September

Tuesday 29 September 2020

Premier Division

19:45
Ascot United
0 - 4 Full time
Abbey Rangers
19:45
Badshot Lea
2 - 0 Full time
Knaphill
19:45
CB Hounslow United
P - P
Camberley Town
19:45
Cobham
0 - 2 Full time
Spelthorne Sports
19:30
Frimley Green
2 - 0 Full time
Sheerwater
19:45
Hanworth Villa
3 - 1 Full time
Egham Town
19:45
Molesey
3 - 1 Full time
Banstead Athletic
19:45
Raynes Park Vale
2 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Redhill
0 - 5 Full time
Sutton Common Rovers

Saturday 26 September 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
2 - 2 Full time
Banstead Athletic
15:00
Badshot Lea
3 - 2 Full time
Redhill
15:00
Camberley Town
1 - 3 Full time
Egham Town
15:00
Colliers Wood United
2 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Frimley Green
4 - 0 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Guildford City
1 - 4 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Hanworth Villa
3 - 0 Full time
Ascot United
15:00
Knaphill
2 - 2 Full time
CB Hounslow United
15:00
Molesey
0 - 4 Full time
Southall
15:00
Sutton Common Rovers
3 - 1 Full time
Cobham

Saturday 19 September 2020

Premier Division

15:00
Southall
0 - 1 Full time
Ascot United

Wednesday 16 September 2020

Premier Division

19:45
CB Hounslow United
5 - 0 Full time
Molesey

Tuesday 15 September 2020

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
4 - 1 Full time
Redhill
19:45
Ascot United
6 - 0 Full time
Frimley Green
19:45
Banstead Athletic
1 - 2 Full time
Guildford City
19:45
Cobham
1 - 1 Full time
Colliers Wood United
19:45
Egham Town
2 - 4 Full time
Knaphill
19:45
Raynes Park Vale
1 - 3 Full time
Sutton Common Rovers
19:45
Sheerwater
1 - 0 Full time
Camberley Town
19:45
Southall
1 - 4 Full time
Hanworth Villa
19:45
Spelthorne Sports
1 - 2 Full time
Badshot Lea

Saturday 12 September 2020

Premier Division

15:00
Ascot United
5 - 2 Full time
Colliers Wood United
15:00
Knaphill
5 - 1 Full time
Molesey
15:00
Redhill
0 - 2 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Sheerwater
0 - 0 Full time
Banstead Athletic

Wednesday 9 September 2020

Premier Division

19:45
CB Hounslow United
0 - 3 Full time
Southall
19:30
Colliers Wood United
2 - 4 Full time
Hanworth Villa
19:45
Guildford City
0 - 2 Full time
Abbey Rangers

Tuesday 8 September 2020

Premier Division

19:45
Badshot Lea
3 - 2 Full time
Sheerwater
19:45
Banstead Athletic
1 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
19:45
Camberley Town
1 - 0 Full time
Ascot United
19:45
Frimley Green
3 - 5 Full time
Cobham
19:45
Knaphill
1 - 0 Full time
Spelthorne Sports
19:45
Molesey
0 - 3 Full time
Egham Town
19:45
Redhill
P - P
Raynes Park Vale

Saturday 5 September 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Banstead Athletic
2 - 0 Full time
Badshot Lea
15:00
CB Hounslow United
1 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Cobham
0 - 4 Full time
Southall
15:00
Egham Town
0 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Hanworth Villa
1 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Molesey
1 - 7 Full time
Ascot United
15:00
Raynes Park Vale
2 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Sheerwater
P - P
Redhill
15:00
Spelthorne Sports
2 - 0 Full time
Frimley Green

Latest news

Last Week's Round-Up
General Last Week's Round-Up

by John Porter

OBSERVER CO-ORDINATOR ROLE VACANT
General OBSERVER CO-ORDINATOR ROLE VACANT

Applications should be sent to Martin Etheridge etheridgemartin@aol.com. by 29 October 2020

Last Week's Round-Up
General Last Week's Round-Up

From John Porter

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe