Fixtures

Filter by team

Saturday 3 September 2022

Premier Division South

15:00
Abbey Rangers
vs
AFC Croydon Athletic
15:00
Alton
vs
Knaphill
15:00
Balham
vs
Horley Town
15:00
Banstead Athletic
vs
Sheerwater
15:00
Cobham
vs
Camberley Town
15:00
Colliers Wood United
vs
Farnham Town
15:00
Fleet Town
vs
Badshot Lea
15:00
Guildford City
vs
Frimley Green
15:00
Raynes Park Vale
vs
Tadley Calleva
15:00
Redhill
vs
Jersey Bulls

Division One

15:00
Bagshot
vs
AFC Aldermaston
15:00
Bedfont
vs
Berks County
15:00
Cove
vs
CB Hounslow United
15:00
Eversley & California
vs
Penn & Tylers Green
15:00
Molesey
vs
Hillingdon Borough
15:00
Rayners Lane
vs
Langley
15:00
Rising Ballers Kensington
vs
British Airways
15:00
Sandhurst Town
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Woodley United
vs
London Samurai Rovers

Premier Division North

15:00
Burnham
vs
London Lions
15:00
Flackwell Heath
vs
Edgware & Kingsbury
15:00
Harefield United
vs
Ascot United
15:00
Hilltop
vs
Windsor
15:00
Holyport
vs
North Greenford United
15:00
Oxhey Jets
vs
Egham Town
15:00
Virginia Water
vs
Broadfields United
15:00
Wallingford & Crowmarsh
vs
Spelthorne Sports
15:00
Wembley
vs
Reading City
15:00
Wokingham & Emmbrook
vs
Chalfont St Peter

Tuesday 6 September 2022

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 22-23 - 1st Round

19:45
AFC Croydon Athletic
vs
Windsor
19:30
British Airways
vs
Alton
19:45
Broadfields United
vs
Spelthorne Sports
19:45
CB Hounslow United
vs
Abbey Rangers
19:45
Cove
vs
Molesey
19:45
Egham Town
vs
Bedfont
19:30
Eversley & California
vs
Berks County
19:45
FC Deportivo Glaicia
vs
Ascot United
19:45
Farnham Town
vs
Flackwell Heath
19:45
Frimley Green
vs
Banstead Athletic
19:30
Horley Town
vs
Camberley Town
19:45
Knaphill
vs
Harefield United
19:45
London Samurai Rovers
vs
Chalfont St Peter
19:45
North Greenford United
vs
Fleet Town
19:45
Penn & Tylers Green
vs
Spartans Youth
19:45
Reading City
vs
Sheerwater
19:45
Redhill
vs
Woodley United
19:45
Sandhurst Town
vs
Hilltop
19:45
Tadley Calleva
vs
Burnham
19:45
Wallingford & Crowmarsh
vs
Holyport
19:45
Wembley
vs
Rayners Lane
19:30
Westside
vs
Raynes Park Vale
19:45
Wokingham & Emmbrook
vs
Badshot Lea

Wednesday 7 September 2022

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 22-23 - 1st Round

19:45
AFC Aldermaston
vs
Edgware & Kingsbury
19:45
Balham
vs
Colliers Wood United
20:00
London Lions
vs
Oxhey Jets

Saturday 10 September 2022

Division One

15:00
AFC Aldermaston
vs
Molesey
15:00
Berks County
vs
Spartans Youth
15:00
British Airways
vs
Cove
15:00
CB Hounslow United
vs
Sandhurst Town
15:00
Hillingdon Borough
vs
Bagshot
15:00
Langley
vs
Rising Ballers Kensington
15:00
London Samurai Rovers
vs
Brook House
15:00
Penn & Tylers Green
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Westside
vs
Eversley & California
15:00
Woodley United
vs
Rayners Lane

Premier Division South

15:00
AFC Croydon Athletic
vs
Alton
15:00
Badshot Lea
vs
Balham
15:00
Camberley Town
vs
Banstead Athletic
15:00
Farnham Town
vs
Redhill
15:00
Frimley Green
vs
Colliers Wood United
15:00
Horley Town
vs
Fleet Town
15:00
Jersey Bulls
vs
Raynes Park Vale
15:00
Knaphill
vs
Guildford City
15:00
Sheerwater
vs
Cobham
15:00
Tadley Calleva
vs
Abbey Rangers

Premier Division North

15:00
Ascot United
vs
Hilltop
15:00
Broadfields United
vs
Flackwell Heath
15:00
Chalfont St Peter
vs
Virginia Water
15:00
Edgware & Kingsbury
vs
Holyport
15:00
Egham Town
vs
Harefield United
15:00
London Lions
vs
Wallingford & Crowmarsh
15:00
North Greenford United
vs
Burnham
15:00
Oxhey Jets
vs
Wokingham & Emmbrook
15:00
Spelthorne Sports
vs
Wembley
15:00
Windsor
vs
Reading City

Tuesday 13 September 2022

Premier Division North

19:45
Reading City
vs
Holyport

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 22-23 - 1st Round

19:30
Brook House
vs
Jersey Bulls

Saturday 17 September 2022

Premier Division South

15:00
Abbey Rangers
vs
Camberley Town
15:00
Alton
vs
Horley Town
15:00
Balham
vs
Farnham Town
15:00
Banstead Athletic
vs
Frimley Green
15:00
Cobham
vs
Jersey Bulls
15:00
Colliers Wood United
vs
Knaphill
15:00
Fleet Town
vs
AFC Croydon Athletic
15:00
Guildford City
vs
Tadley Calleva
15:00
Raynes Park Vale
vs
Badshot Lea
15:00
Redhill
vs
Sheerwater

Division One

15:00
Bagshot
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Bedfont
vs
AFC Aldermaston
15:00
Berks County
vs
Hillingdon Borough
15:00
Brook House
vs
Woodley United
15:00
CB Hounslow United
vs
Penn & Tylers Green
15:00
Cove
vs
London Samurai Rovers
15:00
Eversley & California
vs
British Airways
15:00
Molesey
vs
Langley
15:00
Rayners Lane
vs
Sandhurst Town
15:00
Spartans Youth
vs
Westside

Premier Division North

15:00
Burnham
vs
Broadfields United
15:00
Flackwell Heath
vs
Oxhey Jets
15:00
Harefield United
vs
London Lions
15:00
Hilltop
vs
Spelthorne Sports
15:00
Holyport
vs
Egham Town
15:00
Reading City
vs
Edgware & Kingsbury
15:00
Virginia Water
vs
North Greenford United
15:00
Wallingford & Crowmarsh
vs
Chalfont St Peter
15:00
Wembley
vs
Ascot United
15:00
Wokingham & Emmbrook
vs
Windsor

Latest news

League Handbook & Administration Guide
General League Handbook & Administration Guide

League Handbook & Administration Guide available for download

Constitution Finally Confirmed
General Constitution Finally Confirmed

Congratulations to Hilltop

U18  Divisions
General U18 Divisions

Last chance

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe