Tuesday 30 November 2021
Division One
The John Bennett Under-23 Division
Premier Division North
- 1st Round
Lingfield win 1 - 4 on penalties.
Sandhurst Town win 3 - 4 on penalties.
- 2nd Round
CB Hounslow United win 6 - 7 on penalties.
Monday 29 November 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
- 1st Round
Saturday 27 November 2021
Premier Division South
Premier Division North
Division One
Thursday 25 November 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
19:30
3 - 3
Full time
Colliers Wood United (East)
The Tony Ford Under-18 Division West
19:30
Colliers Wood United (West)
11 - 0
Full time
The John Bennett Under-23 Division
- 1st Round
Wednesday 24 November 2021
The Tony Ford Under-18 Division West
- 2nd Round
- 1st Round
Tuesday 23 November 2021
- 2nd Round
Abbey Rangers win 2 - 5 on penalties.
Hilltop win 6 - 5 on penalties.
- 1st Round
Virgina Water win 5 - 4 on penalties.
Monday 22 November 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
Sunday 21 November 2021
- 2nd Round
Saturday 20 November 2021
Division One
Premier Division North
Premier Division South
- 2nd Round
15:00
5 - 1
Full time
United Services Portsmouth
Glebe win 5 - 3 on penalties.
Southall win 3 - 1 on penalties.
- 1st Round
Friday 19 November 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
Thursday 18 November 2021
The John Bennett Under-23 Division
19:30
Chessington & Hook United
3 - 1
Full time
- 1st Round
Wednesday 17 November 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
Premier Division South
- 1st Round
19:45
Kensington & Ealing Borough
P - P
- 2nd Round
Knaphill win 3 - 4 on penalties.
Tuesday 16 November 2021
Premier Division North
- 2nd Qualifying Round
- 1st Round
- 2nd Round
Monday 15 November 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
- Preliminary Round
Saturday 13 November 2021
Division One
Premier Division South
Premier Division North
Friday 12 November 2021
Premier Division North
Division One
The Tony Ford Under-18 Division East
19:30
5 - 0
Full time
Colliers Wood United (East)
Thursday 11 November 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
The Tony Ford Under-18 Division West
19:30
Colliers Wood United (West)
5 - 2
Full time
Wednesday 10 November 2021
Premier Division South
The John Bennett Under-23 Division
The Tony Ford Under-18 Division West
- 2nd Round
- Preliminary Round
Tuesday 9 November 2021
Division One
Premier Division South
Premier Division North
- Preliminary Round
Horley Town win 5 - 4 on penalties.
- 1st Round
- 2nd Qualifying Round
Monday 8 November 2021
The Tony Ford Under-18 Division West
The Tony Ford Under-18 Division East
Saturday 6 November 2021
Division One
Premier Division South
Premier Division North
Thursday 4 November 2021
The Tony Ford Under-18 Division West
19:30
Colliers Wood United (West)
7 - 0
Full time
The John Bennett Under-23 Division
19:30
3 - 3
Full time
Chessington & Hook United
Wednesday 3 November 2021
The Tony Ford Under-18 Division East
The Tony Ford Under-18 Division West
- 1st Round
Tuesday 2 November 2021
Division One
The John Bennett Under-23 Division
- 1st Round
19:30
0 - 7
Full time
Kent Football United Women
- 2nd Qualifying Round
Monday 1 November 2021
The Tony Ford Under-18 Division West
The Tony Ford Under-18 Division East
19:30
0 - 2
Full time
Colliers Wood United (East)