Saturday 30 November 2019

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
2 - 2 Full time
Knaphill
15:00
Balham
1 - 4 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Camberley Town
0 - 2 Full time
Colliers Wood United
15:00
Frimley Green
3 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
Hanworth Villa
0 - 2 Full time
Egham Town
15:00
Redhill
3 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Sheerwater
1 - 5 Full time
Raynes Park Vale

Monday 25 November 2019

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
12 - 1 Full time
CB Hounslow United

Saturday 23 November 2019

Premier Division

15:00
CB Hounslow United
1 - 3 Full time
Cobham
15:00
Colliers Wood United
4 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Egham Town
4 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Hanworth Villa
0 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Knaphill
4 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
Molesey
1 - 0 Full time
Camberley Town
14:00
Raynes Park Vale
1 - 4 Full time
Abbey Rangers
15:00
Sheerwater
4 - 2 Full time
Ascot United
15:00
Southall
2 - 2 Full time
Frimley Green

Tuesday 19 November 2019

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
1 - 1 Full time
CB Hounslow United
19:45
Molesey
2 - 0 Full time
Southall

Monday 18 November 2019

Premier Division

15:00
Sutton Common Rovers
2 - 0 Full time
Cobham

Saturday 16 November 2019

Premier Division

15:00
Ascot United
3 - 2 Full time
CB Hounslow United
15:00
Badshot Lea
0 - 2 Full time
Molesey
15:00
Banstead Athletic
2 - 0 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Cobham
2 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Egham Town
3 - 0 Full time
Abbey Rangers
15:00
Guildford City
0 - 1 Full time
Southall
15:00
Redhill
4 - 0 Full time
Hanworth Villa
15:00
Spelthorne Sports
0 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Sutton Common Rovers
3 - 0 Full time
Sheerwater

Tuesday 12 November 2019

Premier Division

19:45
Egham Town
1 - 0 Full time
Badshot Lea
19:45
Spelthorne Sports
3 - 1 Full time
Redhill

Saturday 9 November 2019

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
2 - 3 Full time
Badshot Lea
15:00
CB Hounslow United
1 - 4 Full time
Redhill
15:00
Camberley Town
1 - 4 Full time
Egham Town
15:00
Cobham
3 - 2 Full time
Balham
15:00
Colliers Wood United
2 - 3 Full time
Ascot United
15:00
Frimley Green
1 - 3 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Guildford City
0 - 4 Full time
Knaphill
15:00
Molesey
1 - 3 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Southall
5 - 1 Full time
Sheerwater

Saturday 2 November 2019

Premier Division

15:00
Balham
3 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Hanworth Villa
2 - 3 Full time
Cobham
15:00
Knaphill
0 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Sheerwater
1 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Spelthorne Sports
2 - 2 Full time
Egham Town

Latest news

FA Cup and Vase Information Received from the FA
General FA Cup and Vase Information Received from the FA

Who's In and Who's OUT

League Allocations Released
General League Allocations Released

CCL Lose Balham

We say farewell to Denis
General We say farewell to Denis

Long serving observer retiring to Scotland

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe