Tuesday 1 December 2020

Premier Division

19:30
Hanworth Villa
vs
Badshot Lea
19:45
Spelthorne Sports
vs
Egham Town

Saturday 5 December 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Cobham
15:00
Camberley Town
vs
Badshot Lea
15:00
Egham Town
vs
Ascot United
15:00
Guildford City
vs
Banstead Athletic
15:00
Knaphill
vs
Frimley Green
15:00
Molesey
vs
Colliers Wood United
15:00
Raynes Park Vale
vs
Southall
15:00
Redhill
vs
Hanworth Villa
15:00
Sheerwater
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Spelthorne Sports
vs
CB Hounslow United

Division One

15:00
Ash United
vs
Sandhurst Town
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Walton & Hersham
15:00
Chessington & Hook Utd
vs
AFC Hayes
15:00
Cove
vs
Tooting Bec
15:00
Everesley & California
vs
Dorking Wanderers Res
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Jersey Bulls
15:00
Farnham Town
vs
Godalming Town
15:00
Fleet Spurs
vs
British Airways
15:00
Kensington & Ealing Boro
vs
Epsom & Ewell
15:00
Westside
vs
Bagshot

The Buildbase FA Vase 20-21 - 2nd Round

15:00
AFC Uckfield Town
vs
Guildford City
15:00
Cobham
vs
Risborough Rangers
15:00
Hadley
vs
Raynes Park Vale
15:00
Hanworth Villa
vs
Corinthian
15:00
Steyning Town Community
vs
Walton & Hersham

The Buildbase FA Vase 20-21 - 1st Round

15:00
Stansfield
vs
AFC Hayes

Sunday 6 December 2020

The Buildbase FA Vase 20-21 - 2nd Round

15:00
Sutton Common Rovers
vs
Southall

Tuesday 8 December 2020

Division One

19:45
Bagshot
vs
Farnham Town
19:45
Dorking Wanderers Res
vs
FC Deportivo Galicia
19:30
Everesley & California
vs
Cove

Premier Division

19:45
Egham Town
vs
Guildford City
19:45
Sheerwater
vs
Molesey

Friday 11 December 2020

Division One

19:45
Jersey Bulls
vs
AFC Hayes

Saturday 12 December 2020

Division One

15:00
Ash United
vs
Westside
15:00
British Airways
vs
Sandhurst Town
15:00
Cove
vs
Farnham Town
15:00
Dorking Wanderers Res
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Everesley & California
vs
Epsom & Ewell
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Fleet Spurs
15:00
Godalming Town
vs
Tooting Bec
15:00
Kensington & Ealing Boro
vs
Jersey Bulls
15:00
Walton & Hersham
vs
Chessington & Hook Utd

Premier Division

15:00
Badshot Lea
vs
Egham Town
15:00
Banstead Athletic
vs
CB Hounslow United
15:00
Camberley Town
vs
Sheerwater
15:00
Cobham
vs
Raynes Park Vale
15:00
Colliers Wood United
vs
Abbey Rangers
15:00
Frimley Green
vs
Ascot United
15:00
Hanworth Villa
vs
Molesey
15:00
Knaphill
vs
Guildford City
15:00
Redhill
vs
Spelthorne Sports
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Southall

Monday 14 December 2020

Surrey Premier Cup 20-21 - 1st Round

19:45
Abbey Rangers Development
vs
Westside

Tuesday 15 December 2020

Division One

19:45
Bagshot
vs
Godalming Town

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 20-21 - 1st Round

19:45
Epsom & Ewell
vs
Redhill U23

Surrey Premier Cup 20-21 - 1st Round

19:30
Ash United
vs
Bagshot

Surrey Senior Cup 20-21 - Preliminary Round

19:45
Badshot Lea
vs
Alfold
19:45
Molesey
vs
Metropolitan Police

Surrey Senior Cup 20-21 - 1st Round

19:30
Frimley Green
vs
Knaphill
19:45
Raynes Park Vale
vs
Woking
19:45
Redhill
vs
Guildford City

Wednesday 16 December 2020

Surrey Senior Cup 20-21 - 1st Round

19:45
Sutton United
vs
Sutton Common Rovers

Saturday 19 December 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Sheerwater
15:00
Ascot United
vs
Camberley Town
15:00
CB Hounslow United
vs
Cobham
15:00
Colliers Wood United
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Egham Town
vs
Frimley Green
15:00
Guildford City
vs
Badshot Lea
15:00
Molesey
vs
Redhill
15:00
Raynes Park Vale
vs
Knaphill
15:00
Southall
vs
Banstead Athletic
15:00
Spelthorne Sports
vs
Hanworth Villa

Division One

15:00
Bagshot
vs
Kensington & Ealing Boro
15:00
Bedfont & Feltham
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Chessington & Hook Utd
vs
Ash United
15:00
Dorking Wanderers Res
vs
Fleet Spurs
15:00
Epsom & Ewell
vs
British Airways
15:00
Everesley & California
vs
AFC Hayes
15:00
Farnham Town
vs
Westside
15:00
Sandhurst Town
vs
Cove
15:00
Tooting Bec
vs
Walton & Hersham

Monday 28 December 2020

Division One

11:30
AFC Hayes
vs
Kensington & Ealing Boro
11:30
Ash United
vs
Farnham Town
11:30
Bagshot
vs
Sandhurst Town
11:30
Bedfont & Feltham
vs
British Airways
11:30
Epsom & Ewell
vs
Dorking Wanderers Res
11:30
Fleet Spurs
vs
Everesley & California
11:30
Godalming Town
vs
Cove
11:30
Walton & Hersham
vs
Jersey Bulls

Premier Division

11:30
Abbey Rangers
vs
Spelthorne Sports
11:30
Ascot United
vs
Badshot Lea
11:30
Cobham
vs
Egham Town
11:30
Frimley Green
vs
Camberley Town
11:30
Guildford City
vs
Sutton Common Rovers
11:30
Hanworth Villa
vs
CB Hounslow United
11:30
Knaphill
vs
Southall
11:30
Raynes Park Vale
vs
Colliers Wood United
11:30
Redhill
vs
Banstead Athletic

Tuesday 29 December 2020

Division One

19:45
Bedfont & Feltham
vs
British Airways

Wednesday 30 December 2020

Division One

19:30
Westside
vs
Chessington & Hook Utd

Latest news

Sad News from Hanworth Villa
General Sad News from Hanworth Villa

RIP Bobby Dawson

Cup Draws
General Cup Draws

3rd Round Cherry Red Premier Cup and 2nd Round Esoteric Recordings Cup

Latest Information from the Football Association
General Latest Information from the Football Association

Message sent to all Step 5/6 Leagues today (18 Nov 2020)by James Earl, NLS Manager

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe