Saturday 3 April 2021

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Knaphill
15:00
Ascot United
vs
Guildford City
15:00
CB Hounslow United
vs
Banstead Athletic
15:00
Cobham
vs
Camberley Town
15:00
Colliers Wood United
vs
Southall
15:00
Egham Town
vs
Hanworth Villa
15:00
Molesey
vs
Frimley Green
15:00
Raynes Park Vale
vs
Sheerwater
15:00
Redhill
vs
Badshot Lea
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Spelthorne Sports

Division One

15:00
Ash United
vs
Chessington & Hook Utd
15:00
Bagshot
vs
Cove
15:00
Dorking Wanderers Res
vs
Kensington & Ealing Boro
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Everesley & California
15:00
Farnham Town
vs
Walton & Hersham
15:00
Fleet Spurs
vs
Epsom & Ewell

Monday 5 April 2021

Premier Division

11:30
Badshot Lea
vs
Ascot United
11:30
Banstead Athletic
vs
Redhill
11:30
CB Hounslow United
vs
Hanworth Villa
11:30
Camberley Town
vs
Frimley Green
11:30
Egham Town
vs
Cobham
11:30
Molesey
vs
Sheerwater
11:30
Spelthorne Sports
vs
Abbey Rangers
11:30
Sutton Common Rovers
vs
Guildford City

Division One

11:30
British Airways
vs
Bedfont & Feltham
11:30
Chessington & Hook Utd
vs
Epsom & Ewell
11:30
Cove
vs
Godalming Town
11:30
Everesley & California
vs
Fleet Spurs
11:30
Farnham Town
vs
Ash United
11:30
Kensington & Ealing Boro
vs
Tooting Bec
11:30
Sandhurst Town
vs
Bagshot

Tuesday 6 April 2021

Division One

19:45
Dorking Wanderers Res
vs
Westside

Premier Division

19:45
Southall
vs
Knaphill

Wednesday 7 April 2021

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
vs
Raynes Park Vale

Saturday 10 April 2021

Division One

15:00
AFC Hayes
vs
Ash United
15:00
Bagshot
vs
Westside
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Fleet Spurs
15:00
Cove
vs
Walton & Hersham
15:00
Dorking Wanderers Res
vs
Sandhurst Town
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Tooting Bec

Saturday 17 April 2021

Division One

15:00
British Airways
vs
Cove
15:00
Epsom & Ewell
vs
Bagshot
15:00
Godalming Town
vs
AFC Hayes
15:00
Kensington & Ealing Boro
vs
Everesley & California
15:00
Sandhurst Town
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Tooting Bec
vs
Fleet Spurs
15:00
Westside
vs
Ash United

Saturday 24 April 2021

Premier Division

15:00
Banstead Athletic
vs
Raynes Park Vale
15:00
CB Hounslow United
vs
Colliers Wood United
15:00
Egham Town
vs
Badshot Lea
15:00
Hanworth Villa
vs
Cobham
15:00
Knaphill
vs
Ascot United
15:00
Molesey
vs
Abbey Rangers
15:00
Redhill
vs
Southall
15:00
Sheerwater
vs
Guildford City
15:00
Spelthorne Sports
vs
Camberley Town
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Frimley Green

Latest news

Sad News from Hanworth Villa
General Sad News from Hanworth Villa

RIP Bobby Dawson

Cup Draws
General Cup Draws

3rd Round Cherry Red Premier Cup and 2nd Round Esoteric Recordings Cup

Latest Information from the Football Association
General Latest Information from the Football Association

Message sent to all Step 5/6 Leagues today (18 Nov 2020)by James Earl, NLS Manager

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe