keskiviikko 30 marraskuu 2016

- 2nd Round

19:45
Epsom Athletic
P - P
Bagshot
19:45
Guildford City
P - P
Horley Town
19:45
Metropolitan Police Res
P - P
Cobham

tiistai 29 marraskuu 2016

Premier Division

19:30
Hartley Wintney
2 - 0 Full time
Hanworth Villa
19:45
Windsor
3 - 0 Full time
Spelthorne Sports

- 2nd Round

19:30
Badshot Lea
P - P
Farnham Town
19:45
Banstead Athletic
5 - 2 Full time
Old Wilsonians
19:45
Chertsey Town
2 - 1 Full time
Abbey Rangers
19:30
Nottsborough
7 - 2 Full time
Eversley & California
19:30
Staines Lammas
1 - 1 Full time
Knaphill Reserves
Staines Lammas win 5 - 4 on penalties.
19:45
Worcester Park
3 - 1 Full time
Redhill

maanantai 28 marraskuu 2016

- 2nd Round

19:45
Sutton Common Rovers
5 - 1 Full time
Camberley Town

lauantai 26 marraskuu 2016

Division 1

15:00
AC London
1 - 0 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Ash United
1 - 2 Full time
South Park Reserves
15:00
Bagshot
5 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Balham
2 - 2 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Cove
0 - 2 Full time
Staines Lammas
15:00
Epsom Athletic
0 - 2 Full time
Cobham
15:00
Frimley Green
0 - 2 Full time
Banstead Athletic
15:00
Redhill
2 - 0 Full time
Dorking
15:00
Worcester Park
3 - 2 Full time
Sheerwater

Premier Division

15:00
Bedfont Sports
2 - 2 Full time
Chertsey Town
15:00
CB Hounslow United
1 - 5 Full time
Westfield
15:00
Epsom & Ewell
2 - 2 Full time
AFC Hayes
15:00
Farnham Town
1 - 0 Full time
Badshot Lea
19:30
Hanworth Villa
0 - 1 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Hartley Wintney
1 - 0 Full time
Guildford City
15:00
Horley Town
2 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Knaphill
2 - 5 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Raynes Park Vale
0 - 1 Full time
Abbey Rangers
15:00
Walton & Hersham
2 - 1 Full time
North Greenford United
15:00
Windsor
0 - 1 Full time
Colliers Wood United

keskiviikko 23 marraskuu 2016

Division 1

19:45
AC London
1 - 2 Full time
Balham

Premier Division

19:45
Guildford City
0 - 4 Full time
Colliers Wood United

- 2nd Round

19:45
Staines Lammas
1 - 4 Full time
Broadfields United

tiistai 22 marraskuu 2016

Premier Division

19:30
Badshot Lea
3 - 2 Full time
Spelthorne Sports
Att. 31
CB Hounslow United
2 - 2 Full time
AFC Hayes
19:30
Westfield
P - P
Horley Town

- 3rd Round

19:30
Eversley & California
P - P
Ash United
19:45
Farnham Town
0 - 4 Full time
Camberley Town

- 2nd Round

19:45
Walton & Hersham
3 - 0 Full time
Croydon

maanantai 21 marraskuu 2016

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
P - P
North Greenford United

- 1st Round

19:45
Guildford City
P - P
Knaphill

- 2nd Round

19:45
Sutton Common Rovers
2 - 1 Full time
Bedfont Sports
1-1 90mins, 2-1 AET

lauantai 19 marraskuu 2016

Premier Division

Att. 30
AFC Hayes
2 - 3 Full time
Hartley Wintney
14:00
Bedfont & Feltham
1 - 4 Full time
Walton & Hersham
15:00
Camberley Town
1 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Chertsey Town
1 - 3 Full time
Windsor
15:00
Colliers Wood United
2 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
Epsom & Ewell
5 - 1 Full time
Bedfont Sports
15:00
Guildford City
3 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
North Greenford United
1 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Spelthorne Sports
0 - 3 Full time
Horley Town
15:00
Sutton Common Rovers
2 - 3 Full time
Farnham Town
15:00
Westfield
2 - 2 Full time
Abbey Rangers

Division 1

15:00
Ash United
3 - 0 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Banstead Athletic
10 - 1 Full time
Epsom Athletic
15:00
Chessington & Hook United
2 - 1 Full time
Staines Lammas
15:00
Cobham
0 - 3 Full time
Redhill
15:00
Dorking
0 - 2 Full time
Eversley & California
15:00
Frimley Green
2 - 3 Full time
Bagshot
15:00
Sheerwater
1 - 3 Full time
AC London
11:30
South Park Reserves
0 - 6 Full time
Balham
13:30
Worcester Park
8 - 1 Full time
Cove

- 2nd Round

13:30
Worcester Park
8 - 1 Full time
Cove

keskiviikko 16 marraskuu 2016

Division 1

11:30
Epsom Athletic
0 - 3 Full time
Chessington & Hook United

tiistai 15 marraskuu 2016

Premier Division

Att. 25
AFC Hayes
1 - 4 Full time
Bedfont & Feltham
19:45
Epsom & Ewell
2 - 0 Full time
Windsor
19:30
Hanworth Villa
2 - 1 Full time
Camberley Town
19:45
Horley Town
4 - 1 Full time
Guildford City
19:45
North Greenford United
3 - 2 Full time
Badshot Lea

Division 1

15:00
Redhill
3 - 0 Full time
Balham

- 2nd Round

19:45
Ashford Town (Middx)
0 - 1 Full time
Knaphill
19:30
Hartley Wintney
1 - 2 Full time
Melksham Town
19:45
Walton & Hersham
2 - 2 Full time
Glebe
Glebe win 1 - 3 on penalties.

- 3rd Round

19:45
Banstead Athletic
4 - 4 Full time
Westfield
3-4 on pens
Westfield win 3 - 4 on penalties.

- 1st Round

19:45
Lingfield
3 - 3 Full time
Eversley & California
Eversley & California win 9 - 10 on penalties.

sunnuntai 13 marraskuu 2016

- 2nd Round

15:00
Epsom & Ewell
2 - 3 Full time
Abbey Rangers
15:00
Sutton Common Rovers
2 - 1 Full time
Sporting Club Thamesmead

lauantai 12 marraskuu 2016

Division 1

15:00
AC London
P - P
South Park Reserves
15:00
Bagshot
P - P
Banstead Athletic
15:00
Balham
P - P
Chessington & Hook United
15:00
Cove
P - P
Ash United
15:00
Epsom Athletic
0 - 3 Full time
Frimley Green
15:00
Eversley & California
P - P
Cobham
14:00
Farleigh Rovers
0 - 9 Full time
Worcester Park
15:00
Redhill
5 - 1 Full time
Sheerwater
14:00
Staines Lammas
2 - 1 Full time
Dorking

Premier Division

19:45
AFC Hayes
P - P
Colliers Wood United
15:00
Badshot Lea
P - P
Spelthorne Sports
15:00
Chertsey Town
3 - 3 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Farnham Town
P - P
Guildford City
15:00
Horley Town
4 - 1 Full time
North Greenford United
15:00
Raynes Park Vale
1 - 3 Full time
Westfield
15:00
Windsor
0 - 5 Full time
Hanworth Villa

- 2nd Round

15:00
Bedfont Sports
2 - 0 Full time
Haywards Heath Town
15:00
Camberley Town
0 - 4 Full time
Southall
15:00
Hartley Wintney
P - P
Melksham Town
15:00
Highworth Town
1 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Walton & Hersham
P - P
Glebe

keskiviikko 9 marraskuu 2016

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
2 - 2 Full time
Horley Town

- 2nd Round

19:45
Bedfont Sports
2 - 3 Full time
Wealdstone

tiistai 8 marraskuu 2016

Premier Division

15:00
Camberley Town
0 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Epsom & Ewell
2 - 1 Full time
Sutton Common Rovers

- 2nd Round

19:30
Ash United
2 - 4 Full time
Farnham Town
19:45
Ashford Town (Middlesex)
2 - 1 Full time
CB Hounslow United
19:45
Bedfont & Feltham
0 - 4 Full time
Hanworth Villa
19:45
Godalming Town
1 - 4 Full time
Chertsey Town
19:45
Hampton & Richmond Borough
5 - 0 Full time
AFC Hayes
19:45
Horsley
3 - 2 Full time
Cobham

maanantai 7 marraskuu 2016

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
3 - 3 Full time
Knaphill

- 2nd Round (QF)

19:45
Binfield
4 - 2 Full time
Windsor

- 1st Round

19:45
Redhill
2 - 4 Full time
Raynes Park Vale

lauantai 5 marraskuu 2016

Premier Division

Att. 39
AFC Hayes
1 - 3 Full time
Camberley Town
15:00
Badshot Lea
2 - 4 Full time
CB Hounslow United
15:00
Bedfont & Feltham
1 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Colliers Wood United
1 - 2 Full time
Abbey Rangers
15:00
Guildford City
0 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Hanworth Villa
3 - 0 Full time
Chertsey Town
15:00
Hartley Wintney
7 - 0 Full time
North Greenford United
15:00
Horley Town
2 - 1 Full time
Bedfont Sports
15:00
Knaphill
2 - 1 Full time
Walton & Hersham
15:00
Spelthorne Sports
2 - 2 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Windsor
1 - 3 Full time
Westfield

Division 1

15:00
Banstead Athletic
3 - 2 Full time
Staines Lammas
15:00
Cobham
1 - 2 Full time
Bagshot
15:00
Dorking
1 - 7 Full time
Balham
15:00
Eversley & California
3 - 0 Full time
Ash United
14:00
Farleigh Rovers
2 - 2 Full time
South Park Reserves
15:00
Frimley Green
P - P
AC London
15:00
Redhill
4 - 0 Full time
Epsom Athletic
14:00
Sheerwater
4 - 1 Full time
Cove
14:00
Worcester Park
4 - 0 Full time
Chessington & Hook United

keskiviikko 2 marraskuu 2016

- 3rd Round

19:45
Guildford City
2 - 1 Full time
Balham

- 1st Round Replay

19:45
Highworth Town
2 - 1 Full time
AC London

- 1st Round

19:45
Horley Town
1 - 1 Full time
Dorking
Horley Town win 11 - 10 on penalties.

tiistai 1 marraskuu 2016

- 3rd Round

19:30
Ash United
0 - 2 Full time
Windsor
19:45
Horley Town
2 - 0 Full time
Chessington & Hook
19:45
Raynes Park Vale
2 - 1 Full time
Hartley Wintney

- 2nd Round

19:45
Bagshot
0 - 2 Full time
Camberley Town
19:45
Walton & Hersham
5 - 1 Full time
Eversley & California
19:30
Westfield
8 - 4 Full time
Redhill
4-4 90mins, 8-4 AET

Latest news

National Safeguarding Weekend
General National Safeguarding Weekend

20 and 21 November

APPLICATION FOR PROMOTION FROM STEP 7 TO STEP 6
General APPLICATION FOR PROMOTION FROM STEP 7 TO STEP 6

Procedure to be followed

Aldershot Senior Cup
General Aldershot Senior Cup

Draw Received

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe