Cups

1st Qualifying Round

2nd Qualifying Round

1st Round

pe 26 elo
6
Langley*
1
Chalfont St Peter*
la 27 elo
1
AFC Varndeanians
4
Jersey Bulls*
la 27 elo
1
Ardley United
4
North Greenford United*
la 27 elo
2
Ashton & Backwell United
1
Knaphill*
la 27 elo
2
Badshot Lea*
1
Baffins Milton Rovers
la 27 elo
2
Banstead Athletic*
4
AFC Croydon Athletic*
la 27 elo
4
Bitton
1
Wokingham & Emmbrook*
la 27 elo
4
Brimscombe & Thrupp
0
AFC Aldermaston*
la 27 elo
2
Broadfields United*
0
Desborough Town
la 27 elo
4
Burnham*
6
London Samurai Rovers*
la 27 elo
1
Cobham*
2
Lydd Town
la 27 elo
3
Corsham Town
1
Cove*
la 27 elo
2
Edgware & Kingsbury*
2
Leverstock Green
Edgware & Kingsbury win 5 - 4 on penalties.
la 27 elo
2
Flackwell Heath*
2
Risborough Rangers
Risborough Rangers win 4 - 5 on penalties.
la 27 elo
4
Harefield United*
1
London Colney
la 27 elo
4
Hilltop*
0
Amersham Town
la 27 elo
4
Horndean
1
Alton*
la 27 elo
1
Long Crendon
5
Ascot United*
la 27 elo
2
Longlevens
4
Reading City*
la 27 elo
3
Oxhey Jets*
0
Easington Sports
la 27 elo
2
Redhill*
1
Epsom & Ewell
la 27 elo
0
Virginia Water*
2
Tadley Calleva*
la 27 elo
1
Westside*
1
Whitstable Town
Westside win 4 - 3 on penalties.
la 27 elo
2
Woodley United*
3
Cadbury Heath
At Henley Town
su 28 elo
1
Sandhurst Town*
2
Sheerwater*
su 28 elo
3
FC Deportivo Glaicia*
1
Wellingborough Whitworth
su 28 elo
0
Burton Park Wanderers
1
Penn & Tylers Green*
la 24 syys
2
AFC Croydon Athletic*
2
AFC Whyteleafe*
AFC Whyteleafe win 3 - 4 on penalties.
la 24 syys
10
Ascot United*
1
AEK Boco
la 24 syys
2
Ashton & Backwell United
1
Camberley Town*
la 24 syys
1
Badshot Lea*
1
Shaftesbury
Shaftesbury win 3 - 5 on penalties.
la 24 syys
2
Bagshot*
3
Thornbury Town
la 24 syys
0
Balham*
0
Colliers Wood United*
At Colliers Wood United Colliers Wood United win 0 - 3 on penalties.
la 24 syys
1
Bitton
2
Eversley & California*
la 24 syys
3
British Airways*
1
Ampthill Town
la 24 syys
2
Broadfields United*
3
North Greenford United*
la 24 syys
2
Brook House*
0
Winslow United
la 24 syys
1
Calne Town
1
Tadley Calleva*
Tadley Calleva win 4 - 5 on penalties.
la 24 syys
1
CB Hounslow United*
1
Holyport*
Holyport win 3 - 4 on penalties.
la 24 syys
0
Croydon
0
Redhill*
Redhill win 2 - 4 on penalties.
la 24 syys
0
FC Deportivo Glaicia*
4
Wellingborough Town
la 24 syys
1
Horley Town*
1
Holmesdale
Horley Town win 5 - 4 on penalties.
la 24 syys
3
Little Common
0
Molesey*
la 24 syys
1
London Samurai Rovers*
0
Wembley*
la 24 syys
0
Long Buckby
3
Bedfont*
la 24 syys
0
Milton United
0
Reading City*
Milton United win 4 - 3 on penalties.
la 24 syys
3
Northampton Sileby Rangers
1
Hillingdon Borough*
la 24 syys
3
Oxhey Jets*
0
Penn & Tylers Green*
la 24 syys
2
Risborough Rangers
3
Edgware & Kingsbury*
la 24 syys
2
Rising Ballers Kensington*
0
Spelthorne Sports*
la 24 syys
1
Sheerwater*
1
Brimscombe & Thrupp
Brimscombe & Thrupp win 2 - 4 on penalties.
la 24 syys
0
Shoreham
1
Jersey Bulls*
la 24 syys
0
Sporting Bengal United
4
Westside*
la 24 syys
0
Wantage Town
1
Fleet Town*
la 24 syys
0
Windsor*
2
Harefield United*
la 24 syys
5
Leighton Town
0
Hilltop*
la 24 syys
2
Chalfont St Peter*
4
Rayners Lane*
la 22 loka
Eastbourne Town
Brook House*
la 22 loka
Crowborough Athletic
Eversley & California*
la 22 loka
Rising Ballers Kensington*
Harefield United*
la 22 loka
Lydd Town
Holyport*
la 22 loka
Peacehaven & Telscombe
Horley Town*
la 22 loka
Fleet Town*
Colliers Wood United*
la 22 loka
Jersey Bulls*
Bearstead
la 22 loka
Bedfont*
Redhill*
la 22 loka
Chessington & Hook United*
Berks County*
la 22 loka
Rayners Lane*
Cowes Sports
la 22 loka
British Airways*
Abbey Rangers*
la 22 loka
Tadley Calleva*
Guildford City*
la 22 loka
London Samurai Rovers*
Wallingford & Crowmarsh*
la 22 loka
Newport IOW
Ascot United*
la 22 loka
Frimley Green*
North Greenford United*
la 22 loka
Lakefied & New Hythe
Edgware & Kingsbury*

*The Cherry Red Records Combined Counties Football League teams

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe