Fixtures

keskiviikko 1 maaliskuu 2023

Premier Division South

19:45
Fleet Town
vs
Banstead Athletic

Premier Division North

20:00
London Lions
vs
Broadfields United

lauantai 4 maaliskuu 2023

Premier Division South

15:00
Alton
vs
Colliers Wood United
15:00
Balham
vs
Cobham
15:00
Farnham Town
vs
Badshot Lea
15:00
Frimley Green
vs
Abbey Rangers
15:00
Guildford City
vs
Camberley Town
15:00
Horley Town
vs
Knaphill
15:00
Jersey Bulls
vs
Banstead Athletic
15:00
Raynes Park Vale
vs
Fleet Town
15:00
Redhill
vs
Tadley Calleva
15:00
Sheerwater
vs
AFC Croydon Athletic

Premier Division North

15:00
Ascot United
vs
Edgware & Kingsbury
15:00
Burnham
vs
Wallingford & Crowmarsh
15:00
Chalfont St Peter
vs
Broadfields United
15:00
Egham Town
vs
London Lions
15:00
Flackwell Heath
vs
Hilltop
15:00
Harefield United
vs
Virginia Water
15:00
Oxhey Jets
vs
Holyport
15:00
Reading City
vs
Spelthorne Sports
15:00
Windsor
vs
North Greenford United
15:00
Wokingham & Emmbrook
vs
Wembley

Division One

15:00
Bagshot
vs
London Samurai Rovers
15:00
Bedfont
vs
Woodley United
15:00
Berks County
vs
CB Hounslow United
15:00
Langley
vs
British Airways
15:00
Molesey
vs
Penn & Tylers Green
15:00
Rayners Lane
vs
AFC Aldermaston
15:00
Rising Ballers Kensington
vs
Cove
15:00
Sandhurst Town
vs
Westside
15:00
Spartans Youth
vs
Eversley & California

tiistai 7 maaliskuu 2023

Premier Division South

19:30
Horley Town
vs
Jersey Bulls

Premier Division North

19:30
North Greenford United
vs
Wembley
19:45
Spelthorne Sports
vs
Burnham
19:45
Wallingford & Crowmarsh
vs
Flackwell Heath

lauantai 11 maaliskuu 2023

Division One

15:00
AFC Aldermaston
vs
Hillingdon Borough
15:00
Brook House
vs
Bedfont
15:00
CB Hounslow United
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
London Samurai Rovers
vs
Sandhurst Town
15:00
Penn & Tylers Green
vs
Eversley & California
15:00
Woodley United
vs
Molesey

Premier Division South

15:00
Abbey Rangers
vs
Colliers Wood United
15:00
Badshot Lea
vs
Redhill
15:00
Balham
vs
Guildford City
15:00
Banstead Athletic
vs
Alton
15:00
Camberley Town
vs
Horley Town
15:00
Cobham
vs
Farnham Town
15:00
Fleet Town
vs
Frimley Green
15:00
Knaphill
vs
Jersey Bulls
15:00
Tadley Calleva
vs
Sheerwater

Premier Division North

15:00
Broadfields United
vs
North Greenford United
15:00
Chalfont St Peter
vs
Reading City
15:00
Edgware & Kingsbury
vs
Egham Town
15:00
Flackwell Heath
vs
Wokingham & Emmbrook
15:00
Hilltop
vs
Holyport
15:00
London Lions
vs
Burnham
15:00
Oxhey Jets
vs
Ascot United
15:00
Virginia Water
vs
Spelthorne Sports
15:00
Wallingford & Crowmarsh
vs
Wembley

tiistai 14 maaliskuu 2023

Premier Division South

19:45
AFC Croydon Athletic
vs
Raynes Park Vale
19:30
Horley Town
vs
Banstead Athletic
19:45
Knaphill
vs
Badshot Lea

Premier Division North

19:45
Egham Town
vs
Hilltop

Division One

19:45
Sandhurst Town
vs
Penn & Tylers Green

keskiviikko 15 maaliskuu 2023

Premier Division North

19:45
Burnham
vs
Windsor

Division One

19:45
Rising Ballers Kensington
vs
Brook House

lauantai 18 maaliskuu 2023

Premier Division South

15:00
Badshot Lea
vs
Sheerwater
15:00
Balham
vs
Alton
15:00
Colliers Wood United
vs
Banstead Athletic
15:00
Frimley Green
vs
Camberley Town
15:00
Guildford City
vs
Horley Town
15:00
Jersey Bulls
vs
Farnham Town
15:00
Raynes Park Vale
vs
Abbey Rangers
15:00
Redhill
vs
AFC Croydon Athletic
15:00
Tadley Calleva
vs
Knaphill

Division One

15:00
Bagshot
vs
Hillingdon Borough
15:00
British Airways
vs
Berks County
15:00
CB Hounslow United
vs
Bedfont
15:00
Cove
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Langley
vs
London Samurai Rovers
15:00
Molesey
vs
AFC Aldermaston
15:00
Penn & Tylers Green
vs
Westside
15:00
Spartans Youth
vs
Sandhurst Town
15:00
Woodley United
vs
Brook House

Premier Division North

15:00
Edgware & Kingsbury
vs
Reading City
15:00
Holyport
vs
Burnham
15:00
London Lions
vs
Windsor
15:00
North Greenford United
vs
Egham Town
15:00
Spelthorne Sports
vs
Ascot United
15:00
Virginia Water
vs
Flackwell Heath
15:00
Wallingford & Crowmarsh
vs
Harefield United
15:00
Wembley
vs
Chalfont St Peter
15:00
Wokingham & Emmbrook
vs
Broadfields United

tiistai 21 maaliskuu 2023

Premier Division North

19:45
Hilltop
vs
Wembley
19:45
Oxhey Jets
vs
Harefield United
19:45
Wokingham & Emmbrook
vs
Chalfont St Peter

Division One

19:45
London Samurai Rovers
vs
British Airways

lauantai 25 maaliskuu 2023

Division One

15:00
AFC Aldermaston
vs
Penn & Tylers Green
15:00
Bedfont
vs
Cove
15:00
Berks County
vs
Spartans Youth
15:00
Brook House
vs
CB Hounslow United
15:00
Eversley & California
vs
Molesey
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Rising Ballers Kensington
15:00
Hillingdon Borough
vs
British Airways
15:00
Westside
vs
Bagshot

Premier Division South

15:00
Abbey Rangers
vs
Badshot Lea
15:00
Alton
vs
Guildford City
15:00
Banstead Athletic
vs
AFC Croydon Athletic
15:00
Farnham Town
vs
Balham
15:00
Fleet Town
vs
Tadley Calleva
15:00
Horley Town
vs
Frimley Green
15:00
Jersey Bulls
vs
Colliers Wood United
15:00
Knaphill
vs
Cobham
15:00
Raynes Park Vale
vs
Redhill
15:00
Sheerwater
vs
Camberley Town

Premier Division North

15:00
Ascot United
vs
Wembley
15:00
Burnham
vs
Virginia Water
15:00
Chalfont St Peter
vs
North Greenford United
15:00
Harefield United
vs
Wokingham & Emmbrook
15:00
Holyport
vs
Edgware & Kingsbury
15:00
Oxhey Jets
vs
Hilltop
15:00
Reading City
vs
Wallingford & Crowmarsh
15:00
Spelthorne Sports
vs
London Lions
15:00
Windsor
vs
Broadfields United

tiistai 28 maaliskuu 2023

Division One

19:30
Brook House
vs
Eversley & California
19:45
Sandhurst Town
vs
FC Deportivo Galicia
19:45
Spartans Youth
vs
Langley

Latest news

CHERRY RED RECORDS PREMIER CHALLENGE CUP
General CHERRY RED RECORDS PREMIER CHALLENGE CUP

2nd Round Draw Tonight

Forthcoming Matches
General Forthcoming Matches

Immediate Procedure

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe