Cups

Group A

Group C

Group D

Group B

Quarter Final

Semi-Final

FINAL

Fri 9 Apr
3
Sandhurst Town*
1
Frimley Green*
AT BRACKNELL TOWN FC
Sat 10 Apr
0
Ascot United*
1
Fleet Town
Sat 10 Apr
3
Everesley & California*
0
Ash United*
Sat 17 Apr
3
Frimley Green*
2
Everesley & California*
Sat 17 Apr
1
Ascot United*
6
Sandhurst Town*
Sat 17 Apr
1
Ash United*
3
Fleet Town
Sat 24 Apr
1
Ash United*
2
Frimley Green*
Sat 24 Apr
1
Fleet Town
5
Sandhurst Town*
Sat 24 Apr
2
Everesley & California*
2
Ascot United*
Sat 1 May
4
Ascot United*
5
Ash United*
Sat 1 May
2
Frimley Green*
2
Fleet Town
Sat 1 May
P
Sandhurst Town*
P
Everesley & California*
Mon 3 May
1
Frimley Green*
3
Ascot United*
Mon 3 May
P
Fleet Town
P
Everesley & California*
Mon 3 May
9
Sandhurst Town*
0
Ash United*
Sat 10 Apr
0
Sheerwater*
3
Badshot Lea*
Sat 10 Apr
0
Farnham Town*
1
Godalming Town*
Sat 17 Apr
0
Farnham Town*
3
Sheerwater*
Sat 17 Apr
0
Guildford City*
1
Badshot Lea*
Sat 24 Apr
2
Guildford City*
1
Farnham Town*
Sat 24 Apr
1
Godalming Town*
2
Sheerwater*
AT WOKING F.C.
Sat 1 May
0
Godalming Town*
4
Guildford City*
Sat 1 May
3
Badshot Lea*
0
Farnham Town*
Mon 3 May
A
Badshot Lea*
A
Godalming Town*
Mon 3 May
3
Sheerwater*
2
Guildford City*
Sat 10 Apr
2
Abbey Rangers*
0
Redhill*
Sat 10 Apr
2
Cobham*
0
Tooting Bec*
Sat 10 Apr
0
Westside*
3
Raynes Park Vale*
Sat 17 Apr
1
Tooting Bec*
3
Redhill*
Sat 17 Apr
8
Abbey Rangers*
2
Westside*
Sat 17 Apr
0
Raynes Park Vale*
2
Cobham*
Sat 24 Apr
4
Redhill*
1
Westside*
Sat 24 Apr
1
Tooting Bec*
3
Raynes Park Vale*
Tue 27 Apr
1
Cobham*
3
Abbey Rangers*
Sat 1 May
5
Abbey Rangers*
1
Tooting Bec*
Sat 1 May
4
Raynes Park Vale*
2
Redhill*
Sat 1 May
0
Westside*
3
Cobham*
Mon 3 May
3
Raynes Park Vale*
4
Abbey Rangers*
AT ABBEY
Mon 3 May
2
Redhill*
3
Cobham*
Mon 3 May
3
Westside*
1
Tooting Bec*
Sat 10 Apr
0
AFC Hayes*
2
FC Deportivo Galicia*
Sat 10 Apr
2
CB Hounslow United*
4
Kensington & Ealing Boro*
Sat 10 Apr
2
Spelthorne Sports*
0
British Airways*
Sat 17 Apr
2
Kensington & Ealing Boro*
3
Spelthorne Sports*
at SPELTHORNE
Sat 17 Apr
3
FC Deportivo Galicia*
3
CB Hounslow United*
Sat 24 Apr
1
CB Hounslow United*
1
British Airways*
At Bedfont Sports
Sat 24 Apr
1
Kensington & Ealing Boro*
2
FC Deportivo Galicia*
at MCFA, Northolt
Sat 24 Apr
6
Spelthorne Sports*
0
AFC Hayes*
Sat 1 May
4
AFC Hayes*
0
CB Hounslow United*
Sat 1 May
2
FC Deportivo Galicia*
3
Spelthorne Sports*
Mon 3 May
0
AFC Hayes*
1
Kensington & Ealing Boro*
Mon 3 May
5
FC Deportivo Galicia*
4
British Airways*
Mon 3 May
P
Spelthorne Sports*
P
CB Hounslow United*
Thu 6 May
6
Sandhurst Town*
2
FC Deportivo Galicia*
Sat 8 May
1
Abbey Rangers*
1
Sheerwater*
Abbey Rangers win 5 - 3 on penalties.
Sat 8 May
3
Badshot Lea*
0
Fleet Town
Tue 11 May
2
Spelthorne Sports*
0
Cobham*
Sat 15 May
0
Badshot Lea*
3
Sandhurst Town*
Sat 15 May
1
Spelthorne Sports*
1
Abbey Rangers*
Spelthorne Sports win 4 - 2 on penalties.
Sat 22 May
Sandhurst Town*
Spelthorne Sports*
AT FARNHAM TOWN FC

*The Cherry Red Records Combined Counties Football League teams

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe