vs
Windsor

Wednesday 22 September 2021

The Tony Ford Under-18 Division East

19:30
Chessington & Hook United
vs
AFC Croydon Athletic
19:30
Croydon
vs
Sutton United

Division One

19:45
Kensington & Ealing Boro
vs
British Airways

The John Bennett Under-23 Division

20:30
Kew Park Rangers
vs
Camberley Town

The Tony Ford Under-18 Division West

19:30
Kingstonian
vs
Bedfont & Feltham

Thursday 23 September 2021

The Tony Ford Under-18 Division West

19:30
AFC Hayes
vs
Cranleigh Youth

The Tony Ford Under-18 Division East

19:30
Colliers Wood United (East)
vs
Balham

The John Bennett Under-23 Division

19:30
Lingfield
vs
Guildford City
19:30
Redhill
vs
Spelthorne Sports

Saturday 25 September 2021

Division One

15:00
Bagshot
vs
Chalvey Sports
15:00
Enfield Borough
vs
London Samurai Rovers
15:00
Langley
vs
Cove
15:00
London Lions
vs
Hillingdon Borough

Premier Division South

15:00
Balham
vs
Cobham
15:00
Banstead Athletic
vs
Knaphill
15:00
Fleet Town
vs
Camberley Town
15:00
Walton & Hersham
vs
Molesey

Premier Division North

15:00
Hanworth Villa
vs
Virginia Water
15:00
North Greenford United
vs
Reading City
15:00
Spelthorne Sports
vs
Edgware Town
15:00
St. Panteleimon
vs
Holyport

The Buildbase FA Vase 21-22 - 2nd Qualifying Round

15:00
AFC Hayes
vs
Risborough Rangers
15:00
Abbey Rangers
vs
Montpelier Villa
15:00
Abingdon United
vs
Berks County
15:00
Alfold
vs
Redhill
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Rayners Lane
15:00
Bishops Cleeve
vs
Wallingford Town
15:00
British Airways
vs
Desborough Town
15:00
Burnham
vs
Aylesbury Vale Dynamos
15:00
Colliers Wood United
vs
Punjab United
15:00
Croydon
vs
Horley Town
15:00
Egham Town
vs
Northampton On Chenecks
15:00
Eversley & California
vs
Oldland Abbotoians
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Tring Athletic
15:00
Farnham Town
vs
Bashley
15:00
Frimley Green
vs
AFC Aldermaston
15:00
Godalming Town
vs
Badshot Lea
15:00
Hassocks
vs
Beckenham Town
15:00
Haverhill Rovers
vs
London Lions
15:00
Hillingdon Borough
vs
Bugbrooke St Michaels
15:00
Hilltop
vs
Broadfields United
15:00
Holmesdale
vs
AFC Croydon Athletic
15:00
Jersey Bulls
vs
Crowborough Athletic
15:00
Milton United
vs
Woodley United
15:00
Raynes Park Vale
vs
Welling Town
15:00
Sandhurst Town
vs
Longlevens
15:00
Sheerwater
vs
Tytherton Rocks
15:00
Southall
vs
CB Hounslow United
15:00
Tadley Calleva
vs
Ascot United
15:00
Wellingborough Whitworth
vs
Windsor
15:00
Wembley
vs
Holmer Green
15:00
Wokingham & Emmbrook
vs
Hallen

Monday 27 September 2021

The Tony Ford Under-18 Division East

19:30
AFC Croydon Athletic
vs
Redhill

The Tony Ford Under-18 Division West

19:30
Bedfont & Feltham
vs
Colliers Wood United (West)
19:30
Manorcroft United
vs
Godalming Town

Tuesday 28 September 2021

Premier Division North

19:45
Ascot United
vs
Burnham

Premier Division South

19:30
Banstead Athletic
vs
Balham
19:45
Fleet Town
vs
Badshot Lea
19:30
Horley Town
vs
Jersey Bulls
15:00
Redhill
vs
Farnham Town
19:45
Sheerwater
vs
Molesey

Division One

19:45
Enfield Borough
vs
London Lions
19:45
Langley
vs
Hilltop

The John Bennett Under-23 Division

19:30
Molesey
vs
Camberley Town

Wednesday 29 September 2021

The Tony Ford Under-18 Division East

19:30
Chessington & Hook United
vs
Colliers Wood United (East)

The John Bennett Under-23 Division

19:30
Guildford City
vs
Chessington & Hook United
19:30
Spelthorne Sports
vs
Kew Park Rangers

The Tony Ford Under-18 Division West

19:30
Merstham (West)
vs
Cranleigh Youth

Thursday 30 September 2021

The Tony Ford Under-18 Division East

19:30
Balham
vs
Merstham (East)

The John Bennett Under-23 Division

19:30
Redhill
vs
Lingfield

Latest news

CCL Midweek Women's Challenge Cup
General CCL Midweek Women's Challenge Cup

Draw for opening two rounds

FA Cup
General FA Cup

Two through, three to replay

Sad News from Bedfont & Feltham
General Sad News from Bedfont & Feltham

Alan Hale RIP

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe