keskiviikko 30 lokakuu 2019

Premier Division

19:45
Guildford City
2 - 1 Full time
Hanworth Villa

tiistai 29 lokakuu 2019

Premier Division

19:45
Badshot Lea
1 - 3 Full time
Ascot United
19:45
Frimley Green
1 - 1 Full time
Abbey Rangers
19:45
Knaphill
3 - 1 Full time
Egham Town

Division One

Att. 35
AFC Hayes
1 - 5 Full time
Fleet Spurs

ALDERSHOT SENIOR CUP 19-20 - 1st Round

19:30
Ash United
2 - 1 Full time
Bagshot
19:45
Godalming Town
1 - 6 Full time
Farnham Town

Surrey Senior Cup 19-20 - Preliminary

19:30
Westfield
2 - 0 Full time
Spelthorne Sports

Surrey Premier Cup 19-20 - 1st Round

19:45
FC Deportivo Galicia
2 - 3 Full time
Dorking Wanderers Res

Middlesex Charity Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Wealdstone
4 - 1 Full time
CB Hounslow United

lauantai 26 lokakuu 2019

Premier Division

15:00
Ascot United
2 - 1 Full time
Abbey Rangers
15:00
Badshot Lea
0 - 3 Full time
Balham
15:00
CB Hounslow United
0 - 5 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Camberley Town
1 - 3 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Colliers Wood United
3 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Egham Town
0 - 1 Full time
Cobham
15:00
Frimley Green
5 - 1 Full time
Redhill
15:00
Guildford City
1 - 2 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Knaphill
3 - 1 Full time
Molesey
15:00
Southall
0 - 1 Full time
Banstead Athletic

Division One

15:00
Eversley & California
0 - 5 Full time
Bedfont & Feltham
Att. 37
AFC Hayes
3 - 1 Full time
Godalming Town
15:00
Ash United
2 - 1 Full time
Fleet Spurs
15:00
British Airways
0 - 6 Full time
Walton & Hersham
15:00
Chessington & Hook United
P - P
Jersey Bulls
15:00
Cove
3 - 3 Full time
Westside
15:00
Dorking Wanderers Reserves
0 - 4 Full time
Tooting Bec
15:00
Farnham Town
1 - 1 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Kensington and Ealing Borough
3 - 1 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Sandhurst Town
2 - 2 Full time
Bagshot

keskiviikko 23 lokakuu 2019

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
2 - 2 Full time
Hanworth Villa

Surrey Senior Cup 19-20 - Preliminary

19:45
Sheerwater
1 - 3 Full time
Egham Town

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round

19:45
Westside
3 - 4 Full time
Deal Town

tiistai 22 lokakuu 2019

Premier Division

19:45
CB Hounslow United
0 - 2 Full time
Badshot Lea

Surrey Senior Cup 19-20 - Preliminary

19:45
Leatherhead
5 - 2 Full time
Camberley Town
19:45
Molesey
3 - 3 Full time
Croydon
Molesey win 7 - 6 on penalties.

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
British Airways
0 - 3 Full time
Bedfont & Feltham
19:45
Cove
1 - 1 Full time
FC Deportivo Galicia
FC Deportivo Galicia win 2 - 4 on penalties.
19:45
Dorking Wanderers Reserves
2 - 3 Full time
Jersey Bulls
19:45
Fleet Spurs
P - P
Westside
19:45
Godalming Town
5 - 2 Full time
Farnham Town
19:45
Sandhurst Town
4 - 1 Full time
Chessington & Hook United

Middlesex Charity Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Spelthorne Sports
4 - 0 Full time
Enfield Borough

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round Replay

19:45
Horndean
1 - 2 Full time
Raynes Park Vale

Middlesex Senior Cup 19-20 - 1st Round

Att. 30
Southall
3 - 2 Full time
Uxbridge

maanantai 21 lokakuu 2019

Surrey Premier Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Carshalton Athletic U23
3 - 0 Full time
Walton & Hersham

lauantai 19 lokakuu 2019

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 0 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Balham
1 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Banstead Athletic
1 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Cobham
2 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Guildford City
0 - 3 Full time
Badshot Lea
15:00
Hanworth Villa
2 - 3 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Molesey
0 - 5 Full time
Colliers Wood United
15:00
Raynes Park Vale
3 - 0 Full time
Egham Town
15:00
Redhill
2 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Southall
1 - 0 Full time
Ascot United

Division One

15:00
Bagshot
2 - 3 Full time
British Airways
15:00
Bedfont & Feltham
2 - 3 Full time
Kensington and Ealing Borough
15:00
Cove
3 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Epsom & Ewell
3 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Fleet Spurs
1 - 3 Full time
Farnham Town
15:00
Godalming Town
4 - 2 Full time
Ash United
15:00
Jersey Bulls
1 - 0 Full time
Walton & Hersham
15:00
Sandhurst Town
1 - 2 Full time
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Tooting Bec
2 - 2 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Westside
2 - 0 Full time
AFC Hayes

keskiviikko 16 lokakuu 2019

Surrey Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Kingstonian
5 - 1 Full time
Knaphill

tiistai 15 lokakuu 2019

Premier Division

19:45
Ascot United
2 - 3 Full time
Camberley Town
19:45
Badshot Lea
1 - 3 Full time
Cobham

Surrey Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Tooting and Mitcham United
1 - 2 Full time
Frimley Green

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round

19:45
Egham Town
0 - 4 Full time
Binfield
19:45
Raynes Park Vale
2 - 2 Full time
Horndean
AET

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round Replay

19:45
Tunbridge Wells
1 - 3 Full time
Southall

Middlesex Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:30
Hanworth Villa
2 - 3 Full time
Staines Town
19:45
Spelthorne Sports
1 - 1 Full time
CB Hounslow United
CB Hounslow United win 2 - 4 on penalties.

sunnuntai 13 lokakuu 2019

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round

15:00
Southall
4 - 4 Full time
Tunbridge Wells
AET
15:00
Westside
vs
Deal Town

lauantai 12 lokakuu 2019

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 0 Full time
Balham
15:00
CB Hounslow United
3 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Camberley Town
3 - 2 Full time
Banstead Athletic
15:00
Frimley Green
3 - 2 Full time
Knaphill
15:00
Sheerwater
1 - 2 Full time
Cobham

Division One

15:00
Eversley & California
P - P
Godalming Town
19:30
British Airways
0 - 4 Full time
Jersey Bulls
15:00
Chessington & Hook United
P - P
Epsom & Ewell
15:00
FC Deportivo Galicia
4 - 3 Full time
Cove
15:00
Farnham Town
2 - 0 Full time
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Kensington and Ealing Borough
3 - 1 Full time
Bagshot
15:00
Tooting Bec
2 - 1 Full time
Fleet Spurs
15:00
Walton & Hersham
5 - 1 Full time
Ash United

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round

15:00
AFC Hayes
1 - 3 Full time
FC Broxbourne Borough
15:00
Bedfont & Feltham
3 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Egham Town
P - P
Binfield
15:00
Mile Oak
1 - 2 Full time
Redhill
15:00
Raynes Park Vale
A - A
Horndean
15:00
Sutton Common Rovers
5 - 1 Full time
Snodland Town
15:00
Westbury United
0 - 1 Full time
Badshot Lea

Berks & Bucks Senior Trophy 19-20 - 2nd Round

15:00
Sandhurst Town
2 - 2 Full time
Holyport
Sandhurst Town win 5 - 3 on penalties.

perjantai 11 lokakuu 2019

The Buildbase FA Vase 19-20 - 1st Round

19:45
Sorting Club Thamesmead
1 - 5 Full time
Ascot United

keskiviikko 9 lokakuu 2019

Premier Division

19:30
Balham
3 - 1 Full time
Hanworth Villa

tiistai 8 lokakuu 2019

Premier Division

19:45
Ascot United
0 - 3 Full time
Guildford City
19:45
Cobham
1 - 2 Full time
Abbey Rangers
19:45
Spelthorne Sports
4 - 0 Full time
CB Hounslow United

Surrey Premier Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Godalming Town
1 - 3 Full time
Dorkinians

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - 1st Round

19:30
Bagshot
1 - 4 Full time
Walton & Hersham

London Senior Trophy 19-20 - 1st Round

19:45
Tooting Bec
1 - 2 Full time
Croydon

Southern Combination Challenge Cup 19-20 - 1st

19:45
Bedfont & Feltham
5 - 2 Full time
Molesey

lauantai 5 lokakuu 2019

Premier Division

15:00
Badshot Lea
3 - 2 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Balham
1 - 2 Full time
Ascot United
15:00
Banstead Athletic
1 - 1 Full time
Spelthorne Sports
15:00
CB Hounslow United
5 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Cobham
1 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Guildford City
0 - 2 Full time
Egham Town
15:00
Hanworth Villa
0 - 3 Full time
Sheerwater
15:00
Molesey
3 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Redhill
0 - 5 Full time
Southall

Division One

Att. 40
Bagshot
1 - 4 Full time
AFC Hayes
15:00
Eversley & California
2 - 3 Full time
British Airways
15:00
Bedfont & Feltham
3 - 4 Full time
Dorking Wanderers Reserves
15:00
Cove
2 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
FC Deportivo Galicia
1 - 0 Full time
Ash United
15:00
Fleet Spurs
1 - 2 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Godalming Town
1 - 5 Full time
Tooting Bec
15:00
Jersey Bulls
4 - 1 Full time
Sandhurst Town
15:00
Walton & Hersham
0 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Westside
2 - 1 Full time
Kensington and Ealing Borough

Emirates FA Cup 19-20 - 3rd Qualifying Round

15:00
Abbey Rangers
0 - 2 Full time
Whyteleafe

tiistai 1 lokakuu 2019

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
0 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Camberley Town
1 - 2 Full time
Spelthorne Sports
19:45
Cobham
1 - 3 Full time
Hanworth Villa
19:45
Southall
4 - 4 Full time
Egham Town

Surrey Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Dorking Wanderers
5 - 0 Full time
Abbey Rangers

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Badshot Lea
3 - 1 Full time
Redhill
1-1 90mins, 3-1 AET

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - 1st Round

19:30
Ash United
1 - 5 Full time
British Airways
19:45
Bedfont & Feltham
3 - 1 Full time
Epsom & Ewell
19:45
Kensington and Ealing Borough
3 - 2 Full time
Tooting Bec

Latest news

FA Cup and Vase Information Received from the FA
General FA Cup and Vase Information Received from the FA

Who's In and Who's OUT

League Allocations Released
General League Allocations Released

CCL Lose Balham

We say farewell to Denis
General We say farewell to Denis

Long serving observer retiring to Scotland

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe