Thursday 30 September 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
19:30
Chessington & Hook United
5 - 1
Full time
Colliers Wood United (East)
Wednesday 29 September 2021
The John Bennett Under-23 Division
19:30
0 - 4
Full time
Chessington & Hook United
The Tony Ford Under-18 Division West
Tuesday 28 September 2021
Premier Division North
Division One
Premier Division South
Monday 27 September 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
The Tony Ford Under-18 Division West
19:30
2 - 5
Full time
Colliers Wood United (West)
Sunday 26 September 2021
- 2nd Qualifying Round
Saturday 25 September 2021
Division One
Premier Division South
Premier Division North
- 2nd Qualifying Round
Wallingford Town win 3 - 4 on penalties.
Bashley win 6 - 7 on penalties.
Badshot Lea win 4 - 5 on penalties.
London Lions win 4 - 5 on penalties.
Hillingdon Borough win 4 - 3 on penalties.
Holmer Green win 4 - 5 on penalties.
Wokingham & Emmbrook win 5 - 4 on penalties.
Friday 24 September 2021
- 2nd Qualifying Round
Rayners Lane win 6 - 7 on penalties.
Thursday 23 September 2021
The Tony Ford Under-18 Division West
The Tony Ford Under-18 Division East
19:30
Colliers Wood United (East)
2 - 8
Full time
The John Bennett Under-23 Division
Wednesday 22 September 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
19:30
Chessington & Hook United
5 - 2
Full time
The Tony Ford Under-18 Division West
Tuesday 21 September 2021
Premier Division South
The Tony Ford Under-18 Division West
Premier Division North
- 1st Qualifying Round
Langley win 9 - 8 on penalties.
Woodley United win 4 - 1 on penalties.
- Second Round Qualifying Reply
Monday 20 September 2021
The Tony Ford Under-18 Division West
19:30
2 - 2
Full time
Colliers Wood United (West)
The Tony Ford Under-18 Division East
Saturday 18 September 2021
Division One
Premier Division South
Premier Division North
- Second Round Qualifying
Friday 17 September 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
19:30
Chessington & Hook United
4 - 1
Full time
Premier Division North
Thursday 16 September 2021
The Tony Ford Under-18 Division West
Wednesday 15 September 2021
The John Bennett Under-23 Division
19:30
Chessington & Hook United
1 - 1
Full time
Tuesday 14 September 2021
Premier Division South
Division One
Premier Division North
- 2nd Round
- 1st Qualifying Round
Monday 13 September 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
The Tony Ford Under-18 Division West
Sunday 12 September 2021
- 1st Qualifying Round
Saturday 11 September 2021
Division One
Premier Division South
Premier Division North
- 1st Qualifying Round
FC Deportivo Galicia win 3 - 4 on penalties.
British Airways win 5 - 4 on penalties.
Long Crendon win 4 - 5 on penalties.
Egham Town win 11 - 10 on penalties.
15:00
Royal Wooton Bassett Town
1 - 0
Full time
15:00
3 - 0
Full time
Kensington & Ealing Borough
Friday 10 September 2021
- 1st Qualifying Round
Thursday 9 September 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
19:30
Colliers Wood United (East)
3 - 0
Full time
Wednesday 8 September 2021
The John Bennett Under-23 Division
19:30
Chessington & Hook United
5 - 1
Full time
The Tony Ford Under-18 Division West
19:30
2 - 6
Full time
Colliers Wood United (West)
- First Round Qualifying Replay
Tuesday 7 September 2021
Division One
Premier Division South
Premier Division North
- First Round Qualifying Replay
Monday 6 September 2021
The Tony Ford Under-18 Division West
Sunday 5 September 2021
- First Round Qualifying
Saturday 4 September 2021
Premier Division South
Division One
Premier Division North
- First Round Qualifying
Wednesday 1 September 2021
Premier Division South