Saturday 2 January 2021

Division One

15:00
AFC Hayes
vs
Bagshot
15:00
Ash United
vs
Epsom & Ewell
15:00
British Airways
vs
Kensington & Ealing Boro
15:00
Chessington & Hook Utd
vs
Godalming Town
15:00
Cove
vs
Westside
15:00
Dorking Wanderers Res
vs
Tooting Bec
15:00
Everesley & California
vs
Walton & Hersham
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Sandhurst Town
15:00
Farnham Town
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Jersey Bulls
vs
Fleet Spurs
AT ASCOT UNITED

Premier Division

15:00
Badshot Lea
vs
Hanworth Villa
15:00
Banstead Athletic
vs
Frimley Green
15:00
CB Hounslow United
vs
Knaphill
15:00
Camberley Town
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Cobham
vs
Sheerwater
15:00
Colliers Wood United
vs
Ascot United
15:00
Egham Town
vs
Molesey
15:00
Redhill
vs
Abbey Rangers
15:00
Southall
vs
Guildford City

Tuesday 5 January 2021

Surrey Premier Cup 20-21 - 1st Round

19:45
Epsom & Ewell
vs
St. Panteleimon

Saturday 9 January 2021

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Southall
15:00
Ascot United
vs
Molesey
15:00
Badshot Lea
vs
Banstead Athletic
15:00
Egham Town
vs
Redhill
15:00
Frimley Green
vs
CB Hounslow United
15:00
Guildford City
vs
Camberley Town
15:00
Knaphill
vs
Cobham
15:00
Sheerwater
vs
Raynes Park Vale
15:00
Spelthorne Sports
vs
Colliers Wood United
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Hanworth Villa

Division One

15:00
Bedfont & Feltham
vs
AFC Hayes
15:00
Epsom & Ewell
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Everesley & California
vs
British Airways
15:00
Fleet Spurs
vs
Farnham Town
15:00
Godalming Town
vs
Walton & Hersham
15:00
Jersey Bulls
vs
Bagshot
15:00
Kensington & Ealing Boro
vs
Cove
15:00
Sandhurst Town
vs
Chessington & Hook Utd
15:00
Tooting Bec
vs
Ash United
15:00
Westside
vs
Dorking Wanderers Res

Tuesday 12 January 2021

Division One

19:45
FC Deportivo Galicia
vs
Bedfont & Feltham

Saturday 16 January 2021

Division One

15:00
AFC Hayes
vs
Godalming Town
15:00
Bagshot
vs
Epsom & Ewell
15:00
British Airways
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Dorking Wanderers Res
vs
Cove
15:00
Farnham Town
vs
Chessington & Hook Utd
15:00
Kensington & Ealing Boro
vs
Fleet Spurs
15:00
Sandhurst Town
vs
Jersey Bulls
15:00
Tooting Bec
vs
Everesley & California
15:00
Walton & Hersham
vs
Bedfont & Feltham

Premier Division

15:00
Banstead Athletic
vs
Spelthorne Sports
15:00
Cobham
vs
Abbey Rangers
15:00
Colliers Wood United
vs
CB Hounslow United
15:00
Guildford City
vs
Egham Town
15:00
Hanworth Villa
vs
Camberley Town
15:00
Molesey
vs
Knaphill
15:00
Raynes Park Vale
vs
Frimley Green
15:00
Sheerwater
vs
Badshot Lea
15:00
Southall
vs
Redhill
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Ascot United

Sunday 17 January 2021

Division One

13:00
Jersey Bulls
vs
Ash United
AT ASCOT UNITED FC

Saturday 23 January 2021

Division One

15:00
AFC Hayes
vs
Farnham Town
15:00
Ash United
vs
Walton & Hersham
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Dorking Wanderers Res
15:00
Chessington & Hook Utd
vs
British Airways
15:00
Cove
vs
Epsom & Ewell
15:00
Everesley & California
vs
Sandhurst Town
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Bagshot
15:00
Fleet Spurs
vs
Tooting Bec
15:00
Godalming Town
vs
Jersey Bulls
15:00
Westside
vs
Kensington & Ealing Boro

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Molesey
15:00
Ascot United
vs
Southall
15:00
Badshot Lea
vs
Raynes Park Vale
15:00
CB Hounslow United
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Camberley Town
vs
Hanworth Villa
15:00
Egham Town
vs
Banstead Athletic
15:00
Frimley Green
vs
Colliers Wood United
15:00
Knaphill
vs
Sheerwater
15:00
Redhill
vs
Cobham
15:00
Spelthorne Sports
vs
Guildford City

Saturday 30 January 2021

Division One

15:00
Bagshot
vs
Fleet Spurs
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Westside
15:00
Cove
vs
AFC Hayes
15:00
Dorking Wanderers Res
vs
Epsom & Ewell
15:00
Everesley & California
vs
Jersey Bulls
15:00
Farnham Town
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Kensington & Ealing Boro
vs
Godalming Town
15:00
Sandhurst Town
vs
Ash United
15:00
Tooting Bec
vs
Chessington & Hook Utd
15:00
Walton & Hersham
vs
British Airways

Premier Division

15:00
CB Hounslow United
vs
Ascot United
15:00
Cobham
vs
Banstead Athletic
15:00
Colliers Wood United
vs
Camberley Town
15:00
Guildford City
vs
Frimley Green
15:00
Hanworth Villa
vs
Redhill
15:00
Knaphill
vs
Abbey Rangers
15:00
Molesey
vs
Spelthorne Sports
15:00
Raynes Park Vale
vs
Egham Town
15:00
Southall
vs
Badshot Lea
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Sheerwater

Latest news

Sad News from Hanworth Villa
General Sad News from Hanworth Villa

RIP Bobby Dawson

Cup Draws
General Cup Draws

3rd Round Cherry Red Premier Cup and 2nd Round Esoteric Recordings Cup

Latest Information from the Football Association
General Latest Information from the Football Association

Message sent to all Step 5/6 Leagues today (18 Nov 2020)by James Earl, NLS Manager

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe