Cups

Extra-Preliminary Round

Extra-Preliminary Round Reply

Preliminary Round

1st Qualifying Round

1st Qualifying Round Reply

Fri 5 Aug
2
Ascot United*
1
Cribbs
Fri 5 Aug
4
Baffins Milton Rovers
1
Alton*
Sat 6 Aug
0
Abbery Rangers
3
Hanworth Villa
Sat 6 Aug
1
Alfold
4
Knaphill*
Sat 6 Aug
3
Ardley United
2
Wokingham & Emmbrook*
Sat 6 Aug
4
Badshot Lea*
0
Brockenhurst
Sat 6 Aug
0
Banstead Athletic*
1
Sheerwater*
At Sheerwater
Sat 6 Aug
3
Bearstead
3
Spelthorne Sports*
Sat 6 Aug
2
Bexhill United
3
North Greenford United*
Sat 6 Aug
1
Broadfields United*
2
Guildford City*
Sat 6 Aug
1
Burnham*
1
Easington Sports
Sat 6 Aug
4
Chichester City
0
Frimley Green*
Sat 6 Aug
2
Clevedon Town
1
Chalfont St Peter*
Sat 6 Aug
0
Cobham*
3
Tooting & Mitchham United
Sat 6 Aug
2
Deal Town
2
Egham Town*
Sat 6 Aug
0
Faversham Town
1
Colliers Wood United*
Sat 6 Aug
4
Flackwell Heath*
0
Keynsham Town
Sat 6 Aug
1
Fleet Town*
3
Newport IOW
Sat 6 Aug
3
Hearfield United
2
Lordswood
Sat 6 Aug
0
Highworth Town
2
Reading City*
Sat 6 Aug
0
Horley Town*
5
Sevenoaks Town
Sat 6 Aug
1
Oxhey Jets*
3
Phoenix Sports
Sat 6 Aug
2
Peacehaven & Telscombe
2
AFC Croydon Athletic*
Sat 6 Aug
2
Punjab United
1
Balham*
Sat 6 Aug
1
Raynes Park Vale*
1
Erith & Belvedere
Sat 6 Aug
0
Risborough Rangers
1
Holyport*
Sat 6 Aug
1
Royal Wootton Bassett Town
1
Windsor*
Sat 6 Aug
0
Southall
0
Redhill*
Sat 6 Aug
2
Tadley Calleva*
6
Wincanton Town
Sat 6 Aug
1
Virginia Water*
0
Hilltop*
Sun 7 Aug
2
Edgware & Kingsbury*
1
Hoddesdon Town
Sun 7 Aug
2
FC Romania
0
London Lions*
Sun 7 Aug
4
Stansfeld
1
Wembley*
At Glebe
Tue 9 Aug
2
Shaftesbury
2
Camberley Town*
Tue 9 Aug
0
Easington Sports
0
Burnham*
Easington Sports win 5 - 4 on penalties.
Tue 9 Aug
0
AFC Croydon Athletic*
3
Peacehaven & Telscombe
Tue 9 Aug
0
Egham Town*
1
Deal Town
Tue 9 Aug
2
Erith & Belvedere
3
Raynes Park Vale*
Tue 9 Aug
1
Redhill*
3
Southall
Tue 9 Aug
3
Spelthorne Sports*
1
Bearstead
Tue 9 Aug
0
Windsor*
2
Royal Wootton Bassett Town
Wed 17 Aug
2
Camberley Town*
1
Shaftesbury
Tue 23 Aug
2
Eastbourne Town
2
Virginia Water*
Eastbourne Town win 4 - 3 on penalties.
Tue 23 Aug
1
Edgware & Kingsbury*
0
AFC Dunstable
Tue 23 Aug
5
Hythe Town
4
Raynes Park Vale*
Wed 24 Aug
3
Wincanton Town
0
Camberley Town*
At Sherbourne Town
Sat 20 Aug
2
AFC Dunstable
2
Edgware & Kingsbury*
Sat 20 Aug
2
Midhurst & Easebourne
1
Hearfield United
Sat 20 Aug
2
North Greenford United*
1
Sheerwater*
Sat 20 Aug
3
Hamworthy United
2
Badshot Lea*
Sat 20 Aug
2
Chichester City
0
Knaphill*
Sat 20 Aug
3
Corinthian
0
Guildford City*
Sat 20 Aug
2
Crawley Down Gatwick
3
Spelthorne Sports*
Sat 20 Aug
0
Colliers Wood United*
2
Chatham Town
Sat 20 Aug
0
Flackwell Heath*
1
Slimbridge
Sat 20 Aug
2
Raynes Park Vale*
2
Hythe Town
Sat 20 Aug
2
Holyport*
1
Ascot United*
Sat 20 Aug
3
Royal Wootton Bassett Town
1
Reading City*
Sat 20 Aug
1
Virginia Water*
1
Eastbourne Town
Sat 20 Aug
1
Camberley Town*
1
Wincanton Town
Sat 3 Sep
1
Edgware & Kingsbury*
4
Grays Athletic
Sat 3 Sep
3
Folkestone Invicta
1
North Greenford United*
Sat 3 Sep
1
Fisher
1
Spelthorne Sports*
Sun 4 Sep
0
Holyport*
1
Binfield
Tue 6 Sep
0
Spelthorne Sports*
4
Fisher

*The Cherry Red Records Combined Counties Football League teams

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe