Fixtures

Monday 2 January 2023

Division One

11:30
Eversley & California
vs
Cove
11:30
FC Deportivo Galicia
vs
Bagshot
11:30
Hillingdon Borough
vs
Penn & Tylers Green
11:30
Langley
vs
Brook House
11:30
London Samurai Rovers
vs
Spartans Youth
11:30
Rayners Lane
vs
British Airways
11:30
Sandhurst Town
vs
AFC Aldermaston
11:30
Westside
vs
Molesey

Saturday 7 January 2023

Division One

15:00
AFC Aldermaston
vs
British Airways
15:00
Bedfont
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
CB Hounslow United
vs
Brook House
15:00
Cove
vs
Langley
15:00
Eversley & California
vs
Berks County
15:00
Molesey
vs
Rayners Lane
15:00
Penn & Tylers Green
vs
Bagshot
15:00
Sandhurst Town
vs
Rising Ballers Kensington
15:00
Spartans Youth
vs
Hillingdon Borough
15:00
Woodley United
vs
Westside

Wednesday 11 January 2023

Division One

19:45
Langley
vs
Westside

Saturday 14 January 2023

Division One

15:00
AFC Aldermaston
vs
CB Hounslow United
15:00
Bagshot
vs
Westside
15:00
Berks County
vs
Bedfont
15:00
British Airways
vs
Sandhurst Town
15:00
Brook House
vs
Molesey
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Rayners Lane
15:00
Hillingdon Borough
vs
Eversley & California
15:00
London Samurai Rovers
vs
Cove
15:00
Penn & Tylers Green
vs
Langley
15:00
Rising Ballers Kensington
vs
Woodley United

Tuesday 17 January 2023

Division One

19:45
Bagshot
vs
Spartans Youth
19:45
Berks County
vs
Langley
19:45
Hillingdon Borough
vs
London Samurai Rovers

Saturday 21 January 2023

Division One

15:00
AFC Aldermaston
vs
Bagshot
15:00
British Airways
vs
Spartans Youth
15:00
CB Hounslow United
vs
Cove
15:00
FC Deportivo Galicia
vs
Berks County
15:00
London Samurai Rovers
vs
Penn & Tylers Green
15:00
Molesey
vs
Woodley United
15:00
Rayners Lane
vs
Hillingdon Borough
15:00
Rising Ballers Kensington
vs
Eversley & California
15:00
Sandhurst Town
vs
Bedfont
15:00
Westside
vs
Brook House

Tuesday 24 January 2023

Division One

19:45
Bagshot
vs
Berks County
19:45
London Samurai Rovers
vs
Westside
19:45
Rayners Lane
vs
CB Hounslow United
19:45
Woodley United
vs
Sandhurst Town

Saturday 28 January 2023

Division One

15:00
Bedfont
vs
Westside
15:00
Berks County
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Brook House
vs
Rayners Lane
15:00
CB Hounslow United
vs
Molesey
15:00
Cove
vs
Penn & Tylers Green
15:00
Eversley & California
vs
London Samurai Rovers
15:00
Hillingdon Borough
vs
Rising Ballers Kensington
15:00
Langley
vs
Bagshot
15:00
Spartans Youth
vs
AFC Aldermaston
15:00
Woodley United
vs
British Airways

Tuesday 31 January 2023

Division One

19:45
Bedfont
vs
Spartans Youth
19:45
Berks County
vs
Rayners Lane

Latest news

CHERRY RED RECORDS PREMIER CHALLENGE CUP
General CHERRY RED RECORDS PREMIER CHALLENGE CUP

2nd Round Draw Tonight

Forthcoming Matches
General Forthcoming Matches

Immediate Procedure

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe