lauantai 29 huhtikuu 2017

Premier Division

Att. 42
AFC Hayes
1 - 4 Full time
Colliers Wood United
15:00
North Greenford United
6 - 0 Full time
Sutton Common Rovers

Division 1

15:00
Bagshot
0 - 2 Full time
Cobham
15:00
Cove
5 - 1 Full time
Epsom Athletic
15:00
South Park Reserves
2 - 2 Full time
Staines Lammas

- Semi-Final

15:00
Farnham Town
1 - 3 Full time
Hartley Wintney

perjantai 28 huhtikuu 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
1 - 0 Full time
Spelthorne Sports

- Semi-Final

19:45
Abbey Rangers
1 - 1 Full time
Camberley Town
Abbey Rangers win 5 - 4 on penalties.

- FINAL

19:45
Worcester Park
3 - 3 Full time
Banstead Athletic
Worcester Park win 4 - 3 on penalties.

keskiviikko 26 huhtikuu 2017

Division 1

19:45
AC London
2 - 1 Full time
Frimley Green
19:45
Bagshot
6 - 0 Full time
South Park Reserves

tiistai 25 huhtikuu 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
4 - 2 Full time
Guildford City
19:30
Westfield
3 - 2 Full time
North Greenford United

lauantai 22 huhtikuu 2017

Premier Division

Att. 44
AFC Hayes
0 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
Bedfont Sports
3 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Chertsey Town
0 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Epsom & Ewell
3 - 2 Full time
North Greenford United
15:00
Guildford City
2 - 0 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Hanworth Villa
2 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Hartley Wintney
1 - 1 Full time
Walton & Hersham
15:00
Raynes Park Vale
0 - 4 Full time
Horley Town
15:00
Spelthorne Sports
4 - 5 Full time
Colliers Wood United
15:00
Westfield
5 - 1 Full time
CB Hounslow United
15:00
Windsor
1 - 0 Full time
Camberley Town

Division 1

15:00
Balham
3 - 1 Full time
Cove
15:00
Banstead Athletic
2 - 0 Full time
Ash United
15:00
Eversley & California
vs
Epsom Athletic
15:00
Eversley & California
5 - 3 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Redhill
6 - 1 Full time
Bagshot
15:00
Worcester Park
2 - 0 Full time
South Park Reserves

torstai 20 huhtikuu 2017

- SEMI-FINAL

19:45
Bedfont & Feltham
1 - 1 Full time
Camberley Town
Camberley Town win 2 - 4 on penalties.

keskiviikko 19 huhtikuu 2017

Division 1

19:45
AC London
0 - 0 Full time
Redhill

tiistai 18 huhtikuu 2017

Premier Division

19:45
CB Hounslow United
0 - 1 Full time
Hanworth Villa

maanantai 17 huhtikuu 2017

Premier Division

13:00
Abbey Rangers
0 - 1 Full time
Chertsey Town
11:30
Badshot Lea
1 - 1 Full time
Guildford City
11:30
Bedfont & Feltham
0 - 0 Full time
Bedfont Sports
11:30
Camberley Town
2 - 3 Full time
Hartley Wintney
11:30
Farnham Town
0 - 3 Full time
Westfield
11:30
Horley Town
1 - 2 Full time
Epsom & Ewell
12:00
Knaphill
1 - 1 Full time
Spelthorne Sports
Att. 105
North Greenford United
0 - 1 Full time
AFC Hayes
12:00
Sutton Common Rovers
3 - 1 Full time
Raynes Park Vale
11:30
Walton & Hersham
1 - 2 Full time
Windsor

Division 1

11:30
Cove
2 - 4 Full time
Eversley & California
11:30
Farleigh Rovers
3 - 4 Full time
Balham
11:30
South Park Reserves
0 - 2 Full time
Banstead Athletic

- SEMI-FINAL

11:30
AC London
1 - 0 Full time
Worcester Park

lauantai 15 huhtikuu 2017

Premier Division

Att. 57
AFC Hayes
0 - 4 Full time
Knaphill
15:00
Bedfont Sports
3 - 3 Full time
Abbey Rangers
15:00
CB Hounslow United
1 - 0 Full time
Walton & Hersham
15:00
Chertsey Town
0 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Hanworth Villa
1 - 3 Full time
Horley Town
15:00
Hartley Wintney
2 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Raynes Park Vale
0 - 1 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Spelthorne Sports
2 - 0 Full time
Farnham Town
15:00
Westfield
4 - 0 Full time
Badshot Lea
15:00
Windsor
2 - 2 Full time
North Greenford United

Division 1

15:00
Ash United
1 - 4 Full time
Balham
15:00
Epsom Athletic
0 - 5 Full time
Worcester Park
15:00
Eversley & California
4 - 1 Full time
Dorking
15:00
Redhill
6 - 3 Full time
Cove
15:00
Staines Lammas
2 - 0 Full time
Cobham

- 3rd Round

15:00
AC London
2 - 0 Full time
Frimley Green

perjantai 14 huhtikuu 2017

Premier Division

13:00
Epsom & Ewell
0 - 1 Full time
Colliers Wood United

keskiviikko 12 huhtikuu 2017

Division 1

19:45
AC London
7 - 2 Full time
South Park Reserves
19:45
Cove
1 - 2 Full time
Ash United
19:45
Epsom Athletic
0 - 12 Full time
Redhill

tiistai 11 huhtikuu 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
3 - 3 Full time
Westfield
19:30
Knaphill
3 - 3 Full time
Colliers Wood United

- Semi-Final

19:45
Camberley Town
vs
Hartley Wintney

- Semi Final

19:30
Hanworth Villa
1 - 3 Full time
Hampton & Richmond Borough

lauantai 8 huhtikuu 2017

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 4 Full time
Colliers Wood United
15:00
Badshot Lea
1 - 3 Full time
Windsor
15:00
CB Hounslow United
0 - 3 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Farnham Town
0 - 1 Full time
Horley Town
15:00
Guildford City
0 - 1 Full time
Hartley Wintney
15:00
Hanworth Villa
0 - 2 Full time
Bedfont Sports
15:00
Knaphill
1 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Raynes Park Vale
1 - 1 Full time
North Greenford United
15:00
Spelthorne Sports
2 - 1 Full time
Chertsey Town
15:00
Walton & Hersham
2 - 0 Full time
Camberley Town
15:00
Westfield
4 - 1 Full time
Sutton Common Rovers

Division 1

15:00
Bagshot
0 - 4 Full time
Balham
15:00
Banstead Athletic
1 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Cobham
3 - 2 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Epsom Athletic
P - P
AC London
15:00
Sheerwater
1 - 0 Full time
Redhill
15:00
South Park Reserves
0 - 2 Full time
Ash United
15:00
Staines Lammas
2 - 1 Full time
Cove
15:00
Worcester Park
4 - 0 Full time
Eversley & California

perjantai 7 huhtikuu 2017

- 2nd Round (QF)

19:45
Bedfont Sports
1 - 1 Full time
Camberley Town
Camberley Town win 2 - 3 on penalties.

keskiviikko 5 huhtikuu 2017

Division 1

19:30
Balham
1 - 1 Full time
AC London
19:45
South Park Reserves
3 - 3 Full time
Cove

- 3rd Round (QF)

19:45
Spelthorne Sports
0 - 5 Full time
Hampton & Richmond Borough

tiistai 4 huhtikuu 2017

Division 1

19:45
Banstead Athletic
0 - 0 Full time
Worcester Park
19:45
Chessington & Hook United
4 - 1 Full time
Farleigh Rovers

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
2 - 2 Full time
CB Hounslow United
19:45
Chertsey Town
0 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
19:30
Hartley Wintney
2 - 1 Full time
Windsor
19:45
North Greenford United
0 - 3 Full time
Camberley Town

- 3rd Round (QF)

19:45
Wealdstone
3 - 0 Full time
Bedfont & Feltham

lauantai 1 huhtikuu 2017

Premier Division

Att. 30
AFC Hayes
2 - 0 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Abbey Rangers
1 - 0 Full time
Westfield
15:00
Bedfont & Feltham
1 - 2 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Camberley Town
2 - 0 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Chertsey Town
0 - 0 Full time
Hartley Wintney
15:00
Colliers Wood United
1 - 0 Full time
Knaphill
15:00
Farnham Town
0 - 1 Full time
CB Hounslow United
15:00
Hanworth Villa
1 - 2 Full time
Windsor
15:00
Horley Town
1 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
North Greenford United
1 - 1 Full time
Bedfont Sports
15:00
Sutton Common Rovers
2 - 2 Full time
Guildford City

Division 1

15:00
Ash United
3 - 1 Full time
Dorking
15:00
Banstead Athletic
0 - 0 Full time
Redhill
15:00
Cove
1 - 3 Full time
Cobham
15:00
Epsom Athletic
0 - 7 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Eversley & California
1 - 3 Full time
Balham
15:00
South Park Reserves
1 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Staines Lammas
0 - 2 Full time
Worcester Park

Latest news

League Cup Draws
General League Cup Draws

1st Round Ties as drawn at the League AGM on Saturday 25 June

Esoteric Recordings Div One Cup Final
General Esoteric Recordings Div One Cup Final

Kick Off is now 2.00 p.m.

Who, what, where?
General Who, what, where?

Summary of clubs leaving and coming

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe