Tuesday 31 March 2020

Premier Division

19:45
Badshot Lea
vs
Knaphill
19:45
Banstead Athletic
vs
Cobham
19:45
Hanworth Villa
vs
Colliers Wood United
19:45
Sheerwater
vs
Southall

Monday 30 March 2020

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
vs
Camberley Town

Saturday 28 March 2020

Premier Division

15:00
CB Hounslow United
vs
Southall
15:00
Camberley Town
vs
Guildford City
15:00
Cobham
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Colliers Wood United
vs
Banstead Athletic
15:00
Egham Town
vs
Raynes Park Vale
15:00
Hanworth Villa
vs
Balham
15:00
Knaphill
vs
Frimley Green
15:00
Molesey
P - P
Ascot United
15:00
Redhill
vs
Sheerwater
15:00
Spelthorne Sports
vs
Abbey Rangers

Thursday 26 March 2020

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
P - P
Molesey
19:45
Camberley Town
vs
Knaphill

Wednesday 25 March 2020

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
vs
Redhill
19:45
Guildford City
vs
Frimley Green

Tuesday 24 March 2020

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
vs
Badshot Lea
19:45
Raynes Park Vale
vs
Hanworth Villa
19:45
Southall
vs
Balham

Monday 23 March 2020

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
vs
Ascot United

Saturday 21 March 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Colliers Wood United
15:00
Balham
vs
Guildford City
15:00
CB Hounslow United
vs
Ascot United
15:00
Knaphill
vs
Cobham
15:00
Raynes Park Vale
vs
Camberley Town
15:00
Redhill
vs
Badshot Lea
15:00
Sheerwater
vs
Egham Town
15:00
Southall
P - P
Molesey
15:00
Spelthorne Sports
vs
Banstead Athletic
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Hanworth Villa

Wednesday 18 March 2020

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
vs
Badshot Lea
19:45
Guildford City
vs
Banstead Athletic

Tuesday 17 March 2020

Premier Division

19:30
Knaphill
vs
Sutton Common Rovers
19:45
Raynes Park Vale
vs
Cobham
19:45
Redhill
vs
Balham
19:45
Southall
vs
Abbey Rangers

Saturday 14 March 2020

Premier Division

15:00
Ascot United
2 - 1 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Badshot Lea
P - P
Abbey Rangers
15:00
Balham
P - P
Raynes Park Vale
15:00
Banstead Athletic
P - P
Redhill
15:00
CB Hounslow United
1 - 4 Full time
Knaphill
15:00
Camberley Town
0 - 3 Full time
Sheerwater
15:00
Cobham
1 - 2 Full time
Molesey
15:00
Egham Town
1 - 3 Full time
Hanworth Villa
15:00
Frimley Green
2 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Guildford City
P - P
Sutton Common Rovers

Thursday 12 March 2020

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
1 - 2 Full time
Camberley Town

Wednesday 11 March 2020

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
P - P
Sutton Common Rovers

Tuesday 10 March 2020

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
2 - 4 Full time
Frimley Green
19:45
Cobham
P - P
Southall
19:45
Hanworth Villa
2 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Redhill
P - P
Raynes Park Vale

Saturday 7 March 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
2 - 0 Full time
Egham Town
15:00
Ascot United
2 - 0 Full time
Southall
15:00
Frimley Green
1 - 2 Full time
Cobham
15:00
Hanworth Villa
4 - 1 Full time
Redhill
15:00
Knaphill
2 - 1 Full time
Balham
15:00
Sheerwater
4 - 4 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Spelthorne Sports
4 - 0 Full time
Guildford City

Tuesday 3 March 2020

Premier Division

19:45
Cobham
2 - 0 Full time
CB Hounslow United
19:45
Redhill
3 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Spelthorne Sports
2 - 2 Full time
Badshot Lea

Latest news

FA Cup and Vase Information Received from the FA
General FA Cup and Vase Information Received from the FA

Who's In and Who's OUT

League Allocations Released
General League Allocations Released

CCL Lose Balham

We say farewell to Denis
General We say farewell to Denis

Long serving observer retiring to Scotland

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe