Cups

1st Round

2nd Round

3rd Round

Tue 26 Oct
2
Eversley & California*
2
Knaphill*
Knaphill win 3 - 4 on penalties.
Tue 26 Oct
6
North Greenford United*
0
Kensington & Ealing Borough
Tue 26 Oct
4
Abbey Rangers*
2
Bedfont & Feltham*
Tue 26 Oct
1
AFC Hayes*
5
Wembley*
Tue 26 Oct
1
CB Houlslow United
1
Chalvey Sports*
Chalvey Sports win 5 - 6 on penalties.
Tue 26 Oct
4
Cobham*
2
London Samurai Rovers*
Tue 26 Oct
2
Edgware Town*
0
Banstead Athletic*
Tue 26 Oct
4
Egham Town*
1
British Airways*
Tue 26 Oct
2
Farnham Town*
1
Horley Town*
Tue 26 Oct
2
Frimley Green*
0
Burnham*
Tue 26 Oct
2
Hilltop*
1
Camberley Town*
Tue 26 Oct
0
Sheerwater*
0
Sandhurst Town*
Sandhurst Town win 3 - 4 on penalties.
Tue 26 Oct
1
Tadley Calleva*
2
Jersey Bulls*
Tue 26 Oct
0
Wallingford Town*
2
Badshot Lea*
Tue 26 Oct
4
Berks County*
0
Bagshot*
Tue 26 Oct
8
Walton & Hersham*
0
Holyport*
Wed 27 Oct
6
Colliers Wood United*
0
Cove*
Wed 27 Oct
1
Guildford City*
1
Spelthorne Sports*
Guildford City win 5 - 4 on penalties.
Wed 27 Oct
3
AFC Aldermaston*
6
Fleet Town*
Wed 27 Oct
1
London Lions*
0
Hillingdon Borough*
Sat 30 Oct
3
Virginia Water*
3
Reading City*
Virginia Water win 3 - 1 on penalties.
Sat 30 Oct
0
Beckenham Town*
1
St.Panteleimon
Sat 30 Oct
1
Wokingham & Emmbrook*
1
AFC Croydon Athletic*
AFC Croydon Athletic win 4 - 5 on penalties.
Sat 30 Oct
2
Woodley United*
3
FC Deportivo Galicia*
Tue 2 Nov
1
Langley*
2
Balham*
Wed 3 Nov
6
Southall*
0
Enfield Borough*
Tue 23 Nov
1
Raynes Park Vale*
3
Rayners Lane*
At Rayners Lane FC
Tue 23 Nov
1
Cobham*
0
Wembley*
Tue 23 Nov
2
Hilltop*
2
Windsor*
Hilltop win 6 - 5 on penalties.
Tue 23 Nov
1
Frimley Green*
1
Abbey Rangers*
Abbey Rangers win 2 - 5 on penalties.
Tue 23 Nov
5
AFC Croydon Athletic*
3
Ascot United*
Tue 23 Nov
5
North Greenford United*
2
St.Panteleimon
Wed 24 Nov
5
Colliers Wood United*
2
Jersey Bulls*
Wed 24 Nov
3
London Lions*
1
Molesey*
Tue 7 Dec
0
Knaphill*
4
Walton & Hersham*
Tue 7 Dec
3
Edgware Town*
1
Virginia Water*
Tue 7 Dec
1
FC Deportivo Galicia*
10
Redhill*
Wed 8 Dec
3
Balham*
4
Badshot Lea*
Tue 14 Dec
4
Egham Town*
0
Chalvey Sports*
Tue 14 Dec
2
Southall*
2
Berks County*
Southall win 5 - 4 on penalties.
Tue 14 Dec
2
Sandhurst Town*
3
Hanworth Villa*
Wed 12 Jan
2
Guildford City*
1
Fleet Town*
Tue 1 Feb
Farnham Town*
Rayners Lane*
Tue 11 Jan
P
North Greenford United*
P
Southall*
Tue 8 Feb
Walton & Hersham*
Hilltop*
Tue 8 Feb
Egham Town*
Redhill*
Tue 8 Feb
Abbey Rangers*
Badshot Lea*
Tue 8 Feb
Cobham*
Edgware Town*
Wed 9 Feb
Colliers Wood United*
Guildford City*
Wed 9 Feb
London Lions*
AFC Croydon Athletic*

*The Cherry Red Records Combined Counties Football League teams

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe